سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نقش برخی از مداحان در حوادث پس از انتخابات...

نقش برخی از مداحان در حوادث پس از انتخابات

چکیده :تحریك به انجام خشونت توسط مداحان تلویزیونی و اقدام به قتل به وسیله سلاح گرم غیرمجاز در حالی انجام می‌شود ه مطابق با كلیه فتاوای شرعی و قوانین اسلامی مجازات اعدام بر مرتكبین و حبس‌های طولانی مدت برای تحریك‌كنندگان و مباشرین را به دنبال...


کلمه:در حالی‌كه تعدادی از مداحان مشهور تهران سرحلقه تحریك و هدایت لباس‌شخصی‌ها را در جنایات پس از انتخابات برعهده داشته‌ و برخی مداحان نیز، در دعای عرفه امسال اقدام به تهدید جهت اقدامات خودسرانه كرده‌اند، اطلاعات خبرنگار “آینده” حاكی از آن است كه برخی از اعضای این حلقه، هم‌اكنون به دلیل قتل در زندان به سر می‌برند.

به گزارش  “آینده”، حلقه تعدادی از مداحان تهران كه با ارتباطات گسترده سیاسی و اقتصادی، اقدام به سازماندهی گروهی از لات‌های تهران كرده و از این گروه به عنوان لباس‌شخصی در سركوبی مردم و برخی جنایت‌ها نظیر مجتمع سبحان و كوی دانشگاه استفاده كردند، هم‌اكنون نیز كه به دلیل سخنان صریح رهبر انقلاب در نهی این‌گونه اقدامات با بحران مواجه شده‌اند، تلاش می‌كنند با القای ناامنی و بحران، مجدداً فضا را ملتهب كنند.

گفته می‌شود در حوادث پس از انتخابات، ح – م كه باجناق ح – س یكی از مداحان مشهور تهران است به همراه ر – م از دوستان وی به اتهام اقدام به قتل فردی در خیابان یوسف‌آباد تهران در زندان به سر می‌برد. این دو نفر متهمند قتل را به وسیله یك اسلحه كه از ح – س دریافت كرده بودند، انجام داده‌اند.

اگرچه هنوز مشخص نیست این افراد با دستور چه شخصی مسلح شده و اقدام به قتل كرده‌اند، اما شنیده‌های  حاكی از آن است كه سرحلقه مذكور به تعدادی از عوامل خود دستور داده است پس از آزادی این افراد، از آن‌ها مانند قهرمان تجلیل شود!

تحریك به انجام خشونت توسط مداحان تلویزیونی و اقدام به قتل به وسیله سلاح گرم غیرمجاز در حالی انجام می‌شود ه مطابق با كلیه فتاوای شرعی و قوانین اسلامی مجازات اعدام بر مرتكبین و حبس‌های طولانی مدت برای تحریك‌كنندگان و مباشرین را به دنبال دارد.


7 پاسخ به “نقش برخی از مداحان در حوادث پس از انتخابات”

 1. یا ابا عبدالله الحسین گفت:

  از نسل علی و پاک پاکی سید
  همدرد چفیه و پلاکی سید
  وقتی که خمینی ات امین نامیده
  از طعنه دشمنان چه باکی سید

  صداقت = میر حسین موسوی
  اصالت = میر حسین موسوی
  بزرگواری = میر حسین موسوی
  شخصیت = میر حسین موسوی
  کمال =میر حسین موسوی
  امانت داری = میر حسین موسوی
  عزت و سر بلندی = میر حسین موسوی
  شجاعت = میرحسین موسوی
  تمام خوبیها = میر حسین موسوی زریه حضرت زهرا سلام الله علیها

  سید و میر ما
  به راستی نهضت عاشورا را بعد از این وقایع بهتر از همیشه درک می کنم ، وقتی خیل عظیم انسانهای متدین دیروز با فاسد شدن جریان حاکم که به ظاهر دم از اسلام می زند متاسفانه از دین بیزار شده اند و فعل و عمل این مدعیان اسلام و مذهب تشیع هیچ رنگ وبویی از دین و اسلام و مذهب شریف تشیع ندارند، خیل عظیمی از انسانها را بی دین کرده بطوریکه حتی واحبات یومیه را به این بهانه به جا نمی آورند کاملا درک میکنم که… و صدای غریبانه حسین علیه السلام را در گوش زمانه می شنوم که اگر دین جدم جز به ریختن خون من برقرار نمی ماند فیا سیوف خذینی ای شمشیرها مرا دریابید . …. متاسفانه و دین خدا را با چنین رهبرو پیشوایی نمی پسندد، والاترین جهاد و اعتقادی ترین مبارزه تاریخ هست ، یا حسین علیه السلام روزی تو را خارجی نامیدند که از دین خدا خارج شده ای و با رهبر جامعه اسلامی به مبارزه برخواسته ای و امروز فرزندت را بی دین و خارج شده از دین می نامند روزی خیمگاه 72 نفره ات را آماج تیرباران جهل خود کردند و گفتند حق با رهبر و خلیفه اسلام است و ا مروز نیز باشد که آیندگان و تاریخ خود به قضاوت حق و باطل بنشیند . الهم عجل لولیک الغریب الفرج

 2. رسول گفت:

  البته باید پی گیری شود که چگونه این افراد با خیال راحت دست به چنین اعمال زده اند و چه کسانی به آنها اجازه داده اند

 3. iran گفت:

  why you did not put the names why?

 4. یک ایرانی سبز گفت:

  اینان عمری نام مبارک حسین (ع) را بُردند ، اما ذره ای از مردانگی و شرافت و آزادگی و بزرگواری او را درک نکردند .

  یا حسین میر حسین

 5. مجيد گفت:

  بزن باران که دین را دام کردند
  شکار خلق و صید خام کردند
  بزن باران خدا بازیچه ای شد
  که با آن کسب ننگ و نام کردند

 6. nana گفت:

  بیشترین ضربه را به دین مداحان میزنند
  یک دولت واقعی اسلامی باید این بساط جمع کند
  به امیدروزی که به جای مداحان سخنرانان دانا داشته باشیم.

 7. سهيل گفت:

  بچه تو اگر امام حسين رو مي شناختي روز عاشورا به بيرق امام حسين اهانت نمي كردي!!! حالا آدم شدي اومدي راجب ذاكر آقا نظر ميدي تو در حد اظهار نظر نيستي لعنت به سبز اموي