سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » ماموران به همسر سابق مهدی محمودیان: به خاطر مهریه شکایت کن تا محکومیتش بیشتر شود...

ماموران به همسر سابق مهدی محمودیان: به خاطر مهریه شکایت کن تا محکومیتش بیشتر شود

چکیده :بنا بر اطلاعات رسیده همسر سابق محمودیان در این تماس به ماموران اطلاعاتی یادآور می شود که او و همسر سابقش پیش از این جریانات و به علت مسائل شخصی و در کمال رعایت احترام طرفین و با توافق جدا...


کلمه: ماموران اطلاعات از همسر سابق یک روزنامه نگار زندانی خواستند به خاطر پرداخت نکردن مهریه از او شکایت کند.

به گزارش خبرنگار کلمه، هفته گذشته ماموران وزارت اطلاعات تماسی با همسر سابق «مهدی محمودیان» روزنامه نگار زندانی می گیرند و از او می خواهند تا از «مهدی» به خاطر پرداخت نکردن مهریه شکایت کند تا آنها بتوانند علاوه بر 5 سال حکم زندانش بین 10 تا 15 سال دیگر او را در زندان نگه دارند.

بنا بر اطلاعات رسیده همسر سابق محمودیان در این تماس به ماموران اطلاعاتی یادآور می شود که او و همسر سابقش پیش از این جریانات و به علت مسائل شخصی و در کمال رعایت احترام طرفین و با توافق جدا شدند.

همسر سابق محمودیان در این تماس تلفنی تاکید کرده است که راه و اهداف مهدی ده ها برابر مادیات برایش ارزش دارد و برای مسیری که در پیش گرفته بسیار احترام قائل است و هرگز این کاری را که از او می خواهند را انجام نمی دهد.

همچنین نکته ای که در این تماس تلفنی مطرح شد این بود که با توجه به اینکه هنوز دادگاه محمودیان برگزار نشده و حکمی از سوی قاضی صادر نشده اما تماس گیرندگان حکم او را 5 سال عنوان کرده اند .

محمودیان بیش از ۷ ماه است که در زندان اوین به سر می برد . اتهام او افشاگری درباره بازداشتگاه کهریزک است.

او نخستین کسی بود که دو سال قبل درباره اعمال روش های غیرانسانی و غیرقانونی با با متهمان در این بازداشتگاه، اطلاع رسانی کرد.

همچنین او بیش از دو ماه است که در زندان از بیماری تنفسی رنج می برد ولی رسیدگی لازم به وضعیت او صورت نگرفته است و هنوز با این بیماری درگیر است.


11 پاسخ به “ماموران به همسر سابق مهدی محمودیان: به خاطر مهریه شکایت کن تا محکومیتش بیشتر شود”

 1. سبز گفت:

  ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله است. امیدوارم برخی کینه های … گونه ی خود را کنار بگذارند و اینقدر بر حفظ قدرت پوشالی دنیوی اصرار نورزند تا شاید دست از ظلم به مردم حق جو و دلسوز این ملت بردارند.

  خدایا به حق زهرای پیامبر این مردم آزاده را از شر کینه ورزی های ظالمانه نجات بده.

 2. سپهر گفت:

  دلیری و رشادت برادران گمنام رو ببین که به دریوزگی افتادن. نباید به اینا گفت مامور اطلاعات باید گفت مامور خاله بازی و ….

 3. ندا گفت:

  یاد فیلم شکنجه زن سعید امامی توسط وزارت اطلاعات افتادم که بازجوهای بی شرم می گفتند : اینجا بازجو مائیم , قاضی مائیم , وکیل مائیم ……..

 4. ترانه موسوی گفت:

  ای خدا. آخه چقدر یه آدم میتونه پست و کثیف باشه. آخه چی بهتون میرسه با این کارا. چه جوری یه آدم باید روش بشه زنگ بزنه به زن سابق طرف بعد این خزغبلات رو سر هم کنه. شما که دستتون بازه راحت میتونید هر چه قدر دلتون خواست حکم ببرید بدون برگزاری دادگاه، پس دیگه این خاله زنک بازیها چیه؟

 5. Arash گفت:

  Vezarat etellat tabdil be sirk shode ke 1mosht dalghake gomnam tush kar mikonan, che natavano haqir shode!

 6. ستارخان گفت:

  تا دفع ظلم و استبداد مطلقه همه با هم متحديم

 7. مصطفا گفت:

  خداوندا دست بالای دست بسیار است و دست تو بالای همه ی دستها…
  پروردگارا، با مردم این سرزمین چه میکنند، خدایا، همه میدانیم چه عزیزانی …. تا جان دادند یا آنقدر کتک خوردند که روحشان رها گشت و چه مظلوم، جایی نا معلوم دفن شدند یا جسدشان سوزانده شد.
  خدایا، عدالت را میبینی… چون افشاگری کرده که کسانی در این کشور برای داشتن جایگاهشان هر عملی را مرتکب میشوند، محکومند، باشد.
  امام زمان، مهدی موعود، از تو پیش جدت، پیش مادر یگانه ات فاطمه شکایت میبرم اگر پاسخ ظلمهای اینان را ندهی، اگر اینها را از قدرت و مصونیت خودساختشان، از برج عاجشان فرو نیفکنی….
  و خداوند بر ملتی که حاکمانش بر آنها ظلم روا دارند و آنها به پا نخیزند، نفرین خواهد فرستاد
  آمین

 8. سبز سبز گفت:

  هرچه بگندد نمکش می زنند وای به روزی که بگندد نمک . در این آشفته بازار به کی باید پناه برد.

 9. ناشناس گفت:

  اللهم فک کل اسیر
  به امید آزادی تمام دلیرمردان سبز در بند

 10. من تو او گفت:

  من از روییدن خار سر دیوار دانستم

  که نا کس کس نمی گردد از این بالا نشینی ها