سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

ابطحی به 6 سال زندان محكوم شد

چکیده :صبح امروز پنج تن از مأموران به همراه محمدعلی ابطحی به خانه وی رفته و با حضور وی به بازرسی از منزل پرداخته و سپس عازم دادگاه شده‌اند و در این دادگاه محمدعلی ابطحی به واسطه پنج اتهام موجود در كیفرخواست وی، به 6 سال حبس تعزیری محكوم شده...


کلمه:در حالی كه برخی رسانه‌ها شایعه آزادی ابطحی را منتشر كرده‌اند، دختر حجت‌الاسلام محمدعلی ابطحی در گفتگو با «آینده»، این شایعه را تكذیب كرد.

این رسانه ها نوشته بودند: ” ابطحی شب گذشته آزاد شده، ولی بازجوها از وی و خانواده اش درخواست كرده اند كه خبر این آزادی را اعلام نكنند و با كسی نیز دیدار نداشته باشد.”

به گفته وی، صبح امروز پنج تن از مأموران به همراه محمدعلی ابطحی به خانه وی رفته و با حضور وی به بازرسی از منزل پرداخته و سپس عازم دادگاه شده‌اند و در این دادگاه محمدعلی ابطحی به واسطه پنج اتهام موجود در كیفرخواست وی، به 6 سال حبس تعزیری محكوم شده است.

با توجه به صدور حكم، قرار است وكیل محمدعلی ابطحی فردا برای تعیین قرار وثیقه و ایجاد زمینه آزادی وی به مراجع قضایی مراجعه كند.

با این وصف غیر از اولین جلسه دادگاه متهمان انتخابات كه محمد علی ابطحی سخنانی را تحت عنوان اعترافات بیان كرد، تنها یك جلسه دادگاه در مورد وی در روز 13 آبان‌ ماه برگزار شده است.

گفتنی است وكلای متهمان حوادث پس از انتخابات امیدوارند با توجه به وعده‌های مسئولان عالی قضایی احكام بدوی صادر شده در مرحله تجدیدنظر تقلیل یابد


2 پاسخ به “ابطحی به 6 سال زندان محكوم شد”

  1. سايتك گفت:

    با سلام

    سايت گويا نيوز خبر از آزادي آقاي ابطحي مي‌دهد كه فكر مي‌كنم مي‌بايد يك تكذيبيه صادر كنيد

  2. az Australia گفت:

    be omide azadiye abtahiye mehraban va doostdashtani,