سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » حضور بی سر و صدای احمدی نژاد در دانشگاه تهران و تجمع اعتراضی دانشجویان...

حضور بی سر و صدای احمدی نژاد در دانشگاه تهران و تجمع اعتراضی دانشجویان

چکیده :دانشجویان که از این حضور بدون اطلاع و ناگهانی اطلاع یافتند نسبت به حضور احمدی نژاد معترض شده و با تشکیل تجمع بزرگی مقابل محل سخنرانی وی به اعتراض و سردادن شعار علیه وی و دولتش...


کلمه: دانشجویان دانشگاه تهران ظهر امروز پس از آنکه از حضور بی سرو صدای احمدی نژاد در دانشگاه خود مطلع شدند، با اجتماع در مقابل محل سخنرانی به حضور وی به اعتراض پرداختند.

به گزارش کلمه محمود احمدی نژاد بدون هیچ گونه اطلاع رسانی و اعلام قبلی امروز به صورت ناگهانی در همایش حکمت که به مناسبت بزرگداشت شهید آیت الله مطهری در دانشگاه تهران برگزار شده بود حاضر شد.

سایت جرس گزارش داده دانشجویان که از این حضور بدون اطلاع و ناگهانی اطلاع یافتند نسبت به حضور احمدی نژاد معترض شده و با تشکیل تجمع بزرگی مقابل محل سخنرانی وی به اعتراض و سردادن شعار علیه وی و دولتش پرداختند.

این مراسم در تالار ابن سینای دانشگاه برگزار شد و حضور گارد ویژه نیروهای انتظامی بسیار چشمگیر بود.

نیروهای گارد اجازه ورود دانشجویان را به داخل سالن نمی دادند .گفته می شود تنها دانشجویان خاص اجازه حضور در تالار را داشتند که با هماهنگی قبلی وارد سالن می شدند.

جرس گزارش داده  دانشجویان که تعدادشان بیش از 2000نفر بود، سپس به سمت سردر دانشگاه تهران رفته و شعارهایی نظیر«دولت …، نمی خواهیم، نمی خواهیم»، «نصرمن الله و فتح قریب»، «…حیا کن، دانشگاه رو رهاکن»،«مرگ بر دیکتاتور»، «یا حسین، میرحسین»،«موسوی زنده باد، کروبی پاینده باد»  و… پرداختند.

حضور مسوولان و ماموران حراست دانشگاه در این بین قابل توجه بود به طوری که در اوایل تجمع آنها با اتومبیل های خود به میان تجمع دانشجویان رفته و سعی در پراکنده کردن آنها داشتند که موفق نشدند و دانشجویان دقایقی بعد دوباره شروع به تجمع کردند.

قابل ذکر است پس از انتخابات 22خرداد سال گذشته و اعتراضات فراوان مردم و دانشجویان به تقلب گسترده، احمدی نژاد به دانشگاه تهران نیامده بود.بسیاری  حضور بی سرو صدای وی در روزکارگر امسال را برای کاهش اعتراضات دانشجویی عنوان کرده اند.


51 پاسخ به “حضور بی سر و صدای احمدی نژاد در دانشگاه تهران و تجمع اعتراضی دانشجویان”

 1. ناشناس گفت:

  برای رییس جمهور 24میلیونی متاسفم که باید مخفیانه بره دانشگاه. مقایسه کنید اگر آقایان موسوی کروبی یا خاتمی بخواهند در دانشگاه سخنرانی کنند .

 2. اميد سبز گفت:

  سبز ها احمدي خيلي جسور شده اونم به خاطر سكوت فعلي ماست
  يا حسين مير حسين
  زده اون همه دانشجو رو نا كار كرده با چه روحي بين ماها اومد

 3. ناشناس گفت:

  دولتی که ادعای مردمی بودن دارد اینقدر جرات ندارد که آزادانه وارد دانشگاه تهران شود و در میان دانشجویان صحبت کند…..امروز دانشگاه بوی خرداد میداد….

