سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » آخرین جلسه رسیدگی به اتهامات میردامادی برگزار شد...

آخرین جلسه رسیدگی به اتهامات میردامادی برگزار شد

چکیده :‌دادگاه پس از استماع دفاعیات، آخرین دفاع را نیز اخذ و پایان رسیدگی را اعلام كرد . ما نیز برای ارائه دفاعیات مكتوب چند روز استمهال خواستیم و ان‌شالله در فرصت مناسب لایحه خودرا تقدیم خواهیم...


کلمه: صبح امروز آخرین جلسه رسیدگی به اتهامات دبیركل جبهه مشاركت برگزار و بعد از اخذ آخرین دفاع ختم رسیدگی اعلام شد.

هوشنگ پوربابایی در گفتگو با ایلنا با اعلام این مطلب اظهارداشت: صبح امروز جلسه رسیدگی به اتهامات محسن میردامادی دبیركل حزب مشاركت در شعبه 15 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی و باحضور نماینده دادستان وكلای پرونده برگزار شد.

وكیل میردامادی ادامه داد:پس از تفهیم اتهماتی چون اقدام علیه امنیت ملی و تبلیغ علیه نظام از سوی قاضی رسیدگی كننده به پرونده،موكلم با رد اتهامات به دفاع از خود پرداخت و سپس وكلای پرونده در دفاع از حقوق موكل اظهارات خودرا بیان كردند.

وی افزود:‌دادگاه پس از استماع دفاعیات، آخرین دفاع را نیز اخذ و پایان رسیدگی را اعلام كرد . ما نیز برای ارائه دفاعیات مكتوب چند روز استمهال خواستیم و ان‌شالله در فرصت مناسب لایحه خودرا تقدیم خواهیم كرد.

پوربابایی كه وكالت مصطفی تاج‌زاده را نیز برعهده دارد در پاسخ به این پرسش كه آیا حكم تاج زاده صادر شده است، گفت:‌تاكنون در مورد موكلم از سوی شعبه 15 دادگاه انقلاب حكمی صادر نشده است.


3 پاسخ به “آخرین جلسه رسیدگی به اتهامات میردامادی برگزار شد”

 1. میر مصطفی موسوی گفت:

  درود بر محسن میردامادی

 2. رهرو گفت:

  شهر خالیست زعشاق بود کز طرفی
  مردی از خمیش برون آید و کاری بکند

 3. روح الله گفت:

  سبز سبزم ريشه دارم