سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » “موسوی را دعانكنید،مستجاب نمی‌شود”!...

“موسوی را دعانكنید،مستجاب نمی‌شود”!

چکیده :این آقای كاندیدایی كه جنبش سبز را به راه انداخته دیگر قابل هدایت نیست و دعا در حق این فرد اجابت نمی شود ، او را دعا نكنید...


کلمه:سایت خبری آینده به نقل از یکی از مخاطبین خود  نوشته است:

یكی از بینندگان آینده در پیامی نوشت:متاسفانه بار دیگر فضای معنوی روز عرفه توسط یكی از به ظاهر مداحان مورد هتك قرار گرفت.

اینجانب كه جهت خواندن دعای عرفه در روز جمعه به مهدیه امام حسن در خیابان آزادی رفته بودم با ركیك ترین سخنان خواننده دعا نسبت به برخی از كاندیدا های ریاست جمهوری و همچنین رئیس دولت اصلاحات در حین دعا و روضه خوانی مواجه شدم.

گوینده این الفاظ حتی از نسبت دادن جنبش سبز به قوم لوط به كرات دریغ نكرد. موارد مكرر مانند ” مردك 8 سال رئیس جمهور این مملكت بوده و الان گند كارهایی كه كرده توسط رئیس دفترش بالا آمده كه البته مصلحت نیست كه مردم در جریان قرار بگیرند ” و یا ” این آقای كاندیدایی كه جنبش سبز را به راه انداخته دیگر قابل هدایت نیست و دعا در حق این فرد اجابت نمی شود ، او را دعا نكنید ” در طول دعای عرفه از او سر زد و جالب اینجا بود كه پس توهین های مكرر ” الهی العفو ” هم می گفت .

خدا آخر و عاقبت همه ما را ختم بخیر كند .

در این حال سایت خبرنامه دانشجویان نوشت: “سعید حدادیان در مراسم باشكوه دعای عرفه در لابلای دعا با اشاره به بیانیه میرحسین موسوی درباره بسیج گفت: بسیج خیلی مظلوم واقع شد و حرف های نابجایی درمورد بسیج زده شد. بیچاره كسانی كه دین خود را به جای آیت الله از مهندس می گیرند نتیجه هم این می شود كه می آیند و می گویند ما فرادینی هستیم و در دین سبز حتی همجنسباز ها هم هستند!

وی با اشاره به اینكه دعا در حق این سه نفر تاثیر ندارد، گفت: اینها از اول با ولایت فقیه مشكل داشتند، با امام هم مشكل داشتند، با رهبر انقلاب هم زمان ریاست جمهوری اش مشكل داشتند، نامه استعفای این آقا و جواب امام را بخوانید.

حدادیان در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینكه الان مد شده كه به ما می گویند تو كه رفتی پشت احمدی نژاد دست تكون دادی واسه مردم، برو مشكلاتت را هم به او بگو، ادامه داد: رفیقمون هم كه برداشت یه مسئول دفتری انتخاب كرد كه هیچ، نمی گم بده ها، جاش هم خیلی بالاست توی دل ما، اما در عالم رفاقت به ما نامردی كرد. ما بهش گفتیم اینو نذار به حرف ما گوش نداد لذا تو عام رفاقت به حرف ما اعتنا نكرد.”


15 پاسخ به ““موسوی را دعانكنید،مستجاب نمی‌شود”!”

 1. مادر گفت:

  نعوذ به الله مگر اين مداح خداست و يا پيغمبر كه از طرف خدا حرف مي زند.من در همه وقت جناب مندس موسوي و رهبران جنبش سبز را دعا مي كنم و مي دانم خدا مي شنود. يا حسين

 2. سحر پیروزی گفت:

  به خدا اینا رو که میخونم از خنده روده بر میشم
  به امید اینکه میر حسین نازنین هم بخواند و بخندد….خنده بر چهره ی نورانی و نجیبش زیباست…

  ما بیداریم و امیدوار و بی شمار
  یک یا حسین با میرحسین تا ازادی ایران سبز

 3. ن گفت:

  خداوندا ترا به جلالت فسم میدهیم بین سید موسوی و انانی که او را منافق قامداد میکند قضاوت کن و دعای مردم را در حق او که خواستار عزت و سربلندی اویند بر آور تا سیه رو شود هر که در او غش باشد

 4. hamid گفت:

  agar kasi zare’e vejdan dashte bashe bebine bozoorgane jonbeshe sabz javabeshon be in tohina ke abeheshun mishe chie be ensaniat va mazlomiat in aziizan pey mibare ma eftekhar mikonim ke rahe unaro nemiriim ma ensanim ensanam arezoost be omid roze piroozi ya hossein…

 5. بسیجی گفت:

  خداوند منافقین را لعنت کند. منافقین که بر ضد بسیج بیانیه می دهند.