 4. دانشجو گفت:

  جدا حضور در دانشگاه بدون اطلاع قبلی باعث شرمساری این …سیاسی است من به عنوان یکی از دانشجویان دانشگاه آزاد تهران مرکز حمایت خودم را از حرکت اعتراضی برادران و خواهران دانشجو در دانشگاه تهران اعلام میکنم و امیدوارم که همبستگی ما دانشجویان در نهایت باعث نابودی همه ظالمان باشد همانطور که در همه انقلابها یکی از ارکان موثر وآگاهی بخش جامعه قشر دانشجو بوده است .

  دانشجو میمیرد ذلت نمی پذیرد

 5. ناشناس گفت:

  چرا سه نقطه در متن گذاشتید؟ “دولت …”، “…حیا کن” ! می ترسید یا مسابقه چند جوابیه؟

 6. mohsen daneshjo گفت:

  koja bodan an dostane 16 azar k ba karte ghadir varede daneshgah shode bodand?b nazar miresad dostan sareshan shologh bod ya karte ghadir tamam shode bod?ey baba ham ma midanim ham shoma va ham sine tarikh khob miseparad b yad
  aghaye ahmadi nejad maye tasof ast k baraye raftan be markaze elmye iran va sokhanranye dar rabete ba kasy ke hamaye iraniha an ra yeki az motafakerine bozorg chand dahe akhir midanad makhfyane beravid
  jaya etasof

 7. ناشناس گفت:

  ….بیچاره ، این چه ریاستیه که باید مخفیانه به اینور و اونور بری
  برات متاسفیم، ما خودمون هم نمی خواستیم این جوری بشه چیکار کنیم که خودت کردی
  از ماست که بر ماست

 8. امید گفت:

  خدا ظلم نیست که کشوری داشته باشیم که رییس جمهورش مخفیانه بخواد بره تو دانشگاه
  حتم دارم اگر مهندس موسوی می خواست بره از قبل می گفت و دانشجویان برای دیدنش صف می کشیدیند

 9. ناشناسی دیگر گفت:

  فکر می کنید خود او نمی داند که چه وضعیتی به لحاظ محبوبیت دارد؟ می داند خوب هم می داند. اما نظریات ماکیاول به هر سیاست مداری این اعتماد به نفس را می دهد که برای رسیدن به اهدافش همه وسایل را توجیح کند و به راحتی در حالی که چشم در چشمتان می دوزد دروغ بگوید و این کار را به حساب ایدئولوژی اش بگذارد و شب نیز سری راحت بر بالین بگذارد.

 10. ناشناس گفت:

  متاسفم برای رییس جمهوری که باید پنهانی بره تو مراسم یه دانشگاه!!!

 11. علی گفت:

  احمدی خودش دوباره حال و هوای خردادرا در دانشگاه زنده کرد

 12. ترانه دانشجو گفت:

  آهسته و پيوسته در راه آزادي ايران ميجنگيم و از پا نمي نشينيم
  ما بيشماريم
  زنده باد ايران و ايراني آزاده

 13. AbiusX گفت:

  چرا خالی می‌بندید من که بودم! ۲۰۰۰ نفر کجا بود چند نفر جمع شدن ۵ دقیقه شعار دادن!

 14. AbiusX گفت:

  حضور رییس جمهور محبوب مردم به دلیل اختتامیه مراسم حکمت مطهر بود و اصلا به دانشجویان ربطی نداشت که بخوان تبلیغات کنند.

 15. ناشناس گفت:

  اقای رییس جمهور چرا مخفیانه آمدی خبر میدادی که دانشجوها برای استقبالت بیان.

