سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » ناجا:مدرك بدهیدماشین ما معترضان را زیرگرفته است...

ناجا:مدرك بدهیدماشین ما معترضان را زیرگرفته است

چکیده :معترضان باید صف خود را از اغتشاشگران جدا كنند زیرا آشوبگران به پلیس حمله می‌كنند و به اموال عمومی خسارت می‌زنند.هیچ تصویری در خصوص زیر گرفتن مردم توسط خودرو پلیس وجود...


کلمه:فرمانده نیروی انتظامی در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر وجود فیلم مبنی بر زیر گرفتن مردم توسط ماشین پلیس گفت: نباید حرف بی‌ربط زده شود. باید تصاویر و مدارك خود را ارائه كنید.

وی ادامه داد:آشوبگران نباید وارد هر ساختمانی شوند و در آنجا احساس امنیت كنند. اگر آشوبگر و مجرم از دست پلیس فرار كند می‌توانیم برای تعقیبش وارد هر مكانی شویم.

به گزارش فارس، سردار اسماعیل احمدی مقدم امروز در جمع خبرنگاران گفت: دوره مدارا با آشوبگران و اغتشاشگران تمام شده و از این به بعد هر كس در این گونه تظاهرات شركت كند پلیس برخورد شدید و قاطعی خواهد داشت. علاوه بر این دستگاه قضایی هم شدت برخورد خود را افزایش داده است.

وی اظهار داشت: پلیس پیش از این سعی می‌كرد با خشونت حداقلی با تجمعات اعتراضی برخورد كند اما متأسفانه از این اقدام پلیس سوءاستفاده شده است.

سردار احمدی مقدم گفت: در حوادث روز عاشورا سردار رجب زاده، فرمانده پلیس تهران كه آشوبگران را دعوت به آرامش می‌كرد زخمی شد و یك نفر از مأموران پلیس نیز از ناحیه چشم مصدوم شده است.

فرمانده ناجا اعلام كرد: از قبل خود را برای برقراری امنیت 70 میلیون عزادار در سراسر كشور آماده كرده بودیم همه جای كشور مراسم روز عاشورا بسیار خوب و در امنیت كامل برگزار شد اما جریان فتنه در تهران مراسم عاشورا را به هم زد و باعث بی‌حرمتی به عاشورا و امام حسین شد.

وی اظهار داشت: معترضان باید صف خود را از اغتشاشگران جدا كنند زیرا آشوبگران به پلیس حمله می‌كنند و به اموال عمومی خسارت می‌زنند.

سردار احمدی مقدم افزود: در روز عاشورا وقتی به پلیس حمله كردند تعدادی از آشوبگران را دستگیر كردیم و از این به بعد با دستگیرشدگان مدارا نخواهیم كرد و تا تحقیقات كامل نشود، این افراد را آزاد نمی‌كنیم.

این مقام انتظامی اظهار داشت: در حوادث روز عاشورا 2خودرو و چند موتورسیكلت پلیس توسط آشوبگران به آتش كشیده شد و آشوبگران وسایل مردم از قبیل موتورسیكلت، خودرو، مغازه‌ها، بانك‌ها و اموال عمومی‌ را به آتش كشیده و خسارت وارد كردند.

وی اظهار داشت: هدف جریان فتنه به راه انداختن كشته سازی برای پیشبرد اهداف شومشان است.

سردار احمدی مقدم گفت: خسارتهای وارده به پلیس مهم نیست بلكه جریان برانداز نشان داد كه مسئله‌اش از انتقاد و سیاست گذشته و به اهداف براندازانه فكر می‌كند.

وی اظهار داشت: روز عاشورا آشوبگران با استفاده از یك خودروی سرقتی 2 نفر را زیر گرفته و كشتند. تلاش برای یافتن این افراد ادامه دارد كه هدفشان ضربه زدن به انقلاب بود.

سردار احمدی مقدم ادامه داد: در مورد علت مرگ كشته شدگان روز عاشورا منتظر نظر نهایی پزشك قانونی هستیم.

