سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » دیدار دوباره خانواده های مشاوران با آیات عظام وحید خراسانی و صانعی / قاچاقچیان بزر...

دیدار دوباره خانواده های مشاوران با آیات عظام وحید خراسانی و صانعی / قاچاقچیان بزرگ در زندان اوضاع بهتری از بهشتی شیرازی دارند

چکیده :دیدار با آیت الله صانعی و دومین دیدار با آیت الله العظمی وحید در راستای بیان ظلم هایی که به زندانیان و خانواده های آنان می شود صورت گرفت که هر دو بزرگوار با آگاهی از آنچه رخ می دهد به شدت متاثر شدند و اظهار داشتند که تمام تلاش خود را برای پایان یافتن این وضعیت به کار خواهند بست/ پنج شنبه با پدرم به صورت کابینی ملاقات کردیم و پدرم به شدت عصبی شده است و من به آقایان میگویم که این نه رسم زندان داری است و نه رسم اسلام که من حتی نمی توانم یک کتاب به پدرم برسانم و بزرگترین قاچاقچی های این مملکت در زندان حقوق و امکانات خیلی بیشتری از پدر من و زندانیانی چون پدرم...


کلمه: خانواده های مشاوران دربند مهندس میرحسنی موسوی ، برای بار دوم به قم سفر کردند و تظلم خواهی خود را به نزد مراجع عظام بردند.

به گزارش خبرنگار «کلمه» خانواده های بهشتی شیرازی بهزادیان نژاد و عرب مازار با آیات عظام وحید خراسانی و صانعی در قم دیدار کردند. در این دیدارها این مراجع تقلید ضمن ابراز تاسف از برخوردهای صورت گرفته با فرزندان متعهد انقلاب، ابراز امیدواری کرده اند که هر چه سریع تر این برخوردها پایان پذیرفته و زندانیان آزاد شوند. این دومین بار است که خانواده های اسرای دربند موفق به دیدار با آیت الله العظمی وحید می شوند.

فرزند سید علیرضا بهشتی شیرازی که در این دیدار ها حضور داشت به خبرنگار کلمه گفت: دیدار با آیت الله صانعی و دومین دیدار با آیت الله العظمی وحید در راستای بیان ظلم هایی که به زندانیان و خانواده های آنان می شود و درخواست کمک از مراجع صورت گرفت که هر دو بزرگوار با آگاهی از آنچه رخ می دهد شدت متاثر شدند و اظهار داشتند که تمام تلاش خود را برای پایان یافتن این وضعیت به کار خواهند بست.

وی همچنین در مورد وضعیت سید علیرضا بهشتی شیرازی گفت: پدرم را در بند 209 زندان اوین با یک فردی که در زندان به شدت دچار بیماری روانی شده و همچنین با یک متهم جعل سند هم سلول کرده اند و وی در وضعیت خوبی به سر نمی برد.

فرزند مشاور مهندس موسوی تصریح کرد: ایشان را به شدت تحت فشار قرار داده اند و می خواهند با این فشار ها و هم سلولی با یک فرد بیمار روانی او را وادار کنند به تمام کارهایی که نکرده اعتراف کند اما من مطمئن هستم آنها سخت در اشتباهند چون پدر من به دلیل اعتقادات خود زندانی شده نه به دلیل پست و مقام.

سید صدرالدین بهشتی شیرازی افزود: ما پنج شنبه با پدرم به صورت کابینی ملاقات کردیم و پدرم به شدت عصبی شده است و من از همین جا به آقایان میگویم که این نه رسم زندان داری است و نه رسم اسلام که من حتی نمی توانم یک کتاب به پدرم برسانم و بزرگترین قاچاقچی های این مملکت در زندان حقوق و امکانات خیلی بیشتری از پدر من و زندانیانی چون پدرم دارند.

وی افزود: پدر من یک انسان مومن، متعهد به اسلام و انقلاب است که نگهداشتن او در زندان ، در جهت تضعیف انقلاب و از سوی ایادی دولت است.

گفتنی است بهشتی شیرازی در دوران نخست وزیری موسوی دبیر هیات دولت بودو پس از کتاره گیری موسوی او نیز به کار های فرهنگی مشغول شد و همواره به عنوان یک شخصیت فرهنگی به فعالیت ادامه می داد. وی با حضور موسوی در عرصه ی انتخابات به عنوان سردبیر کلمه سبز و مشاور موسوی به عرصه ی سیاست بازگشت. بهشتی شیرازی از جمله نزدیکترین شاگردان عارف بزرگوار مرحوم حاج محمد اسماعیل دولابی بود. وی همچنین تالیفات عرفانی و مذهبی دارد . او امروز به اتهام انقلاب مخملی! زندانی آقای احمدی نژاد است.

مطالب مرتبط:

یادداشتی از زیبا کلام؛ سید علیرضا بهشتی شیرازی کیست؟‬+

بهشتی پس از ۷۰ روز انفرادی به فرزندش چه گفت؟ +

سیره امام بهانه ای برای آزادی علیرضا بهشتی +

یادداشت هایی به قلم بهشتی شیرازی:

برای محمد نوری زاد از طرف سید علیرضا بهشتی شیرازی +

چه باید کرد؟ +

چگونه نظارت استصوابی به شورش نان منجر می‌شود +

از زیارت عاشورا بیاموزیم +


6 پاسخ به “دیدار دوباره خانواده های مشاوران با آیات عظام وحید خراسانی و صانعی / قاچاقچیان بزرگ در زندان اوضاع بهتری از بهشتی شیرازی دارند”

 1. خط امامی گفت:

  جای تعجب نیست که چرا دور و بر امام حسین در صحرای کربلا خلوت بود و امام مظلوم فریاد می زد هل من ناصر ینصرنی و افراد بسیار اندکی به فریاد ش پاسخ می دادند
  اما نباید نا امید شد چون حتی با افراد اندک نیز بلاخره حق می آید و باطل می رود و این پیام قرانی است .

 2. hasan گفت:

  کاش کسانی که دستور زندانی شدن این انسانهای صادق را داده اند ذره ای شرف در وجودشان بود

 3. ناشناس گفت:

  من اگر به جای پدرتان بودم شکسته می‌شدم و به هر چه اینها می‌خواستند اعتراف می کردم. سخت است که آدم برای برپایی حکومتی زحمت بکشد و بعد همان حکومت او را در زندان کند و بخواهد او را بشکند. تصور این که زمانی که پدر شما برای این حکومت کار می‌کرد این همه آدم مدعی امروز، کجا بودند کافیست که آدم عقلش را از دست بدهد. امیدوارم خدا به پدرتان صبر بدهد. فکرش را که می‌کنم می بینم کسی که با پدر شما بدرفتاری می‌کند تا آخر ماه حقوق این کار را بگیرد و برای خانواده‌اش نواله‌ای ببرد و جلوی زن و بچه‌اش بریزد فکر نمی کند که این غذای آلوده به خون دل آزادگان چگونه روی بچه‌هایش تاثیر می‌گذارد؟ حرام لقمگی فقط به نجاست خواری نیست. به خوردن این پول هم هست. بیچاره بازجوها و کارمندان نان به بهای اعتقادخوری که در همین شغل پس از عمری بازنشسته شوند. وای بر قیامتشان!

 4. أحمد گفت:

  حسن: اگر شرف داشتند که زندانی سیاسی نداشتیم. همه اینها از ترسشان است.

 5. احمد گفت:

  ناشناس: اینها که دین ندارند که به قیامتش بترسند.

 6. سعید سبز گفت:

  آرشیو سایت بسیار زیبا و پویاست.
  خسته نباشید ممنون