 16. daneshjoye danshgahe elmo saat گفت:

  in aghaye moshavern koja hastand ke b e aghaye ahmadi nejad begoyand aghaye mohtaram in hame daneshjo zendan kardim
  in hame sarane mokhalefaneman ra zendan kardin
  maha dar enferady bedone vakil va molaghat ba khanevadeha tahdide kanevadeha
  vali baz ham zabaneshan haman ast ya hsein mir hosein baz ham shoareshan in ast mosavi zende bad karobi payande bad baz ham in ra faryad miznand edalat azadye bayan
  va sar anjam in ke lafe 24 mion mizanim ama bayad makhfyane byaym daneshgah sokhan rany ya agar ashkar byaym bayad karthaee vizhe chap koni be ghole hamvatenemon bedim ta tarafdaramono in tory zyad jelve bedim
  ajab dastanye in sandalye ghodrat
  be tanha chizi ke ahamyat nemide sedaye melateshe
  rasty fahmidi ke dostane kyanoshe mehr asa hanoz ham zendeand

 17. محمد گفت:

  امروز خیابان آزادی از میدان انقلاب تا وزارت کار هم پر از نیرو های نظامی بود . حضور مردم هم سبز سبز . بهترین شروع بود واسه استقبال از خرداد و 22 خرداد .

 18. mahsa گفت:

  man mikham ye soal az aghaye ahmadi nejad beporsm ehtemalan bakhshe rasanesh in jomleharo mikhone
  aghaye ahmadi nejad to jone bachat in rasmeshe byay dakhele daneshgah sokhanrani babate roze moalem dar morede ye alem ama daneshjohaee k bahat az nazare fekri mokhalefan ro ejaze nady byan to?vaghean in ensafe?yadete to sale akhere raeis jomhorye aghaye kjatami hameye teyfa ejaze vorod dashtan va cheghadr ham basijiha az on seyede olade peyghambar enteghad kardan va to harfash ho mikardan
  an zaman eishan nemitavanest az biron niro hamang konad va biavarad dakhele daneshgah ya be ye edeye makhsos ejaze hozor bedehad ba karte makhsos ya penhani bayayd ?baba bas kon
  to ro jone har chizi k eteghad dary bas kon
  age harfe ma ro ghabol nadary harfe daftare nahade rahbaryo ke ghabol dary goft haftad dar sade daneshjoha be shoma ray nadadand agar che aghaye raesise setade entekhabatete harfaye namayande agha ro ham dar daneshgah ghabol nadare akhe eishan baraye dahan kaji be daneshjoha ferestade shode be daneshgah
  haman aghaye raeise setade entekhabate keshvar ra migoyam
  tosye akid mikonam hch vaght be in jamat (sabzhaye roshan zamir)ejaze tajamoera nadahid mesle sabegh chon ejaze dadan hamana va seyle jameyat amadan hamana va hamaintor be modiranetan ham begoeed soty nadehan d dar ein zamine dar jaryan hastid farmayeshate aghaye tamadon ra
  va cheghadr khejalat keshidan baraye ye sanad mohakam takzibye bedan
  khoda sabr dehad eishan ra va sayerin ra

 19. gholami گفت:

  man be aghaye ahmadi nejad ray dadam ama az in karash sar khorde shodam ke penhany bekhahad beravad jaeee
  vaghean man che javabi bayad be sayere dostanam ke az montaghedine tafakore man hastan bedaham?
  aghaye doktor miamady hata age teday bar alayhat shoar midadand ham barm mohem nabod chon onvaght migoftam harche bashad kandidaye man shojaat va shamat dasht
  akhe momen man alan chee begam?
  chee begam

 20. ناشناس گفت:

  مگر ایشان مدعی نبودند که آمریکا منزوی است ، دلیلش هم این است که مسئولان این کشور مخفیانه و بدون اطلاع قبلی به عراق و افغانستان می روند ولی ایشان از قبل تاریخ می دهند و و با اطلاع قبلی از این ممالک بازدید می نمایند . حال می شود بفرمایند چرا در مملکتی که مدعیند 24 میلیون نفر یعنی بیش از 63 درصد مردم به او رای داده اند ، و طبیعتا او باید رئیس جمهور محبوبشان باشد مخفیانه و بدون سر و صدا در دانشگاه حاضر می شوند ، این جو امنیتی برای چیست ؟
  آقای رئیس دولت بعد از نهم ، اگر سران آمریکا در یک کشور که تحت اشغالشان است ، احساس امنیت نمی کنند که صد البته نباید چنین حسی داشته باشند ، تو که در میان مردم خود احساس ناامنی می کنی .
  حضور در دانشگاه در جمع شبه دانشجویان و یا دانشجویان گزینش شده آنهم با ترس و دلهره و در جمع حرامیان و حراستیان میزان مقبولیت شما را نه در بین مردم عراق و افغانستان و لبنان بلکه در سرزمینی که غاصبانه بر آن حکم می رانید ، نشان می دهد .
  امشب نیز مانند این ده ماه گذشته می توانید به خاطر خلق نمایش دیگری برای تحمیق توده های ناآگاه به خود و همراهان مکار و مزورتان ببالید ، چرا که ریا و دورویی در جمع شمایان یک رویه استراتژیک است ، جزء لاینفک منش و شخصیتتان گردیده ، اما بدانید و آگاه باشید که بار کج هرگز به منزل نخواهد رسید .
  گمان مبرید که ماندن بر سر قدرت با اتکا به نظریه النصر بالرعب تا پایان عمر ثمرتان خواهد داد ، اگر گوشهایتان که نمی شنود و اگر چشمهایتان را که نمی بیند باز می کردید ، در کنار همین تئاتر احمقانه ای که امروز به صحنه آوردید فریاد و لعن خلقی که حاکم دروغینشان را برصحنه یافته بودند می شنیدید .

  صبر و استقامت تاصبح ظفر

 21. بیتا گفت:

  63درصدش کو؟؟؟؟؟

 22. ناشناس گفت:

  عجب عزتی دارد این دولت در دانشگاه نمیتواند بیاید……یاد امام ره به خیر…..که فرمود دانشگاه مبدا همه تحولات است..

 23. سعید گفت:

  می خواستند حرمت سیب زمینی حفظ بشه

 24. دروغگو خائن است و خائن ترسوست و ترسو، یواشکی وارد دانشگاه تهران می شود.

 25. mohamad az sherkat konandegane emroz گفت:

  aghaye raeis jomhor dar sokhanranishan dar jazore kish babate roze melye khalije fars goftan kema avalin kasani bodim ke laghve barde dary ra be ehra gozashtim 2500 sale pish va ya avalin kasani bodim ke azadye bayan ra matrah kardim 2500 sale pish va kheili chizhaye digar ke tarikhe hezaran sale ma eftekhar mikard
  valal sepas az eishan ke in eftekhare bozorge iranian mabni bar laghve barde dary ya manshore hoghe bashar ra az ane dolate mehvarz vaya …nadastand
  ama soale man in ast aghaye raeis jomhor chera hala ke khodetan be azadye bayan eteghad darisd emtehan konid
  be aghaye karobi ya mir hosein nokkhost vazire hazrate emama ba hamahange vazire olom ejaze sokhanrany dar haman daneshgah bedahid ta hamegan motevajehe raye 24000000 shoma beshavand
  albate faghat daneshjohaye daneshgahe tehran ejaze hozor dashte bashand
  na…….
  shoma ke be azadye bayan eteghad darid chera amal nemikonid?
  taze az an aghayan ham tahod begirid ke faghat dar rabete ba ostade shahid sohbat konand va sareshan va na hrfaye syasy diagar
  faghat bahse elmi va akademik
  man nemidanam an ra ke hesab pak ast ez mohasebe che bak ast aghaye doktor?chera?
  vagheran khoda vakili khodet sharmsar nemishy ke to keshvare khodet to shahre eghamate khodet to roze roshan va an hame emkanat madyo manavi(dostane lebas shakhsy ra azr mikonamk shoma ham az anha be onvane khod sar yad kardid dar morede havadese sabegh penhani miravid be in varo onvar?be jane khodam man ke khejalat mikesham begam shoma jaeis jomhore 24ooooooo hastid

