سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » فرمانده سپاه به نهاد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جفا كرد...

فرمانده سپاه به نهاد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جفا كرد

چکیده :فرمانده سپاه با دروغی بزرگ و تهمتی ناروا نسبت به حجة الاسلام و المسلمین خاتمی و آیت الله موسوی خوئینی، علاوه بر اینکه بی اعتباری به اصطلاح اعترافات افراد دستگیر شده را بیش از پیش نشان داد، به نهاد ارجمند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که عظمت گذشته آن اینک ابزاری در جهت توجیه سیاست های...


فرمانده سپاه با دروغی بزرگ و تهمتی ناروا نسبت به حجة الاسلام و المسلمین
خاتمی و آیت الله موسوی خوئینی، علاوه بر اینکه بی اعتباری به اصطلاح
اعترافات افراد دستگیر شده را بیش از پیش نشان داد، به نهاد ارجمند سپاه
پاسداران انقلاب اسلامی که عظمت گذشته آن اینک ابزاری در جهت توجیه سیاست
های نادرست و انجام اقدام های ناسازگار با مبانی و ارزش های اسلام و
انقلاب شده است جفا کرد.


 روابط عمومی مجمع روحانیون مبارز سخنان فرمانده سپاه را محکوم کرده و اهانت های سردار جعفری به خاتمی و موسوی خوئینی را نه فقط نشانه بی اعتباری اعترافات دستگیر شدگان، بلکه نشانه ای بر جفای سپاه پاسداران به ارزشهای اسلامی و انقلابی دانست.

 به گزارش كلمه به نقل از وب سايت مجمع روحانيون مبارز، متن کامل این بیانیه به شرح زیر می باشد:

این روزها شاهد اظهارات بی اساس و تهمت های فراوان از سوی دستگاه های تبلیغی و محافل خاص نسبت به شخصیت ها و گروه ها برای توجیه سیاست نادرست و اقدام های خلاف شرع و قانون هستیم و تا وقتی فردی با مسؤولیت رسمی بالا، دروغی آشکار را مبنای تحلیلی نادرست و توجیه اقدام های خلاف و خشونت آمیز می کند چه باید کرد؟

فرمانده سپاه با دروغی بزرگ و تهمتی ناروا نسبت به حجة الاسلام و المسلمین خاتمی و آیت الله موسوی خوئینی، علاوه بر اینکه بی اعتباری به اصطلاح اعترافات افراد دستگیر شده را بیش از پیش نشان داد، به نهاد ارجمند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که عظمت گذشته آن اینک ابزاری در جهت توجیه سیاست های نادرست و انجام اقدام های ناسازگار با مبانی و ارزش های اسلام و انقلاب شده است جفا کرد.

آیا انتظار از مدعی العموم جدید برای نشان دادن عکس العملی مناسب نسبت به این اتهام و دروغ پردازی و موارد مشابه آن که موجب تشویش افکار و تحریک بعضی افراد و زمینه ساز اجرای برنامه های خطرناک می شود، به خصوص با توجه به وعده رییس محترم قوه قضائیه برای برخورد با تخلفات از هرکس و در هر مقام، انتظاری نا به جاست؟ به امید آنکه این انتظار شرعی و به حق، هر چه سریع تر جامه عمل پوشیده و این روند اقدامات مغایر با مصالح کشور و منافی با اخلاق و دین و قانون متوقف گردد.

روابط عمومی مجمع روحانیون مبارز – یازدهم شهریور هشتاد و هشت


4 پاسخ به “فرمانده سپاه به نهاد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جفا كرد”

 1. hamid گفت:

  aghaye sadeghe larijani amal kon be harfhaee ke zadi

 2. وحید یارب گفت:

  اولا که سردارعزیز جعفری حقیقت را فرموده اند.از مجمع روحانیون هم انتظاربیشتری میرفت .اگراعترافات هم پالکیهاخیلی سختتان شده حداقل به انهااموزش مقاومت بدهید لطفا.

 3. حامد گفت:

  انشا الله زندان بری مقاومت شما راه می بینیم

 4. Anonymous گفت:

  كاري به اظهارات سردار جعفري نداريم همين عملكرد سه ماه اخير شما بيانگر واقعيتي فراتر از اين اظهارات است