سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » 29 فروردین؛دومین جلسه دادگاه کیهان...

29 فروردین؛دومین جلسه دادگاه کیهان

چکیده :بر اساس كیفرخواست صادره از سوی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، پرونده مذكور با شكایت دادگستری شهرستان شهریار، بازپرس سابق دادگستری استان لرستان، سرپرست دادسرای ناحیه‌ ‌9(فرودگاه)، اسفندیار رحیم‌مشائی، سید مرتضی هاشمی، عمادالدین باقی، شیرین عبادی، شادی صدر و اعلمی نماینده‌ سابق مجلس شورای اسلامی تشكیل شده...


کلمه: دومین جلسه‌ رسیدگی به پرونده روزنامه «كیهان» به مدیر مسوولی حسین شریعتمداری، 29 فروردین ماه سال آینده در شعبه ‌76 دادگاه كیفری استان تهران و با حضور هیات منصفه مطبوعات برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، اولین جلسه دادگاه روزنامه «كیهان»، دوم اسفند ماه در شعبه ‌76 دادگاه كیفری استان تهران به ریاست قاضی سیامك مدیرخراسانی برگزار شد و ادامه رسیدگی به این پرونده به بیست‌ونهم فروردین ماه سال آینده موكول شده است.

بر اساس كیفرخواست صادره از سوی دادسرای عمومی و انقلاب تهران، پرونده مذكور با شكایت دادگستری شهرستان شهریار، بازپرس سابق دادگستری استان لرستان، سرپرست دادسرای ناحیه‌ ‌9(فرودگاه)، اسفندیار رحیم‌مشائی، سید مرتضی هاشمی، عمادالدین باقی، شیرین عبادی، شادی صدر و اعلمی نماینده‌ سابق مجلس شورای اسلامی تشكیل شده است.


3 پاسخ به “29 فروردین؛دومین جلسه دادگاه کیهان”

  1. کیهان در دادگاه عدل الهی مردود و محکوم شده این دادگاه‌های ظاهری در مقابل آن دادگاه بزرگ هیچ است ،بزرگترین اتهام کیهان که در دادگاه عدل الهی ثابت شده ،دشمنی او با خداست ،دروغگویی که چنان دین را به کام خود آلوده است که گویی حضرت حق از او میبرد فرمان.

  2. حسام گفت:

    صد تا از اين دادگاه ها هم برگزار كنند فايده اي نداره شريعتمداري رويين تنه….ما هم در حكومت استبدادي محبوس هستيم…

  3. ناشناس گفت:

    زنده با شریعتمداری و کیهان