 26. مشتی گفت:

  این چه جور رئیس جمهوریه که ویزای خارجه که هیچ ویزای داخله هم بهش نمیدن.ای احمدی تو چقدر مظلومی؟؟

 27. ناشناس گفت:

  خيلي جالبه!!! حتي تصور اينكه احمدي نژاد 24 ميليون راي داشته باشد خنده دار است. اينا چقدر ملت را نفهم مي دونند اينكه ما باور كنيم مردم به… راي داده باشند. و خودشان را چقدر با اعتماد بنفس مي دونند. خيلي جالب هست فرداي انتخابات همه مثل اينكه آب سردي بر پيكر شان ريخته باشند مات و مبهوت بودند ديگه اينقدر علني به شعور ملت توهين شده بود كه نگو و نپرس. در ايام تبليغات انتخابات مردم را بي سابقه آزاد گذاشتند اما هيچ بي احترامي و درگيري نبود براي ما اين جالب بود كه چه اتفاقي افتاده است كه كاري با مردم ندارند و اين خود از علائم نقشه تقلب بود نمايش دموكراسي و بعد انتخاب احمدي، چه رويايي مي شد ذراشون. چقدر اينا … هستند خدايا …

 28. irani sabz گفت:

  khodaii khatami mosavi hashemirafsanjane rahbari va… dar dorane riasat jomhori va nokhost vaziri inghadr khario zelat be khodeshon midadano varede daneshgah shan?? jalebe

 29. ناشناس گفت:

  خمینی عزیزم چه کردن نا اهلان به ظاهر مسلمان با انقلابت که بنایش بر اخلاق بود!!!!!! صد حیف !!!

  درود بر فرزندان خمینی کبیر موسوی خاتمی کروبی
  لعنت بر گردانندگان گوانتاناموی ایران

 30. ali000 گفت:

  احمدی خجالت هم نمیکشه
  به خا و خون کشید دانشگاه رو ولی باز روز به روز پر روتر میشه

 31. مری گفت:

  ای وای63 درصد کجان؟ اقای منتخب یواشکی نره حالا بزارن اقای موسوی سنخنرانی کنن ببینن چی میشه

 32. toran گفت:

  aghaye raeis jomhor inha hame khaso khashaki hastand ke jenebe alli farmodid ama inke chra in khaso khashak hanoz kamm nashodand soalist ke man ham jedan be donbale pasokhe an hastam albate khaso khashaki ke talash mikonand bee khabi mikeshand ta madrakeshan ra begirand na kaghaz pare az didgahe shoma va atrafyane shoma salame ma ra beresanid be …….ke doktor ast va va alane ham ke dastane digary ham be an ezafe shode agarche maskot mande ama dar dele khaso khashak va zehne in khaso khashak hich chiz maskot nakhad mand
  albate ma khoshhalim va eftekhar mikonim ke az janebe shoma khso khashak khatab mishavim chon neshan dad cheghadr ba tafakore shoma fasele dashtim va darim

 33. صبا گفت:

  لابد دفعات بعد ابتدا نیروهای خودسر و روانه دانشگاه یا کوی دانشگاه بکنند و بعد خودش یواشکی سر از دانشگاه دربیارد.

  خود کرده را تدبیر نیست.

 34. علی گفت:

  اون از استقبال های چشم گیر و خودجوش مردمی در سفرهای استانیت اینم از حضور پیروزمندانت در دانشگاه تهران. یه کمی بیشتر جوونای مردم رو بکش شاید چهار روز بیشتر حکومت کردی!

 35. یکی گفت:

  تو رو خدا بیبنید وضع داره هر روز خرابتر میشه آخر من نمیدونم مردم چرا سکوت کرده ؟
  بابا اینا دارن سرمایه های ملت رو یه تاراج میبرن و اونوقت ما سکوت کردیم..جدا اگر دیر بجنبیم شاید اونقد پایه هاشون رو قوی کنن که دیگه به اون راحتی ها نشه شکستشون داد.

