سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » وزير ارتباطات دولت خاتمی با چاقو مضروب شد...

وزير ارتباطات دولت خاتمی با چاقو مضروب شد

چکیده :ضربات چاقو از پشت و به کمر وي اصابت کرده و هم اكنون در بيمارستان مهر تهران واقع در خیابان زرتشت زیر عمل جراحي قرار گرفته...


کلمه:دكتر احمد معتمدي در دانشگاه اميركبير مضروب شد.

به گزارش “تابناك” دكتر احمد معتمدي وزير ارتباطات در دوره رياست جمهوري سيد محمد خاتمي و عضو هيئت علمي دانشگاه پیش از ظهر امروز در دانشگاه اميركبير با ضربات چاقو مضروب شد.

بنابر این گزارش ضربات چاقو از پشت و به کمر وي اصابت کرده و هم اكنون در بيمارستان مهر تهران واقع در خیابان زرتشت زیر عمل جراحي قرار گرفته است.

گفتنی است ضارب وي فردي مسن مي باشد كه از خارج از دانشگاه وارد شده بوده و هم اکنون توسط حراست دانشگاه دستگير شده است.


6 پاسخ به “وزير ارتباطات دولت خاتمی با چاقو مضروب شد”

 1. ناشناس گفت:

  به اميد شفاي ايشون و شفاي بعضيا !

 2. ایران گفت:

  دوستان امروز در ساعت حدود 10:20 در دانشکده برق دانشگاه پلی تکنیک باخبر شدیم که پروفسور معتمدی توسط فردی ناشناس (!) در نزدیک اتاق استراحت اساتید مورد ضرب چاقو واقع شده است و ضارب را که قصد فرار از دانشگاه داشت پس از اینکه از درب رشت دانشگاه خارج شد توسط انتظامات دانشگاه دستگیر کردند.
  بلافاصله دکتر رو به بیمارستان انتقال دادند.

  در همین رابطه بلافاصله دانشجویان دانشکده برق برای نشان دادن انزجار خود از حادثه یک تحصن شکل دادند و به حمایت استاد خود بلند شدند که دوستان حراستی با آوردن دلایل بی منطق و عادی نشون دادن مسئله و ارعاب و تهدید بچه ها سعی در متتفرق کردن بچه ها داشتند که البته این کار های بیفیده بود و کلاسهای بعد از ظهردانشکده تعطیل شد..

  قرار است فردا برای محکوم کردن این حرکت و همچنین سایر کارهای بی منطق مسولین دانشگاه تحصنی در صحن دانشگاه در ساعت 11 ظهر انجام بشه .
  لطفا اطلاع رسانی کنید…

 3. مریم گفت:

  چند می گیری مضروب کنی مشابه چند می گیری گریه کنی فکر خام وسریالی

 4. سبز گفت:

  هزار جور فکر و خیال برمان داشت. لطفا اطلاعات بیشتری از ضارب ایشان بدهید.

 5. سبز سبز گفت:

  امیدوارم هر چه زودتر سلامت خود را بازیابند .
  ولی هیچ امیدی به محاکمه این افراد ندارم .مگر با سعید عسگر (ضارب سعید حجاریان ) چه کردند . ریاست امور ایثارگران بسیج مزد او بود تا افراد دیگری را هم طرقیب به انجام چنین اعمالی کنند .

  اندکی صبر سحر نزدیک است … 22 و 25 خرداد سبز

 6. مهدیه گفت:

  یا حسین میرحسین