 6. سبزتر گفت:

  من کلی دعا کردم که همیشه نزد مردم و خدا سربلند باشه. خدارو شکر تا الانم دعام مستجاب شده

 7. خدا منافقان بسیجی نما را هدایت کند.
  یا حسین میرحسین

 8. ساسان گفت:

  اون خود خداست میداند که چه دعاهایی را مستجاب کنه

 9. majid گفت:

  روي ديوار يك محله در غرب تهران ؛ روي جمله بسيار زيباي سبز بسيجي واقعي همت بود و باكري با رنگ سياه خط كشيده بودند .
  اينجاست كه ميگويند خداوند آخر و عاقبت افراد را بخير كند . اين كج انديشها از همت و باكري و ارزشهاي متعالي آنها واهمه دارند.يا فكر ميكنند آنچه آنها ميپسندند ديگران بايد بپسندند.
  ضمنا همسر مكرمه شهيد باكري در تلوزيون جمله بسيار زيبائي را نقل ميكردند ؛ اينكه مهدي اگر كسي را دوست ميداشت من هم او را دوست ميداشتم و من اگر كسي را دوست ميداشتم مهدي او را دوست مي داشت.(قابل توجه ذولنور!!!!)

 10. @M!RH0$E!N گفت:

  اختلاف نظر نباید باعث تفرقه شود ما همه ایرانی هستیم
  خدایا رهبر عزیز را حفظ کن و هرکس که عمدا به ضرر ایران کار میکند از روی زمین بردار .

 11. @M!RH0$E!N گفت:

  به نظر من هرکس تا آخر عمر وقت دارد هدایت شود اگر خدا بخواهد امیدوارم خدا ما را هم هدایت کنه آقای احمدی نژاد را هم و همین طور آقایان موسوی و کروبی

 12. مجيد گفت:

  من براي همه دعا مي كنم حتي كسي مثل احمدي نژاد.
  آقاي مداح اهل بيت براي شما خجالت مي كشم دعا كنم. دعا كردن براي تو و امسال تو عرق شرم رو پيشوني آدم مياره. مثل پدري كه بچش يه كار خيلي زشت انجام داده و به خاطر فرزندش قرار سر كج كنه از يه شخص بزرگي معذرت خواهي كنه.
  اميدوارم همه كسايي كه راه رو اشتباه رفتند برگردند. ان شاء الله خدا لذت و حلاوت خوردن نان حلال و پاك رو به سفره كسايي كه مجبورند از اين مزدورها حقوق بگيرند رو بياره.
  ان شاء ا… خدا به حق چهارده معصوم كه رنگ ما يكي از نشانه هاي ارادت به اونهاست، مير حسين و خانواده محترمش رو براي دلگرمي ما جوونها حفظ كنه. جوونهايي كه هنوز اسم امام حسين تكونمون مي ده و چشمهامون بي اختيار پر اشك مي شه اما به اسم امام حسين گريه نمي كنيم و بلكه تكه اي از مظلوميتش رو درك كرديم. زماني كه تنها بود و همه كسايي كه خودشون رو دوستش معرفي كرده بودند يكدفعه به خاطر پول و احسنت يزيد و اطرافيانش، دشمنش شده بودند و حاضر شدند به خاطر دنيا پسر اميرالمومنين رو تكه تكه كنند.

 13. nana گفت:

  رهبران جنبش سبز انقر بزرگ و سبزن ک:
  توهین این مداحان را به حساب بی سوادی انان از
  اسلام و دین میگذارن
  وحرف رییس حمهور دوره 7 و8 که این دوره گذار است
  و باید بگذرد هرگز فراموش نکردیم
  دعا میکنیم که خدوند عالم به این مداحان
  علمی بدهد که بفهمن وقتی میکروغون دستشون
  میافته چه خیانتی به دین وکشور میکنن
  وچگونه جوانان را از دین دور مکنن
  خدایا به این مداحان درکی درست از دین عطا کن
  امین ربلعالمین.
  خدایا به انها عضویت در جنبش سبز سبز را اعطا کن
  ممنونیم ازتو خدای بزرگ که چنین مردمی سبز
  با فکری سبز برای داشتن دینی به قدرت اسلام داریم.

 14. amir گفت:

  تشیع علوی و تشیع صفوی !

 15. محمد از اهواز گفت:

  وقتی که حدادیان بیاد تو تریبون عمومی این اراجیفو بگه .دیگه از بقیه انتظاری نیست.آخه کسی نیست بگه مردک نا بخرد تو دیگه از کجا پیدات شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