 36. ایران سبز گفت:

  منم با “یکی” موافقم الان سپاه هر روز داره یه پروژه عظیم اقتصادی رو میگیره و جایگاه خودش رو قوی تر میکنه حالا تو دانشگاه هم که نهاد های جایگزین رو باب کردن ::انجمن اسلامی بسیجی تحکیم وحدت بسیجی و …
  جدا اینها شاید در نگاه اول موثر نشون نده ولی اگر ما همینجور ساکت بشینیم واقعا اصلی ترین نهادهای آزادی خواهی مثل دانشگاه ها رو تسخیر میکنن و میدن دست استاد و دانشجو بسیجی…

  تو رو خدا یکم به خودمون بیایم تا دیر نشده وارد عمل شیم !.

 37. ehsan گفت:

  من دانشجو دانشگاه تهرانم از تمامي كساني كه ديروز اين خدمت را انجام داده اند متشكرم من دير با خبر شدم و گرنه من هم ميرفتم

 38. سبز اندیش ایرانی v گفت:

  آقای احمدی، آخه می ارزید رئیس جمهور زورکی بشی و این همه خفت و خواری بکشی؟؟؟؟

 39. Arash گفت:

  Hozoore bedoone elam Ahamadi Nezhad dar daneshgahe Tehran ya az tarse daneshjooyane ya az mahbobiyate bish az had in shakhs nazde mardom

 40. ستاره گفت:

  اين هم از رئيس جمهور مردمي ايران که بيست و چهار ميليون بهش رأي دادند. جالب است که جرأت ندارد بدون هليکوپتر از دفتر کارش به خانه برود. بدون هليکوپتر به مجلس برود و با اعلام قبلي به دانشگاه برود.

 41. بنده خدا گفت:

  ارادتمند احمدی نژاد هم هستیم و خاهیم بود

  احمدی نژاد شید مرد ی است که هیچ وقت از هیچ چیزی هراس ندارد

 42. احسان سبز گفت:

  کلمه عزيز وقتی افکار عمومی جامعه اين دولت را يک دولت … ميشناسد و … موجود را از اساس مورد سؤال قرار ميدهد، چرا شما واژه هايی که از شعار های اصلی مردم است سانسور ميکنيد؟ با چه کسی رو در بايستی داريد؟ به چه کسی نبايد بر بخورد؟ اينها جوانان ما را کشته اند و بهترين های ما را زندانی کرده اند و هزاران جنايت کوچک و بزرگ مرتکب شده اند، پس ما با که مدارا و معامله ميکنيم..

  بيايد آينه تمام نمای خواست جامعه ايران باشيد که بيش از 100 سال است برای دموکراسی و آزادی مبارزه ميکند، اگر ما امروز محکم و شفاف در برابر استبداد حاکم نايستيم مطمئن باشيد ندامت فردا هيچ دردی را دوا نخواهد کرد..

 43. مانی گفت:

  دوست ناشناس ترس و هراسی نیست. کی ما یا سایت کلمه بترسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ در راهی قدم گذاشیم که دیگر بازگشت از ان امکان پذیر نیست.
  دفاع از حق و حقوق ملت ایران تو خون اصلاح طلبان و در راس ان میر حسین موسوی است.

  شعارهایی که دانشجویان سبز دانشگاه تهران نسبت به حظور احمدی نژاد میدادند.
  این دانشجویان که تعدادشان را صدها تن تخمین زده اند، سپس به سمت سردر دانشگاه تهران رفته و شعارهایی نظیر«، «نصرمن الله و فتح قریب، …»، «احمدی حیا کن، دانشگاه رو رهاکن»،، «یا حسین، میرحسین»،«موسوی زنده باد، کروبی پاینده باد» و… پرداختند.

