سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » حمله شبانه عوامل ناشناس به دفتر فائزه هاشمی + اطلاعیه دفتر...

حمله شبانه عوامل ناشناس به دفتر فائزه هاشمی + اطلاعیه دفتر

چکیده :در ادامه حملات دامنه دارِ لباس شخصی های حامی دولت و همچنین عوامل نهادهای امنیتی و شبه نظامی به خانواده و نزدیکانِ آیت الله هاشمی رفسنجانی، دفتر فائزه هاشمی مورد حمله و تخریب عوامل ناشناس قرار گرفت. به گزارش منابع نزدیک به خانواده هاشمی، این حمله شامگاه دیشب یا سحرگاه امروز، به فدراسیون اسلامی ورزش...


در ادامه حملات دامنه دارِ لباس شخصی های حامی دولت و همچنین عوامل نهادهای امنیتی و شبه نظامی به خانواده و نزدیکانِ آیت الله هاشمی رفسنجانی، دفتر فائزه هاشمی مورد حمله و تخریب عوامل ناشناس قرار گرفت.

به گزارش منابع نزدیک به خانواده هاشمی، این حمله شامگاه دیشب یا سحرگاه امروز، به فدراسیون اسلامی ورزش زنان صورت گرفته و تخریب زیادی نیز انجام پذیرفته است. در همین حال دفتر فائزه هاشمی رفسنجانی، با صدور اطلاعیه ای، خبر حمله عوامل ناشناس به آن دفتر را تایید کرد و علت این اقدام را، “نه سرقت”، بلکه “ایجاد وحشت و انجام آزار و اذیت” خاطرنشان ساخت.

در همین حال روابط عمومی دفتر فائزه هاشمی رفسنجانی اطلاعیه ای  منتشر کرد که  به شرح زیر می باشد:  “صبح شنبه هشتم خرداد، هنگامی که کارکنان فدراسیون اسلامی ورزش زنان بر سرکار خود حاضر شدند با صحنه غیر منتظره ای روبرو گردیدند: قفل شکستۀ درها، اتاق های بهم ریخته، میزهای زیر و رو شده، اسناد و مدارک بیرون ریخته شده …. همه چیز حاکی از آن بود که عده های با داشتن زمان کافی وخیال راحت از جنبه امنیتی با بازکردن و بعضاً شکستن قفل ها نسبت به بهم ریختن و شکستن وسایل، زیر و رو کردن اوراق اداری نه به قصد سرقت که به قصد ایجاد وحشت و آزار و اذیت اقدام نموده اند.

اقداماتی نظیر جابجایی گاوصندوق و شکستن قفل آن بدون دست زدن به داخل آن، صدمه زدن به پنکه ها، شکستن المنت سماور، ریختن مقادیر زیادی دستمال در توالت و جاگذاشتن رشته کلید های ساخته شده با نام قفل ساز نمی تواند کار سارقانی باشد که از خود با شربت و پرتقال نیز پذیرایی کرده اند .

در این یورش وحشیانه که بیشتر شبیه حمله مغولان به ایران بوده، و نشاندهنده ماهیت عاملان آن است فقط یک مانیتور مستعمل و دو جعبه خاتم( صنایع دستی) و چند کالای کوچک دیگر که احتمالاً برای ردگم کردن بوده است به سرقت رفته است. ”

طی روزهای اخیر، دفتر مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، که آیت الله هاشمی رفسنجانی از موسسان آن بوده و فرزند وی، مهدی نیز، از دست اندرکاران آن می باشد، مورد حملات شبانه لباس شخصی ها قرار گرفته و اسناد آن به سرقت رفت.


8 پاسخ به “حمله شبانه عوامل ناشناس به دفتر فائزه هاشمی + اطلاعیه دفتر”

 1. ناشناس گفت:

  وقیحند و بس از اینکه هاشمی با همه احتیاط فطریش از اینها حمایت نکرد و اونها هی از خواص التماس کردند… سوختند جناب هاشمی اگر با مردم باشی مردم هم باشمان با ما باش و ببین از خانواده ات چه گونه حمایت می کنیم آنها هیچ غلطی نمی توانند بکنند همه این حرص اونها هم همینه که شما از جنسشون نیستید خدا در عوض این روزهای سخت بهتون اجر عطا کنه

 2. مانی افشار گفت:

  حالا اقای ایت الله عظمی هاشمی رفسنجانی ، شما باز سکوت را به اعتراض ترجیح می دهید؟ بسیجیان به دختر شما حمله کردند و به ایشون به هرمتی کردند ولی باز شما سکوت کردید. واقع تا چه وقت سکوت. سکوت برای چی. دلیلش رو بگید که دیگر اینقدر به فکر شما نباشند.

  مردم ایران متوجه شدند که چه کسانی در این مملکت دارند حق و حقوقشان را پایمال می کنند. به همین دلیل است که الان مردم معترض هستند. ولی باز شما دارید سکوت می کنید. واقعا این درست است؟؟؟!

  به امید اینکه روزی اقای رفسنجانی عکس العمل قاطعی از خودشون نشان دهند.

 3. اسلام رحماني گفت:

  آقاي هاشمي رفسنجاني
  سكوت كافيست
  براي خدا و اسلام و ايران سكوت را بشكنيد و حركتي كنيد و بدانيد كه مردم تا آخرين قطره خون با شما هستند.

 4. ناشناس گفت:

  با با چه میکنند این لباس شخصی ها !!! زیر نظر کجا کار میکنند ؟ …

  مرگ بر لباس شخصی ها !

 5. براى ايران گفت:

  خدا اين لباس شخصى ها رو لعنت كنه انشاالله

 6. سبز سبز گفت:

  انا الله مع الصابرین ..اندکی صبر …………….

 7. علی گفت:

  زنده باد هاشمی ، ستون فقرات میهن ایران .

  آمریکا خوب می داند که برای به استثمار کشیدن و آواره کردن ایران نیار دارد که ابتدا ستون فقرات ایران را بشکند .

 8. چشمك گفت:

  آقاي هاشمي رووحاني محبوب مردم ايرانه . آخه هرچه نباشد ايراني پرسته