سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » بهزاد نبوی:مرخصی ام گرانتر ازهتل 7ستاره+عكس...

بهزاد نبوی:مرخصی ام گرانتر ازهتل 7ستاره+عكس

چکیده :کلمه:بهزاد نبوی، با اشاره به 800میلیون وثیقه برای مرخصی ده روزه‌اش در جمع سیاسیونی كه به دیدارش رفته بودند، گفت:«اگر هتل 7ستاره هم می رفتم اینفدر پول خرج نمی‌شد، آقایان شب قبل آزادی از من خواستند امضاء دهم كه فعالیت‌های سیاسی و مصاحبه‌های خود را تا دادگاه تجدیدنظر كنار بگذارم. به گزارش سایت سلام خیابان...


کلمه:بهزاد نبوی، با اشاره به 800میلیون وثیقه برای مرخصی ده روزه‌اش در جمع سیاسیونی كه به دیدارش رفته بودند، گفت:«اگر هتل 7ستاره هم می رفتم اینفدر پول خرج نمی‌شد، آقایان شب قبل آزادی از من خواستند امضاء دهم كه فعالیت‌های سیاسی و مصاحبه‌های خود را تا دادگاه تجدیدنظر كنار بگذارم.

به گزارش سایت سلام خیابان سرو شرقی روز عید قربان شاهد رفت وآمدهای یاران انقلاب برای دیدار با بهزاد نبوی یكی از قربانی‌های انتخابات 22 خرداد بود. منزل كوچك بهزاد نبوی آنقدر شلوغ شده بود كه جا برای نشستن نبود از زنگنه و حجتی تا عبدالله نوری و حبیب‌الله پیمان‏ همه بودند و یكی از حضار به طنز گفت كه ای كاش آقای نبوی با پول‌های پتروپارس یك خانه بزرگتر می خریدند!

بهزاد نبوی با اینكه لاغر شده بود اما لبخند همیشگی اش را همراه داشت و وقتی روبوسی و خوش‌آمدگویی‌های‌اش با میهمان‌ها تمام شد اولین جمله ای كه به عنوان درد دل گفت و سوزی از درون داشت این بود كه؛«من بگویم در زندان كجا بودم؟ در زندان رژیم ستمشاهی بودم؟چه بگویم؟آن آقایان شده‌اند مدافع نظام، انقلاب و امام و من و امثال من شده‌ایم ضد نظام؟» اینجا بود كه حبیب الله پیمان گفت:«آقای نبوی مهم این است كه ملت ایران شما را مجرم نمی‌داند.» و مهندس زنگنه هم به طنز گفت كه‎؛ نگران جرم بند آوردن ترافیك شما بودم چون فكر كنم 15سالی حبس داشت و بهزاد در پاسخ بیان كرد كه گویی از این یك جرم تبرئه شده است.

وی با اشاره به 800میلیون وثیقه برای مرخصی ده روزه‌اش گفت:«اگر هتل 7ستاره هم می رفتم اینفدر پول خرح نمی‌شد، آقایان شب قبل آزادی از من خواستند تا امضاء دهم كه فعالیت‌های سیاسی و مصاحبه‌های خود را تا دادگاه تجدیدنظر كنار بگذارم و با احزاب و گروه‌ها تماس نگیرم من هم نپذیرفتم وقتی معامله جوش نخورد 10روز مرخصی دادند،»

وی درخصوص اسناد محرمانه‌ای كه می‌گویند از منزل‌اش كشف شده گفت:«مثلا گزارشی را كه یكی از مدیران تاسیسات دریایی در دوران مسولیتم درباره پیشرفت كار به من داده بود را اسناد محرمانه می دانند، خب من باید آن را چه كار می كردم؟باید گزارشی كه آن شخص داده بود به شخص من، به چه سازمان یا نهادی تحویل می‌دادم؟، یا برگه خبری كه خودم كنار آن نوشته بودم محرمانه را و به تعدادی از دوستان برای مطالعه داده بودم را می گویند اسناد محرمانه؛ گفتم این محرمانه نیست من خودم كنارش نوشته‌ام محرمانه!!! برای اینكه به هركسی ندهند.»

نبوی در حالی در تمام طول این دید وبازدیدها لبخند بر لب داشت كه طی روزهای آینده باید قلب خود را بار دیگر به دست جراحان بسپارد. عبدالله نوری، حجتی، خسرو تهرانی، حبیب الله پیمان، مرضیه مرتاضی لنگرودی، مادر سهراب اعرابی، حجت الاسلام مقدم، مرتضی مبلغ و تعدادی دیگر از فعالین سیاسی و اصحاب رسانه در منزل وی حضور داشتند.

فعالان سیاسی در منزل چریک پیر

فعالان سیاسی در منزل چریک پیر

فعالان سیاسی در منزل چریک پیر

فعالان سیاسی در منزل چریک پیر


3 پاسخ به “بهزاد نبوی:مرخصی ام گرانتر ازهتل 7ستاره+عكس”

 1. az Australia گفت:

  aghaye nabavi sokhananetan ra darbareye hamsaretan shanidam kheyli garm o delneshin bood elahi ke saliyane sal ba ezzat dar kenare hamsaretan zendegi konid,cherike sabz ra inchenin hamsari bayad.

 2. Green Vote ... V گفت:

  درود بر مقاومت ستودنی چریک پیر و تمام یاران راستین پیر جماران
  یا حسین
  میر حسین

 3. دامون ورجاوندی گفت:

  عاشقتم :)