سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نمایش یکی از آثار محمد نوری زاد در پاریس...

نمایش یکی از آثار محمد نوری زاد در پاریس

چکیده :این نهاد فرهنگی ایران در فرانسه طی برنامه‌ای با عنوان نمایش فیلم‌های ایرانی با زیرنویس فرانسه سه فیلم "سینه سرخ" پرویز شیخ طادی، "شاهزاده ایرانی" محمد نوری زاد و "مردان انجلس" فرج‌الله سلحشور را از 21 تا 22 فروردین ماه در پاریس نمایش داد....


کلمه:یکی از آثار محمد نوری زاد،نویسنده و فیلمساز که در جریان حوادث پس از انتخابات بازداشت شده توسط رایزن فرهگی ایران در پارس نمایش داده شد.

این نهاد فرهنگی  ایران در فرانسه طی برنامه‌ای با عنوان نمایش فیلم‌های ایرانی با زیرنویس فرانسه سه فیلم “سینه سرخ” پرویز شیخ طادی، “شاهزاده ایرانی” محمد نوری زاد و “مردان انجلس” فرج‌الله سلحشور را از 21 تا 22 فروردین ماه در پاریس نمایش داد.

محمد نوری زاد نویسنده سابق کیهان است که به دلیل نوشته هایش در حمایت از جنبش سبز و انتقادات صریح از مواضع برخی مسوولین  در حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری به اتهام توهين به مسوولان و تبليغ عليه نظام  در 29 آذر ماه بازداشت شد و تاکنون در زندان به سر می‌برد.


5 پاسخ به “نمایش یکی از آثار محمد نوری زاد در پاریس”

 1. سيد حامد سبز گفت:

  چرا اينقد تو لفافه حرف ميزنيد!!!
  عقده اي شديم بس كه نتو نستيم واضح بنويسيم كدوم مسئول مملكت كدوم كارو انجام داده و به كدوم كارش توسط نوري زاد عزيز انتقاد شده

 2. ناشناس گفت:

  فقط خواجه حافظ شیراز نمیداند که حرف حق آقای نوری زاد رو به چه کسی بود و به چه دلیل امروز با همه آزادگی اش از آزادی محروم کرده اند.

 3. مشت سبز گفت:

  آقای سید حامد سبز
  این چهره برجسته و شجاع به دلیل نوشتن نامه های سرگشاده به آقای خامنه ای در انتقاد به وضع موجود مخصوصا نامه آخر که در آن به ذکر نام مقامات دولت کنونی پرداخته بود در بند است که میتوانید به راحتی پیدا کنید متن آنها را.
  موفق باشید.درود بر کلمه
  نوری زاد را آزاد کنید……………………

 4. آزادی برای ايران سبز گفت:

  بابا خفه شديم از اين همه سانسور..

  اگر جنبش سبز از الان با خود سانسوری شروع کند و نگذارد انديشه های مختلف حرف خود را بزنند چون ممکن است به بعضی نهاد های … بر بخورد، متأسفم که بايد بگويم راه غلط را انتخاب کرده ايم.
  از ترس ماست که … هر روز وقيحتر ميشوند.

 5. سبز اندیش گفت:

  چرا نمی نویسید که نامه آقای نوری زاد رو به چه کسی بود. شما پیه همه چیز رو به بدنتون مالیدید (و مثل من نمی ترسید)پس چرا اینجوری متن خبرو سانسور می کنین.