سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » میرحسین موسوی و زهرا رهنورد با خانواده تاج زاده دیدار كردند...

میرحسین موسوی و زهرا رهنورد با خانواده تاج زاده دیدار كردند

چکیده :این عزیزان از این دوره عمر با برکت خود نیز نهایت بهره را خواهند برد، اما این‌گونه رفتارها لطمه‌ای جبران‌ناپذیر به نظام جمهوری اسلامی است که برای استقرار آن زحمات فراوانی کشیده شده است. این رفتارها موجب نارضایی دوست‌داران امام و انقلاب...


کلمه:غروب روز عید قربان خانواده آزاده دربند سید مصطفی تاج‌زاده میزبان میرحسین موسوی نخست وزیر محبوب امام و همسرش دکتر زهرا رهنورد بودند.

به گزارش نوروز، در این ملاقات میرحسین موسوی سابقه آشنایی خود با مصطفی تاج زاده را مربوط به سال‌های اول انقلاب دانست و گفت: ایشان در آن زمان رابط سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی با حزب جمهوری اسلامی بود.

وی با بیان‌این‌که تاج زاده انسانی وارسته، پاک و متعهد است که هرگز اهل معامله و زدوبند نبوده و نیست، از دربند بودن بهترین، بااخلاق‌ترین و منزه‌ترین یاران انقلاب ابراز تاسف کرد.

موسوی گفت: این عزیزان از این دوره عمر با برکت خود نیز نهایت بهره را خواهند برد، اما این‌گونه رفتارها لطمه‌ای جبران‌ناپذیر به نظام جمهوری اسلامی است که برای استقرار آن زحمات فراوانی کشیده شده است. این رفتارها موجب نارضایی دوست‌داران امام و انقلاب است.

فخرالسادات محتشمی‌پور، همسر سیدمصطفی تاج‌زاده نیز در این دیدار از مهندس موسوی به عنوان نخست وزیر امام و کاندیدای محبوب مردم ایران یاد کرد و از حضور وی و همسر اندیشمند و صاحب هنرش تشکر کرد.

وی با تبریک عید قربان، به موسوی و همسرش ابراز امیدواری کرد که در روز عید غدیر با آزادی تاج‌زاده، به‌همراه او توفیق میزبانی ایشان و همه علاقه‌مندان به راه امام و یاوران اصلاحات را داشته باشد.

محتشمی‌پور در بخش دیگری از سخنانش از برخوردها و بی‌اخلاقی‌های صورت گرفته از آغاز بازداشت‌های غیرقانونی تاکنون، خصوصا در ارتباط با زنان بازداشت شده اظهار تاسف عمیق کرد و گفت: دلسوزان نظام باید به ما بگویند که چه کسی پاسخگوی حقی است که از عزیزان ما و خانواده‌های زندانیان سیاسی ضایع شده است و رفتارهای غیرقانونی که با جوانان و زنان دربند صرفا به خاطر منتقد و معترض بودن آنان می‌شود با کدام منطق قابل توجیه است.

محتشمی‌پور با اشاره به رفتارهای معترضانه بزرگانی چون آیت‌الله جوادی آملی و اظهارنظرهای مدبرانه و دلسوزانه بسیاری از اهل حوزه و دانشگاه ابراز امیدواری کرد که این سخنان تاثیر لازم را در متنبه شدن خاطیان داشته باشد.

وی گفت: ما خانواده‌های زندانیان سیاسی اطلاع‌رسانی و افشاگری شیوه‌ها و رویه‌های زشت و غیراخلاقی اتخاذ شده علیه اصلاح‌طلبان منتقد را بر خود واجب می‌دانیم و به‌عنوان فرزندان انقلاب اجازه نمی‌دهیم این‌گونه اعمال به‌نام اسلام در کشور اسلامی‌مان انجام شود.

محتشمی‌پور آزادی شاپور کاظمی برادر دکتر رهنورد را تبریک گفت و همچنین از مهندس موسوی خواست که علی‌رغم موانع و سخت‌گیری‌های موجود امکان دیدار و گفت‌وگوی خود با گروه‌های مختلف جامعه را فراهم کند.

در این دیدار همچنین دکتر رهنورد با ابراز تاسف از رفتارهای غیراخلاقی با زندانیان به‌ویژه زنان بازداشت شده، روحیه بالای خانواده‌های آنان را ستود.

وی همچنین با آرزوی آزادی فوری همه زندانیان سیاسی برای صبوری و استواری هر چه بیشتر خانواده تاج‌زاده و دیگر خانواده‌ها دعا کرد.


10 پاسخ به “میرحسین موسوی و زهرا رهنورد با خانواده تاج زاده دیدار كردند”

 1. مینا گفت:

  سلام و درود بر میر حسین موسوی رئیس جمهور نازنین ما

  (عکس ها باز نمی شوند!!)

 2. محسن گفت:

  مطمئن باشيد در سايه صبر و استقامت و تحمل و ارزش گذاري به مباني اصلاح طلبانه ديني تلاش عزيزان دربندمان به بار مي نشيند . “مژده اي دوست كه باران بهار نزديك است ” .

 3. reza گفت:

  درود بر موسوی، کروبی و خاتمی
  و سلام بر همه اسیران آزادی خواه سبز ایران
  و نفرین بر ارتجاع و دروغ

 4. راه سبز امید گفت:

  درود بر رییس جمهور سبز ملت ایران و به امید آزادی همه آزاد مردان

 5. مریم گفت:

  ای دل غمدیده حالت به شود دل بد مکن وین سر شوریده باز اید به سامان غم مخور

  سلامی چوبوی خوش اشنایی بران مردم دیده ی اشنای

  درودی چونور دل پارسایان بران شمع خلوتگه پارسایی

 6. *رییس جمهور* میرحسین موسوی و زهرا رهنورد با خانواده تاج زاده دیدار کردند

 7. شقایق گفت:

  وقتی تصاویر رئیس جمهور محبوبمان را می بینیدبرای سلامتی اش دعا کنید

 8. hani گفت:

  درود بر دلاور مرد ایران زمین درود بر خانواده صبور وغیرتمند تاج زاده نام تاج زاده با نام دلاورمردان ایران سرفراز همواره جاودان خواهد بود همانا تاج زاده الهه صبر و غیرت و معرفت الگوی زیبای نسل سبز ایران سبز است به امید آزادی هر چه زود تر تاج زاده که حتما با جشن پیروزی ایران سبز همراه خواهد بود

 9. Silence4N گفت:

  درود بر محبوبان ملت

 10. amir ali گفت:

  زنده باد رئيس جمهور موسوي