فرمانده ناجا اذعان كرد: سید علی موسوی خارج از منطقه آشوب توسط سرنشینان یك خودرو ترور شده است كه تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

*دستگیری 500 نفر در اغتشاشات روز عاشورا

وی اظهار داشت: در حوادث روز عاشورا پلیس 500 نفر از اغتشاشگران را دستگیر كرد اما ممكن است برخی از این افراد آزاد شده باشند. البته وزارت اطلاعات و دیگر ضابطان هم دستگیری‌هایی داشته‌اند.

فرمانده نیروی انتظامی در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر وجود فیلم مبنی بر زیر گرفتن مردم توسط ماشین پلیس گفت: نباید حرف بی‌ربط زده شود. باید تصاویر و مدارك خود را ارائه كنید. این گونه نیست كه سؤالی دروغ بپرسیم و سوء استفاده كنیم.

سردار احمدی مقدم تاكید كرد: هیچ تصویری در خصوص زیر گرفتن مردم توسط خودرو پلیس وجود ندارد.

وی در پاسخ به سؤال دیگری مبنی برورود نیروهای پلیس به خبرگزاری ایسنا اظهار داشت: قرار نیست پلیس برای تعقیب آشوبگران و مجرمان مجوز ورود بگیرد، پلیس برای برخورد با مجرمان در طی روز می‌تواند به هر مكانی وارد شود و احتیاجی به مجوز نیست.

وی در ادامه افزود: خبرنگار و رسانه برای پلیس محترم است اما آشوبگران نباید وارد هر ساختمانی شوند و در آنجا احساس امنیت كنند. اگر آشوبگر و مجرم از دست پلیس فرار كند می‌توانیم برای تعقیبش وارد هر مكانی شویم. با مطرح ساختن چنین سؤالاتی و به راه انداختن فضاسازی رسانه‌ای برای پلیس مشكل فراهم نكنید.

فرمانده ناجا در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اطلاعیه پلیس درباره كشته شدگان حوادث اخیر گفت: پلیس اطلاعیه‌ای نداده است گزارش اشتباهی بر روی سایت پلیس مندرج شد كه روز گذشته این اطلاعیه را اصلاح كردیم.

فرمانده نیروی انتظامی تاكید كرد: پلیس در دفاع از خود مجاز به استفاده از امكانات است هیچ جای دنیا پلیس از دست آشوبگران كتك نمی‌خورد. ادامه روند فعلی در اغتشاشات باعث می‌شود كه آشوبگران جری شده و گستاخ‌تر شوند.

وی اظهار داشت: برخورد پلیس از این به بعد شدیدتر خواهد شد.

سردار احمدی مقدم گفت: روند ورود سلاح به كشور شرایط نامطلوبی دارد و این سلاح ‌ها عمدتاً از كشور عراق و با پشتیبانی سازمان‌های اطلاعاتی كشورهای غربی وارد كشور می‌شوند و پلیس هم در این زمینه دستگیری‌ها و كشفیات فراوانی دارد.


32 پاسخ به “ناجا:مدرك بدهیدماشین ما معترضان را زیرگرفته است”

 1. reza گفت:

  فیلمها در اینترنت موجوده….در سی ان ان هم گذاشته……یا حسین ع

 2. afsaneh گفت:

  يعني واقعا” اينا نديدن؟!!!!!! ا

 3. سبز گفت:

  رادان: نیروی انتظامی در عاشورا اصلن ماشین نداشته و برادران با موتور به ماموریت رفتند
  http://www.youtube.com/watch?v=VAaPnAQDHhU&feature=youtu.be&a

 4. رضا گفت:

  آقای محترم،لطفا شما حدفاصل بین معترض واغتشاشگر را تعریف کنید.
  معترض اجازه ندارددریک مکانی حرف خودرا بزند.تا جمع می شود اغتشاشگر معنی می شود.
  معترض اجازه نداردراهپیمائی سکوت راه بیاندازد.تا جمع می شود توسط عده ای ازطرف خودتان به آشوب کشیده می شود ودرنهایت می شودآشوبگر واغتشاشگر!
  معترض هیچ مفری برای ارائه اعتراضات خود ندارد.تا دررسانه ای حرفش را می زند.روزنامه توقیف وآن اعتراض جنبه اغتشاش بخود می گیرد.
  معترض تا زمانی معترض است که هیچ حرکتی ازخود نشان ندهد.به محض ظهور کوچکترین حرکت،می شود اغتشاشگر!!!
  آقای محترم،آیا این رفتارها را چگونه تعبیر می کنید؟آیا درقاموس مردی وجوانمردی وآزادی وآزادگی،معنائی برای این تعاریف خود دارید؟مردباشید وکمی به فکر آخرت خود.گیریم که طبق دستور،زدید وکشتید وسوختید و…..بالاخره،یک روزی درکنج خلوت وپیری خود،فکر خواهید کرد.آنروز چه خواهید گفت؟آیا وقتی صحبت از عدم گذشت می کنید مگرتا بحال گذشتی هم داشته اید؟زدن چوب وباطوم توی سر زن ومرد،پیر وجوان؛تا بحال گذشت بوده؟که بعدازاین شدیدترعمل خواهدشد؟

 5. آرش گفت:

  آقای احمدی مقدم برو این سایت ببین بعد صحبت کن
  http://www.youtube.com/watch?v=_pG7wEQAuUU

 6. v گفت:

  فیلمهای زیادی در اینتر نت موجوده…سایت سی ان ان هم فیلمها راگذاشته…..دردناکه

 7. madar گفت:

  تمام دنيا فيلم را ديد اين آقايان چشم شان نديد؟

 8. mj گفت:

  اولا که فیلمش هست
  ثانیا یه جوری حرف میزنه که انگار به همه اجازه میدن آزادانه از هر صحنه ای فیلم بگیرن!!!

 9. مرتضی گفت:

  کسی که خواب هست رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودش رو به خواب زده رو نه !×

 10. irani گفت:

  این به اصطلاح اقایان وقاحت را به حد اعلا رساندن

  اگر سواد دارید تو همه ی سایتها هست برید نخونید و ببینید

 11. sayid گفت:

  برخورد قطعی یعنی چی؟؟؟؟؟
  یعنی میخواید از این به بعد قتل عام کنید؟؟؟؟؟
  آفرین به شعورشما که همه رو از دین زده کردید.

 12. kian گفت:

  زمان ان فرا رسیده. یک قیام حسینی دیگر. گو یی زمانه ی ابی عبدالله الحسین(ع) را دار یم با چشم می بینیم.

 13. علی گفت:

  چی بگم؟
  فقط میتونم بگم یا امام زمان مسلمونارو در عاشورای حسینی در روز شهادت جدت کشتن
  به دادمون برس

 14. Mohmmad گفت:

  ما نباید به سمت ساختار شکنی بریم این چیزی که نظام می خواد دوستان چیزی که انها ازان میترسند اعتراض ارامه .

 15. حسین گفت:

  خدایا به حق این مردم مظلوم امام زمان رو حاظر کن.
  دیگه دارن ظلم رو به حد اعلا می رسونن

 16. مهدی گفت:

  اگر این حرکت روز عاشورا و کشتار مردم و همین زیر گرفتن مردم بوسیله ماشین رو اسرائیل انجام داده بود تلویزیون ایران چند ماه این تصاویر رو پخش می کرد و اسمش رو هم نسل کشی می گذاشت.

  جالبه یک سری از مسئولین هنوز هم صحبت از گوانتاناموی آمریکا می کنن در حالی که خودشون کهریزک دارن!

  فکر نمی کنم جنایتکارترین حکومتهای اسلامی هم در روز عاشورا به کشتار مردم دست بزنن.

 17. mostafa گفت:

  اینگونه راحت دروغ گفتن تنها از همرهان یزید بر می آید

 18. پریسا گفت:

