سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » “لباس شخصی ها اسناد حمله به دانشگاه آزاد مشهد و اسناد تقلب دولتی ها را ربودند”...

“لباس شخصی ها اسناد حمله به دانشگاه آزاد مشهد و اسناد تقلب دولتی ها را ربودند”

چکیده :دقیقا یک هفته پس از عدم قرائت گزارش کمیته تحقیق مجلس در خصوص حادثه کوی دانشگاه تهران که با اعتراض نمایندگانی مانند علی مطهری نیز مواجه گردید، گزارش کمیته تحقیق حادثه دانشگاه آزاد مشهد از آن بعنوان کوی دانشگاه دوم و حتی بدتر از آن نام می برند و توسط هیات امنای این دانشگاه تهیه شده بود در حمله نیروهای امنیتی و لباس شخصی از دفتر هیات امنای دانشگاه آزاد ربوده...


دقیقا یک هفته پس از عدم قرائت گزارش کمیته تحقیق مجلس در خصوص حادثه کوی دانشگاه تهران که با اعتراض نمایندگانی مانند علی مطهری نیز مواجه گردید، گزارش کمیته تحقیق حادثه دانشگاه آزاد مشهد از آن بعنوان کوی دانشگاه دوم و حتی بدتر از آن نام می برند و توسط هیات امنای این دانشگاه تهیه شده بود در حمله نیروهای امنیتی و لباس شخصی از دفتر هیات امنای دانشگاه آزاد ربوده شد.

به گزارش نوروز در این گزارش که حاوی مستنداتی از چگونگی حمله لباس شخصی ها، مشخصات آنان و فیلم ها و عکسهای این حمله به دانشگاه آزاد مشهد بود و هیات امنای دانشگاه آزاد برای روشن شدن واقعیت های تلخ این حادثه اقدام به جمع آوری آن نموده بود.

براساس این گزارش ماموران امنیتی برای جلوگیری از انتشار این گزارش و افشا شدن چهره و نامهای حمله کنندگان به دانشگاه آزاد مشهد طی یک برنامه از قبل طراحی شده اقدام به حمله و ربودن این گزارش نموده اند.

به گفته یک منبع آگاه علاوه بر گزارش تحقیق حمله به دانشگاه آزاد مشهد مدارک و اسناد دیگری نیز در جریان این هجوم غیرقانونی از دفتر هیات امنای دانشگاه آزاد ربوده شده است که بیشتر آنان شامل مدارک تخلفات تحصیلی برخی مدیران دولتی است.

یکی از مدارک ربوده شده مدارک تخلفات تحصیلی محمدرضا رحیمی معاون اول دولت احمدی نژاد است که به عنوان دکتری جعلی و تقلبی بعنوان دکتر بعنوان رئیس گروه حقوق دانشگاه تهران جنوب اقدام به تدریس نموده بود.

مدارک تخلفات تحصیلی قاضی سعید مرتضوی نیز یکی از مجموعه مدارکی بوده که ربوده شده و همچنین مدارک تحصیلی شش مدیر ارشد دولتی و مدرک تحصیلی ملک زاده معاون رحیم مشایی که با مدارک تحصیلی جعلی اقدام به فعالیت می کردند و دانشگاه آزاد اقدام به تهیه گزارش مستند از این اقدام غیرقانونی آنان کرده بودند نیز ربوده شده است.

براساس گفته این منبع آگاه حدود 10 جلد مدارک تخلفات تحصیلی مدیران دولتی جزو اسناد موجود در دفتر هیات امناء بوده که مدارک تحصیلی کردان نیز جزو آن بوده و هیچکدام از این مدارک در گزارش های دادستانی یا وزارت علوم نبوده است.

یکی دیگر از مدارکی در جریان این هجوم ربوده شده است مدارک تخلفات تحصیلی فرزندان و برادرزاده های احمدی نژاد بوده که به صورت غیرقانونی به دانشگاه آزاد تهران مرکز منتقل شده بودند.

از جمله اسناد دیگری که توسط هیات امنا دانشگاه آزاد جمع آوری شده بود و ربوده شده است، مربوط به برخوردهای غیرقانونی نهادهای امنیتی و اطلاعاتی با اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد و اسناد مربوط به نظرسنجی های انتخابات سال گذشته بود که توسط موسسسه نظرسنجی دانشگاه آزاد تهیه گردیده بود و در آن پیش بینی پیروزی مهندس موسوی به صورت قطعی وجود داشت.

براساس گفته این منبع آگاه از برخی اسناد ربوده شده نسخه های دیگری نیز موجود بوده و در محل دیگری نگهداری می گردد.

این در حالی است که شب گذشته دادستانی تهران با انتشار گزارشی اعلام کرد برخی اسناد مربوط به شرکت های نفتی و معاملات نفتی در دفتر هیات امنا کشف شده و به این ترتیب قصد داشت با قلب واقعیت حقیقت اصلی و انگیزه اصلی حمله به دفتر هیات امناء دانشگاه آزاد که از بین بردن مدارک تخلفات مدیران دولتی و لباس شخصی ها بوده را تحت الشعاع قرار دهد.


8 پاسخ به ““لباس شخصی ها اسناد حمله به دانشگاه آزاد مشهد و اسناد تقلب دولتی ها را ربودند””

 1. سبز گفت:

  از این دروغگو ها هیچ عمل ناشایستی بعید نیست. آنوقت ما رو چی فرض کردند تقلب تو این مملکت امکان نداره!

  ما هم زودی باور کردیم.

  آنهایی تقلب رو منکر میشوند که یه جورایی جیبشون پر میشه و گرنه اکثریت حرف دیگه ای می زنند.

 2. ناشناس گفت:

  یعنی اسنادی با این درجه از اهمیت کپی نداشتند ؟!

 3. saman گفت:

  chera dorogh migid agar madrak dashtid va mostadal chera ro nakardid ba in che harfye/hala ke migan asnade nafto gaz to onja peyda shode migid

 4. سلیمان گفت:

  معمای این حمله حل شد!

 5. مزدک گفت:

  ترا خدا دست از سر مدارک تقلبی محمودی، اعضای کابینه و خانواده اش بر دارید ایشان قول داده که مدارکشان را استفاده نکنند، مگر در موارد ضروری که دستمال توالت در دسترسی نباشد. دیگه چقدر کوتاه بیاد؟ این جنبشی ها خیلی بی انصافی میکنند ها!؟

 6. سبز گفت:

  اسناد رو دزدیدند ولی اذهان رو که نمی تونن بدزدند.من خودم با چشم خودم جنایت این حرامیان رو دیدم،خدایی هم هست

 7. حامی موسوی گفت:

  اولا این همه مدارک مهم رو چرا منتشر نکردند و دوما کپی از انها نداشته اند.

 8. سلام گفت:

  انشالله که از اسناد کپی وجود داشته باشد و پخش شود…گرچه مردم ما اینها را شناختند و در این دولت تقلب هم دارد مثل دروغ نهادینه میشود…..