سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » ضرب و شتم شدید رسول بداغی در زندان رجایی شهر...

ضرب و شتم شدید رسول بداغی در زندان رجایی شهر

چکیده :دو تن از مسئولان زندان رجایی شهر، رسول بداغی را به محلی از زندان برده، دستهای او را از پشت بسته و پس از بستن وی به میله اقدام به ضرب و شتم شدید وی...


رسول بداغی فعال سیاسی و صنفی و عضو کانون صنفی معلمان که در بند شش زندان رجایی شهر در بازداشت به سر می برد روز گذشته مورد ضرب و شتم شدید مسئولان زندان قرار گرفت.

به گزارش ادوار نیوز روز گذشته دو تن از مسئولان زندان رجایی شهر به نام‌های مستعار شیخ و دایی قاسم ، رسول بداغی را به محلی از زندان برده، دستهای او را از پشت بسته و پس از بستن وی به میله اقدام به ضرب و شتم شدید وی نمودند. علت این اقدام ناجوانمردانه مسئولان زندان اعتراض بداغی به وضعیت نا مناسب زندان رجایی شهر و مشکلات ایجاد شده برای وی بوده است.

رفتار بی رحمانه مسئولان زندان در ضرب و شتم این معلم زندانی موجب اعتراض دیگر زندانیان شده و آنها با اعلام اینکه نامبرده زندانی سیاسی است و نباید اینگونه مورد هتک حرمت و آزار قرار گیرد به رفتار مسئولان زندان معترض شدند.

متاسفانه عوامل این ضرب و شتم در پاسخ به اعتراض زندانیان با هل دادن و فحاشی اقدام به متفرق نمودن آنها کرده و در کمال ناباوری اعلام نمودند : از آنجا که این فرد سیاسی است باید مورد آزار و شکنجه بیشتری قرار گیرد.

گفتی است وضعیت نامبرده هم اکنون نامساعد است و اثرات ناشی از شدت ضرب و شتم سلامتی وی را تهدید می کند.


4 پاسخ به “ضرب و شتم شدید رسول بداغی در زندان رجایی شهر”

 1. فدایی مهندس موسوی گفت:


  آفرین بر شیرمرد آزاده ، معلم سبز رسول بداغی
  اندکی صبر سحر نزدیک است

 2. نادر گفت:

  علی کجایی که ببینی دیگر خلخال از پای زن یهود نمی کشند ، معلم شیعه ات را به ستون می بندند و می زنند !
  یا علی (ع) روزگار تو سخت تر بود یا ما ؟!

 3. پریسا گفت:

  نمی دونم درباره این همه وحشی گری چی بگم فقط دوست دارم خانواده تمام زندانی ها از طرف ما به عزیزاشون بگن هر روز برای مقاومت و آزادی شون دعا می کنیم.

 4. فرهاد گفت:

  هرظلمي در جامعه شيعه صورت پذيرد مسئوليت مستقيم آن با رهبر آن جامعه است.