سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تماس تلفني عبدالله مومنی و فيض الله عرب سرخی از زندان با مهدي كروبی...

تماس تلفني عبدالله مومنی و فيض الله عرب سرخی از زندان با مهدي كروبی

چکیده :چگونه است كه عده اي كه در جنگ حضور داشته اند و خانواده شهدا امروز وضعيت دوگانه اي دارند و عده اي از آنها در مناصب سياسي هستند و برخي ديگر در پشت ميله هاي زندان به سر مي...


کلمه: عبدالله مومني، سخنگوي ادوار تحكيم وحدت روز گذشته در تماسي تلفني با مهدي كروبي، دبيركل حزب اعتماد ملي گفت و گو كرد.

به گزارش  جرس؛ مهدي كروبي در اين گفت و گوي كوتاه تلفني به مومني گفت كه حال خانواده او خوب است و آنها با او ديدار داشته اند.

او همچنين از وضعيت دوگانه خانواده هاي منتسب به انقلاب كه حتي در راه آن شهيد داده اند اعلام ناراحتي كرد و گفت:« چگونه است كه عده اي كه در جنگ حضور داشته اند و خانواده شهدا امروز وضعيت دوگانه اي دارند و عده اي از آنها در مناصب سياسي هستند و برخي ديگر در پشت ميله هاي زندان به سر مي برند.»

او همچنين نسبت به اينكه يكي از دلايل بازگشت مومني به زندان ديدار با مهدي كروبي قلمداد شده اظهار تاسف و نگراني كرد.

عبدالله مومنی شب ۳۰ خرداد ۱۳۸۸ پس از انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری ایران در ساختمان ستاد شهروند آزاد در میدان ونک تهران که ریاست ستاد شهروند آزاد (حامیان کروبی) را بر عهده داشت بازداشت شد.او و سازمان ادوار تحكيم در این انتخابات از حامیان كانديداتوري مهدي كروبي بودند .

عبدالله مومنی به ۶ سال حبس تعزيری و ۲ سال حبس تعليقی محكوم شد.

مهدي كروبي همچنين بازداشت مجدد افرادي كه براي مرخصي از زندان خارج شده اند را نشانه ضعف حاكميت و ترس آنها از وضعيت آينده دانست.

او همچنين در ادامه با فيض الله عرب سرخي صبحت كرد و از احوال او جويا شد.

فيض الله عرب سرخي ، عضو سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی از زندانيان پس از حوادث انتخابات به شمار مي آيد كه او نيز همانند عبدالله مومني در دوران مرخصي از سوي وزارت اطلاعات احضار و پس از آن مجددا به زندان منتقل شد.


2 پاسخ به “تماس تلفني عبدالله مومنی و فيض الله عرب سرخی از زندان با مهدي كروبی”

  1. yazdan گفت:

    عزیزان دربند اما ازاده- باید بگویم خیانتکاران به ارمانهای امام میگویند :با ما باشید هر کس میخواهید باشید و اگر با ما نیستید هر کسی میخواهید باشید( روحانی – پاسدار -بسیجی -خانواده شهید-وزیر- جانباز -ازاده- کارگر -معلم -استاددانشگاه-بی حجاب -با حجاب -مفسد-مصلح -و ………

  2. رامين گفت:

    به اميد آز ادي.22 خرداد