سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » انتشار تمبر یادبود ندا و سهراب توسط ایرانیان مقیم ژاپن+عکس...

انتشار تمبر یادبود ندا و سهراب توسط ایرانیان مقیم ژاپن+عکس

چکیده :سایت موج سبز ژاپن که توسط این گروه اداره می شود این مطلب را منتشر کرده و نوشته است:موج سبز ژاپن به مناسبت نوروز و آغاز سال صبر و استقامت، اقدام به سفارش چاپ تمبرهای شهدای جنبش سبز به اداره پست ژاپن نموده...


کلمه: جمعی از ایرانیان مقیم ژاپن با پیگیری های صورت گرفته اقدام به انتشار تمبرهای یادبود ندا و سهراب از شهدای حوادث بعد از انتخابات کردند.

به گزارش کلمه، سایت موج سبز ژاپن که توسط این گروه اداره می شود این مطلب را منتشر کرده و نوشته است:موج سبز ژاپن به مناسبت نوروز و آغاز سال صبر و استقامت، اقدام به سفارش چاپ تمبرهای شهدای جنبش سبز به اداره پست ژاپن نموده است.

تمبرهائی که در تصویر ملاحظه می کنید  تصویر دو تن از قربانیان خشونت، سهراب اعرابی جوان نوزده ساله و ندا آقا سلطان جوان بیست و هشت ساله است . یاد این دو جوان فداکار و تمامی آنانی که در راه آزادی و سربلندی کشور کوشیده اند گرامی و راهشان در جنبش حقوق مدنی مردم ایران پایدار باد.


10 پاسخ به “انتشار تمبر یادبود ندا و سهراب توسط ایرانیان مقیم ژاپن+عکس”

 1. خون سبز گفت:


  به کوری چشم دیکتاتوران و خشونت طلبان این شهیدان مظلوم هر روز و هر دم به هر شکل و شیوه ای به دادخواهی و خونخواهی خون خود از خاک برمی خیزند
  خون این مظلومان ساکت نخواهد نشست تا داد خود بستاند و خون خوار و خون ریز را به سزای عمل پلیدش برساند

 2. احمدرضا گفت:

  یادشان گرامی باد
  دم همه ایرانی های سبز سراسر جهان گرم

 3. sepehr گفت:

  roheshan shad va raheshan por rahro bad

 4. ali51 گفت:

  طی تماسی که امروز مهدیه گلرو با خانواده اش داشت از وجود حیوانات موذی در بند نسوان زندان اوین خبر داد که حتی موجب خورده شدن بدن یکی از زندانیان شده است.

  این گزارش حاکی است که علی رغم سرد شدن هوا زندانیان این بند از آغاز سال ۱۳۸۹ از داشتن آب گرم محرومند و مجبورند با آب سرد حمام کنند که این مشکل موجب سرما خوردگی مهدیه گلرو و تعدادی دیگر از زندانیان دیگر شده است. به گزارش رهانا مهدیه گلرو فعال دانشجویی در حالی با صدای گرفته صحبت می کرد که پیش از این نیز به علت عفونت روده‌ای در زندان در شرایط بدی به سر می‌برد.

  عدم توجه مسئولان زندان اوین به مسایل بهداشتی و نظافتی زندانیان و از طرف دیگر محدودیت زندانیان برای رفتن به بهداری مشکلات عدیده ای را برای زندانیان ایجاد کرده است.

 5. sep گفت:

  kheiliiiiiiiiiiiiiii kare zibayi bood.dorood bar hameye sabzhaye japan.binazirid.

 6. ناشناس گفت:

  یادشان گرامی

 7. دختر ایرونی گفت:

  شهدا زنده اند و چراغ راه راهروان راستین و راست قامت خواهند بود تا ابد

 8. ناشناس گفت:

  من در ژاپن زندگی میکنم.از این تمبر ها خریدم و برای ارسال نامه های اداره ام از این تمبر ها استفاده می کنم.برای سفارت هم و آقای سفیر هم مخصو صا” فرستادم.
  زتده باد آزادی

 9. مرگ بر دیکتاتور گفت:

  واقعا خوشحال شدیم که این هموطنان این کار بزرگ را انجام دادند و تمبر یادبود این عزیزان را چاپ کردند .
  زنده باد آزادی

 10. ناشناس گفت:

  ارزش معنوی شهدا را نگه دارید . شهدا کسانی بودند که در راه میهن اسلامی و در مبارزه با دشمن شهید شدند نه کسانی با اتش زدن اموال مردم و با تدبیر خود سبزها کشته شده اند