 44. آلوده گفت:

  در پایان ساعت 3 یک فرد 40 ساله اومد جلو دانشکده پزشکی تو خیابون پورسینا خودسوزی کرد این فرد می گفت که احمدی منو بدبخت کرده

 45. ایستاده ایم گفت:

  دروغگو خاین است
  خاین ترسواست

  هم دروغ گفت، هم خاین است و هم ترسو است

 46. سبزستان گفت:

  خرداد، ماه بیداری است. بهراسید ای طاغوتیان، بهراسید!

 47. ناصر گفت:

  مگر ایشان مدعی نبودند که آمریکا منزوی است ، دلیلش هم این است که مسئولان این کشور مخفیانه و بدون اطلاع قبلی به عراق و افغانستان می روند ولی ایشان از قبل تاریخ می دهند و و با اطلاع قبلی از این ممالک بازدید می نمایند . حال می شود بفرمایند چرا در مملکتی که مدعیند 24 میلیون نفر یعنی بیش از 63 درصد مردم به او رای داده اند ، و طبیعتا او باید رئیس جمهور محبوبشان باشد مخفیانه و بدون سر و صدا در دانشگاه حاضر می شوند ، این جو امنیتی برای چیست ؟
  آقای رئیس دولت بعد از نهم که به حق مردم دروغگو خطابت می کنند ، اگر سران آمریکا در یک کشور که تحت اشغالشان است ، احساس امنیت نمی کنند که صد البته نباید چنین حسی داشته باشند ، تو که در میان مردم خود احساس ناامنی می کنی .
  حضور در دانشگاه در جمع شبه دانشجویان و یا دانشجویان گزینش شده آنهم با ترس و دلهره و در جمع حرامیان و حراستیان میزان مقبولیت شما را نه در بین مردم عراق و افغانستان و لبنان بلکه در سرزمینی که غاصبانه بر آن حکم می رانید ، نشان می دهد .

  گمان مبرید که ماندن بر سر قدرت با اتکا به نظریه النصر بالرعب تا پایان عمر ثمرتان خواهد داد ، اگر گوشهایتان که نمی شنود و اگر چشمهایتان را که نمی بیند باز می کردید ، در کنار همین تئاتر احمقانه ای که امروز به صحنه آوردید فریاد و لعن خلقی که حاکم دروغینشان را برصحنه یافته بودند می شنیدید .
  صبر و استقامت تاصبح ظفر

 48. ایرانی گفت:

  بابا شماها دیگه کی هستید چشم ندارید محبوبیت احمدی نژاد رو ببینید ایشون نزد نیروهای گارد ویژه خیلی محبوبند
  زنده باد موسوی -شیر مادرت حلالت -اینو بدون همیشه برات دعا می کنم -با اینکه جون خودت و خانوادت در خطره پای پیمانت با ملت ایستادی
  میر حسین عزیز خدا پشت و پناهت

 49. رامين گفت:

  ما بيشماريم.22 خرداد تجلي حضور سبز هاي ايران.دست به دست هم مي كنيم آزاد ايران را

 50. من تو او گفت:

  دوستان
  در کنار همه این کارها که می کنید کتاب خواندن و کتاب خریدن رو فراموش نکنید. به جای چیزی های زرق و برق دار به هم کتاب هدیه بدید.(ارزونتر هم در میاد)

  آگاهی باید بین همه رشد کنه. کتاب های خوب رو به همدیگه معرفی کنید. باید آگاه زندگی کنیم.

  جهل و فقره که تو این مملکت بیداد میکنه. جهل فقر میاره و همه این بیچارگی ها از جهله.

  کم نیستند کسانی که آرزو دارن ریشه دانایی رو در این مملکت بخشکونن و بجاش خرافات پرستی رو ترویج کنند.

  کتاب بخرید . کتاب بخونید . مطالعه رو جزو(حتی کوچک ولی ضروری) در برنامه روزانه تون بگنجانید.