سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » فرزند بهشتی شیرازی: تپه های اوین سبز است...

فرزند بهشتی شیرازی: تپه های اوین سبز است

چکیده :اطمینان دارم اوین هم می‌داند اسیرانش، آزادگان واقعی هستند، آزادگان در راه آزادی، ایران، حق، مردم. اوین می‌داند همین‌ها هستند كه نشان دادند همه چیز قدرت و مكنت و ثروت نیست و اینانند مؤید آیۀ یدالله فوق ایدیهم. و به راستی كه دست خداوند بالای تمام دستان...


کلمه- سید صدرالدین بهشتی: اوین، چه اسم آشنایی است. چه‌ حال غریبی دارد. گویا اوست كه می‌خواهد آزاد شود نه زندانیان دربند آن. گویی این اوین است كه برای آزادی چرتكه می‌اندازد. و طلوع خورشید را به امید آزادی به غروب می‌سپارد. و كاش كاش می‌كند زودتر خود طلوعی باشد برای خویش. اما مگر می‌گذارند. شكنجه می‌شود با شكنجه آزادمردان، می‌میرد با اعدام دلیران، خم می‌شود با انفرادی‌هایش، زنده می‌شود با آزادی‌ها، كسی نیست كه آخر دلش به حال او بسوزد؟ چقدر تحمل دارد، صبر دارد، می‌بینید آزادگانی را كه اسیر خودخواهانند، می‌بینید شكنجه زنان و مردان را نه به خاطر جنایت بلكه از برای عقیده‌شان و ابراز آن، دم نمی‌زند، چه می‌كشد! هر كاری می‌خواهند به نامش می‌كنند ولی مگر تا كی می‌توان او را زندانی كرد. تا كی می‌توان به نام او عقیده‌ها را لگدمال كرد.

این روزها اوین مسجد، ساجدان در راه پروردگار است، این روزها اوین از همیشه خجل‌تر است، شرمنده است، ولی چه كند؟

نگاه كنید تمام تپه‌های اوین سبزسبز است او نیز با ماست ولی دست و پا بسته است.

اطمینان دارم اوین هم می‌داند اسیرانش، آزادگان واقعی هستند، آزادگان در راه آزادی، ایران، حق، مردم. اوین می‌داند همین‌ها هستند كه نشان دادند همه چیز قدرت و مكنت و ثروت نیست و اینانند مؤید آیۀ یدالله فوق ایدیهم. و به راستی كه دست خداوند بالای تمام دستان است.

همین


8 پاسخ به “فرزند بهشتی شیرازی: تپه های اوین سبز است”

 1. رضا گفت:

  به اميد آزادي بي قيد و بند پدر بزرگوارت شما به اين مردم اميد ميدهيد خدا با صابرين است

 2. فدایی مهندی موسوی گفت:

  درود بر تو ای مرد خدا و همقطارانت، بدان که قلب ما هم سبز است و این جاهلان و جائران و فاسدان هرگز نمی توانند با این وحشی گری کاری از پیش ببرند. به قول مهندس موسوی عزیز “مگر شاه توانست با زندانی کزدن حکومت کند؟!”
  اندکی صبر سحر نزدیک است.
  از دست اندرکاران سایت خوب کلمه خواهش می کنم پیشنهاد اعتصاب عمومی در روز 22 خرداد سالروز منحوس انتصابات ، رو به رای بذارن، به نظر من بهترین و کم هزینه ترین راه است که حداقل تلفات جانی ندارد.

 3. ناشناس گفت:

  و تازه بر تن تمام این سبزه زار ها لاله های وحشی ای هست که ادم یادش به اون شعر معروف می افته : از خون جوانان وطن لاله دمیده

 4. ناشناس گفت:

  این قطره های باران که با آرامش بر دریا میبارد تبدیل به امواج میشود .مطمئن باشید پیروز میشویم . این نو رسیدگان به قدرت نشان دادند که غیر از پول و مقام هیچ مذهب دیگری ندارندو مردم خوب ما نیز آنها را شناخته اند .

 5. سبز سبز گفت:

  اندكي صبر سحر نزديك است .

 6. نور حق گفت:

  یه روز خوب میاد…

 7. علی گفت:

  ای لاله های سبز
  درود خدا بر شما باد!

  بار خدایا! به انتظار دعا و التماس ما منشین!
  بار الها این اسیران در بند را از اسارت ابلیس برهان!
  آمین

 8. ماني گفت:

  پدر بدان كه پسرانت زخمهاي به دل نشسته ات را مرحم ميگذارند و با قامتي سترگ راهت را ادامه خواهند داد. از طرف فرزندان مير حسين موسوي و زهرا رهنورد