سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » سردار نقدی: اوباما هم مثل ریگی اعتراف خواهد کرد!...

سردار نقدی: اوباما هم مثل ریگی اعتراف خواهد کرد!

چکیده :دشمنان ما ادعا می کنند که جمهوری اسلامی برای ضبط این اعترافات از تزریق مواد گیج کننده استفاده کرده است اما 48 ساعت آن قدر مدت کوتاهی است که هیچ دارو و آمپولی نمی تواند اینگونه تاثیر...


کلمه:رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اعلام اینکه “بسیج دانشجویی باید تمرکز خود را در جهاد علمی به کار گیرد” در واکنش به ادعاهای دشمنان در خصوص اعترافات زودهنگام ریگی گفت: حتی اگر خود اوباما که ریگی به همکاری با او اعتراف کرده است نیز به ایران بیاید ، قدرت اسلام ناب چنان است که او هم مثل ریگی به خطاهایش اعتراف خواهد کرد.

به گزارش مهر، سردار محمدرضا نقدی عصر شنبه در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان بسیج دانشجویی ضمن اشاره به اعترافات زودهنگام عبدلمالک ریگی گفت: دشمنان ما ادعا می کنند که جمهوری اسلامی برای ضبط این اعترافات از تزریق مواد گیج کننده استفاده کرده است اما 48 ساعت آن قدر مدت کوتاهی است که هیچ دارو و آمپولی نمی تواند اینگونه تاثیر بگذارد.


6 پاسخ به “سردار نقدی: اوباما هم مثل ریگی اعتراف خواهد کرد!”

 1. علی51 گفت:

  هرکه به زندان های اینان و زیر دست بازجویان خدوم و عارف و جان بر کف برود بعد از طی طریق به اشراق می رسه و حقایقی بر او مکشوف میشه.

  من عاجزانه از رسانه ی صد در صد ملی می خوام که این منادیان نور را به سیما هم بیارن تا تمام مردم رستگار بشن.

 2. ناشناس گفت:

  ان شاء الله يك روزي خود سردار نقدي هم اعتراف مي‌كند. اگر سعادت داشته باشند، توي همين دنيا و الا هيچ‌كسي را گريزي از چوب خداوند نيست.

 3. مهدی گفت:

  یاد سریال مهران مدیری افتادم که در نقش پلیس داشت اعتراف میگرفت…!!

 4. آقای نقدی نوبت نقد شما هم میرسه ،عجله نکن،هنوز شب درازه…

 5. رای من کو گفت:

  آقای نقدی : پایان شب سیه سپید است !

 6. آقای نقدی یک روزی خواهد رسید که از اریکه قدرت پایین خواهی آمد راستی تا بحال فکر کرده ای چند سال عمر قرار است از خداوند بگیری که همه چیزت را به این جماعت کوردل فروخته ای