سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آمار حیرت‌انگیز سردار رجب‌زاده از مجروحان تجمعات انتخاباتی...

آمار حیرت‌انگیز سردار رجب‌زاده از مجروحان تجمعات انتخاباتی

چکیده :در برخی از تجمعات تبلیغاتی 179 نفر از ماموران پلیس مصدوم شدند، این در حالی بود كه از طرفداران كاندیداها چهار نفر به دلیل تجمع طرفداران مجروح...


کلمه:فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت:در برخی از تجمعات تبلیغاتی 179 نفر از ماموران پلیس مصدوم شدند، این در حالی بود كه از طرفداران كاندیداها چهار نفر به دلیل تجمع طرفداران مجروح شدند.

به گزارش ایلنا، سردار عزیز‌الله رجب‌زاده با بیان اینكه رزمایش آسایش و امنیت در تاریخ ناجا كم‌نظیر بود، گفت: طرح انضباط اجتماعی تا امروز بی‌وقفه ادامه دارد و زیرساخت‌های بسیار زیادی در ایجاد امنیت به وجود آورده است.

او افزود: طرح انضباط اجتماعی در سخت‌ترین شرایط آغاز شد. در چهارشنبه آخر سال گذشته كمترین تلفات را داشتیم و پس از آغاز سال نو و از بیستم فروردین ماه به طور شبانه‌روزی امنیت شهر را برقرار كردیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ به انتخابات ریاست جمهوری نیز اشاره كرد و گفت: در تبلیغات پیش از انتخابات شاهد تلاش زیاد و شبانه‌روزی پرسنل پلیس پایتخت بودیم. مناظره‌ها و مصاحبه‌های ریاست جمهوری در كنار تبلیغات رسانه‌های خارجی و تجمعات روزانه و شبانه طرفداران كاندیداها مشكلی را برای پلیس به وجود نیاورد و نیروی انتظامی با درایت و خویشتن‌داری بی‌نظیر و بدون هیچ حادثه‌ای این تجمعات، تبلیغات و صف‌آرایی‌های انتخاباتی را هدایت كرد.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینكه در برخی از تجمعات تبلیغاتی 179 نفر از ماموران پلیس مصدوم شدند، گفت: این در حالی بود كه از طرفداران كاندیداها چهار نفر به دلیل تجمع طرفداران مجروح شدند.

او ادامه داد: در روز منع تبلیغات با مدیریت پلیس روز خوبی را پشت سرگذاشتیم و روز انتخابات نیز با تلاش و زحمات پلیس و حضور مقتدرانه ماموران هیچ مشكلی به وجود نیامد و انتخابات در امنیت كامل برگزار شد.

رجب‌زاده با اشاره به تجمعات پس از انتخابات گفت: بعد از برگزاری انتخابات با راهپیمایی‌های غیرقانونی و تجمعات با درایت و مقتدرانه برخورد شد و پلیس آنجا كه لازم بود مقتدرانه وارد عمل شد و با آشوب‌گران برخورد كرد و در جای خود نیز خویشتن‌داری نشان داد و ماموریت خود را به خوبی انجام داد.

رئیس پلیس پایتخت افزود: پس از ده‌ها روز از حوادث بعد از انتخابات نیز پلیس بدون هیچ مشكلی مسائل را مدیریت كرد.

وی با بیان اینكه علاوه بر ابهامات بعد از انتخابات تمام طرح‌ها نیز در حال اجرا است، گفت: در آینده نزدیك نیز طرح انضباط اجتماعی در منطقه هفت به اجرا درمی‌آید.

رجب‌زاده با اشاره به اینكه طرح جمع‌آوری معتادان پرخطر در حال اجرا است گفت: در پاكسازی نقاط آلوده تهران دو گام بیشتر باقی نمانده و تهران از وجود پرخطر پاك می‌شود.

رئیس پلیس پایتخت تاكید كرد: در برخورد با اراذل و اوباش و مجرمان به هیچ وجه كوتاه نمی‌آییم و به محض عرض اندام اراذل پلیس بلافاصله اقدام كرده و محكم برخورد می‌كند.

رئیس پلیس پایتخت كه در صبحگاه مشترك ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ و در جمع نیروهایش سخنرانی می‌كرد گفت: از داشتن چنین همكارانی به خود می‌بالم و دستان شما را می‌بوسم.


یک پاسخ به “آمار حیرت‌انگیز سردار رجب‌زاده از مجروحان تجمعات انتخاباتی”

  1. پارسا گفت:

    خب راست گفته بنده خدا، فقط 4 نفر مجروح شدن؛ بقیه کشته (شهید) شدن…