سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آخرین خبرهای پرونده زندانیان سیاسی: تاجیک، مفیدی، زیدآبادی، باستانی، مومنی، ملکی...

آخرین خبرهای پرونده زندانیان سیاسی: تاجیک، مفیدی، زیدآبادی، باستانی، مومنی، ملکی

چکیده :تلاش به عمل آمده جهت تبدیل قرار بازداشت بدرالسادات مفیدی به وثیقه نتیجه‌ای در بر نداشته...


کلمه:وكیل مدافع عبدالرضا تاجیك و بدرالسادات مفیدی با اعلام اینكه كیفرخواست پرونده‌های موكلانش تاكنون صادر نشده است، اظهار داشت: تلاش به عمل آمده جهت تبدیل قرار بازداشت بدرالسادات مفیدی به وثیقه نتیجه‌ای در بر نداشته است.

محمد شریف در گفتگو با ایسنا، گفت: جلسه‌ رسیدگی به پرونده‌ حسین مجاهد دبیر حزب جامعه مدنی همدان و پیمان زیركی، جواد وفایی و معصومه چراغی سایر اعضای شورای مركزی این حزب، یكشنبه در شعبه‌ 106 دادگاه كیفری شهرستان همدان برگزار شد.

وی اتهام موكلانش را نشر اكاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی عنوان كرد و افزود: آخرین دفاع از موكلانم اخذ شد و ما منتظر صدور رای دادگاه بدوی در مدت زمان قانونی هستیم.

شریف با بیان این‌كه احمد زیدآبادی و مسعود باستانی همچنان در زندان رجایی‌شهر به سر می‌برند، ادامه داد: حكم قطعی مسعود باستانی تا به حال صادر و ابلاغ نشده است.

وی با بیان این‌كه تاكنون پرونده بدرالسادات مفیدی منتهی به صدور كیفرخواست نشده است، افزود: تلاش به عمل آمده جهت تبدیل قراربازداشت به وثیقه نتیجه‌ای در بر نداشته است. همچنین هنوز كیفرخواست پرونده عبدالرضا تاجیك صادر نشده است.

وی كه وكالت عبدالله مومنی را نیز بر عهده دارد، خاطرنشان كرد: پرونده موكلم در دادگاه تجدیدنظر است و منتظر صدور حكم قطعی هستیم.

شریف اعلام كرد: دادگاه دكتر ملكی كه با قرار كفالت آزاد شده بود، 24 فروردین در شعبه‌ 28 دادگاه انقلاب برگزار می‌شود.


یک پاسخ به “آخرین خبرهای پرونده زندانیان سیاسی: تاجیک، مفیدی، زیدآبادی، باستانی، مومنی، ملکی”

  1. مهرداد نصرتی ( مهرشاعر ) گفت:

    تا کی قرار است اینگونه بماند ؟ خودشان ایا از این همه بگیر و ببند خسته نمی سوند؟