سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » دعايي: از اطلاعات كناره‌گيري نكرده‌ام...

دعايي: از اطلاعات كناره‌گيري نكرده‌ام

چکیده :سيدمحمود دعايي شايعات مربوط به كناره‌گيري از سمتش در روزنامه‌ اطلاعات را تكذيب كرد. حجت‌الاسلام والمسلمين سيدمحمود دعايي، مديرمسوول روزنامه اطلاعات در گفت‌وگو با ايسنا ‌در حاشيه‌ مراسم ترحيم سيدعبدالعزيز حكيم در پاسخ به پرسشي درباره شايعات موجود مبني بر رفتنش از روزنامه‌ اطلاعات گفت: شايعات مربوط به كنار‌ه‌گيري من درست نيست. وي درباره نقش...سيدمحمود دعايي شايعات مربوط به كناره‌گيري از سمتش در روزنامه‌ اطلاعات را تكذيب كرد.

حجت‌الاسلام والمسلمين سيدمحمود دعايي، مديرمسوول روزنامه اطلاعات در گفت‌وگو با ايسنا ‌در حاشيه‌ مراسم ترحيم سيدعبدالعزيز حكيم در پاسخ به پرسشي درباره شايعات موجود مبني بر رفتنش از روزنامه‌ اطلاعات گفت: شايعات مربوط به كنار‌ه‌گيري من درست نيست.

وي درباره نقش سيدعبدالعزيز حكيم در انقلاب اسلامي مردم عراق نيز خاطرنشان كرد: نقش ايشان در روند سياسي عراق تعيين‌كننده بود. ايشان يكي از استوانه‌هاي بزرگ انقلاب اسلامي عراق در سازماندهي و بسيج نيروهاي مومن و معتقد بودند .

دعايي در پايان گفت: ايشان بازوي توانمندي در خدمت شهيد محراب آيت‌الله محمدباقر حكيم بودند كه اميدواريم خداوند به فرزندانشان توفيق لازم براي ادامه‌ راهشان را عطا كند.


2 پاسخ به “دعايي: از اطلاعات كناره‌گيري نكرده‌ام”

  1. کامران گفت:

    خداوند کسانی را که اینگونه شائیعاتی را بخاطراغراض مادی وشیطانی خویش راه می اندازند اصلاح کنند .!
    کامران

  2. مرد سبز گفت:

    فعلا تا اطلاع ثانوي كسي نبايد استعفا دهد