  این جنبش نیاز به یک رهبر داره تا اونها رو از تمام وقایعی که در روز هایی مثل روز عاشورا منتظرشون هست آگاهشون کنه تا بهشون بگه در هر شرایطی چطور برخورد کنند و چه کاری رو انجام بدن. این رهبر و این هدایت کننده از میان اشخاصی می تونن باشن که مردم بهشون ایمان اوردن، کاش میشد آقایان موسوی و کروبی از کشور خارج می شدن و از اونجا رهبری رو به عهده می گرفتن. در این شرایط اتفاقات ناگواری نمی افته تا بهونه به دست این مزدورها داده شده و توی روزهایی که قرار تجمعی برگزار شه مسیرها و مکانهای متفاوتی داده میشه تا اونها کاملا سر در گم شن و نتونن جمعیت رو مهار کنن. دلم به درد اومده و چشمام پر از اشک… از دیدن تصاویر زیر گرفته شدن بچه ها و کشته شدنشون و از اون بدتر مظلوم نمایی این ظالمان و استفاده از دستاویزهایی چون عکس خمینی و حالا هم حرمت شکنی عاشورا. اگه مردم کاملا آگاهی داشتن که قرار یه سناریوی از پیش نوشته شده واسه این روز اجرا شه، مطمئنن طور دیگه ای برخورد میشد و بهونه هم به دست این بی شرافت ها داده نمیشد. در این شرایط که دسترسی به اینترنت سخت و پارازیت روی ماهواره میندازن، در این شرایط چه کار باید کرد، درود بر موسوی که همه چیزش رو در این راه توی این سن و سال گذاشت ، درود بر تمام شهدای روز عاشورا، بر تمام فرزندان این وطن غریب که سالهاست به دنبال آزادی است و می جنگه…

 19. saeed گفت:

  درود خدا بر معترضين پر دل و جرات که از جان و مال خود گذشتند و پیر و جوان در تظاهرات روز عاشورا حضور داشتند. صدا و سیما تا کی می خواهد به مردم دروغ بگوید؟ نیروی انتظامی، پليس، گارد ويژه و بخصوص لباس شخصی ها از این مردم باید شرم کنند. خیلی دلم گرفته مخصوصاً از این همه فریبکاری و دروغ

 20. iran گفت:

  مدرک دادیم شاید دست از فریب بردارید ولی شما هرگز از راه رفته باز نخواهید گشت زیرا خداوند دیگر به شما فرصت نخواهد داد.

 21. سیّد سبز گفت:

  اندکی صبر سحر نزدیک است

 22. رسا گفت:

  خدایا !!!
  فقط تو میتوانی فقط تو…

 23. Tasliat گفت:

  حلال زاده هستی احمدی مقدم اگرچه نمیتونم مدرک بیارم

 24. چمپو گفت:

  شما که راست میگویی ولی ما ایرانی ها برای آنکه دروغگو معلوم شود میگوییم بر پدر درغگو لعنت حال چه ما چه شما دروغگو باشیم بر پدرمان لعنت خریده ایم پس بر پدر دروغگو میلیونها بار لعنت

 25. علی گفت:

  پیرمردی قصد داشت باروت قاچاق کند که مامورین فهمیدند و دستگیرش کردند. مدعی شد که اینها باروت نیست بلکه سیاهدانه است. از او انکار و از مامورین اصرار. مامورین که دیدند به هیچ وجه این شخص زیر بار نمیرود مشتی ازین باروتها را اتش زده و گرفتند زیر ریشش. پیرمرد در حالیکه میسوخت و دود از سروکله اش بالا میرفت طلبکارانه خطاب به مامورین گفت دیدید سیاهدانه است؟

 26. safira گفت:

  پروردگارا تو خود بزرگترین شاهدی پس خود قضاوت کن که دادگاه عدل تو بس است.

 27. احمد گفت:

  شما چه ساده اید دیدن قبل از شما هم دیدن

 28. اکبر گفت:

  دیدن بابا شما دیگه چقدر ساده اید

 29. احمد گفت:

  مدارکش تو وزارت امور خارجه است

 30. یه چوپون گفت:

  دوستان اینقدر از دست این دولت و نیروی انتظامی حرص نخورید و نمیخواد به اینها مدرک بدید. چون اینها خودشون همه چیز را میدونند فقط عیبشون اینه که : ختم الله علی قلوبهم و علی سمعهم و علی ابصارهم غشاوه
  پس به انتظار ایران کاملا سبز مقاومت و ایستادگی میکنیم و ادامه آیه بالا را نظاره گر خواهیم بود: و لهم عذاب عظیم
  انشاالله…

 31. مهسا گفت:

  مجبورن اين دورغها رابگن اگه دروغ نگن ميان راستشو ميگن