سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » رييسي: كروبي آمد اما نتايج را بعدا مي‌گوييم...

رييسي: كروبي آمد اما نتايج را بعدا مي‌گوييم

چکیده :رييسي درباره‌ي حضور كروبي در هيات و نتايج جلسه گفت: ايشان آمدند ولي نتايج آن بعدا اعلام مي‌شود. عضو هيات نظارت بر رسيدگي به حوادث واغتشاشات اخير با بيان اينكه جلسات هيات هر روز تشكيل مي‌شود، عنوان كرد: مسوولان مربوطه در اين جلسه دعوت مي‌شوند تا در دادسراي تهران و دادسراي انقلاب رسيدگي سريع انجام...


رييسي درباره‌ي حضور كروبي در هيات و نتايج جلسه گفت: ايشان آمدند ولي نتايج آن بعدا اعلام مي‌شود.


عضو هيات نظارت بر رسيدگي به حوادث واغتشاشات اخير با بيان اينكه جلسات هيات هر روز تشكيل مي‌شود، عنوان كرد: مسوولان مربوطه در اين جلسه دعوت مي‌شوند تا در دادسراي تهران و دادسراي انقلاب رسيدگي سريع انجام شود و مردم هم در جريان آنچه انجام مي‌شود قرار گيرند.

به گزارش ايسنا، حجت‌الاسلام و المسلمين سيد ابراهيم رييسي در حاشيه‌ي مراسم توديع و معارفه‌ي دادستان تهران و دادستان انتظامي قضات در جمع خبرنگاران درباره‌ي نتايج تشكيل جلسات هيات سه نفره اظهار كرد: آنچه ما در اين هيات پيگيري مي‌كنيم دادرسي عادلانه در بخش‌هاي تحقيقات، دادسرا، دادگاه و تمام فرآيند دادرسي است.

وي با اشاره به جلسه‌اي كه با دادستان جديد تهران داشته‌اند و با بيان اين‌كه روند كار در دادسرا در حال پيگيري است، اظهار كرد: خود هيات به پرونده رسيدگي نمي‌كند بلكه پيگيري مي‌كند كه رسيدگي قانونمند، عادلانه، سريع و دقيق انجام شود.

معاون اول قوه قضاييه افزود: بخشي از پرونده‌ها در دادسراي تهران مطرح است كه هيات پيگيري مي‌كند كه دادسرا با سرعت و دقت پرونده را تعيين تكليف كند، بخشي از موارد در دادگاه مطرح است كه تلاش آن است كه دادگاه‌ها به اين پرونده‌ها با رعايت قانون و دقيق و سريع رسيدگي كنند.

رييسي گفت: بخشي از پرونده‌ها در سازمان قضايي نيروهاي مسلح نسبت به تخلفات نيروي انتظامي مطرح است كه در جلسه‌اي كه با رييس سازمان قضايي نيروهاي مسلح داشتيم مقرر شد كار را سرعت ببخشند و گزارش قابل ارائه‌اي را به مردم آماده كنند و در راستاي اجراي امر مقام معظم رهبري نسبت به رسيدگي عادلانه به اين موارد انشاءالله اين كار دنبال شود.

رييسي درباره‌ي حضور كروبي در هيات و نتايج جلسه گفت: ايشان آمدند ولي نتايج آن بعدا اعلام مي‌شود.


3 پاسخ به “رييسي: كروبي آمد اما نتايج را بعدا مي‌گوييم”

 1. مهر گفت:

  همونطور که خودشان میخواهند انشالله اعلام میشود!!!

 2. مادر گفت:

  این اعلام نتیجه هرچه باشد به نفع مردم است اگر تکذیب کامل شود با توجه به افشاگریهای وسیع عدم مشروعیت آنها را بیشتر ثابت می کند

 3. آقا سلام خسته نباشید مبارک است انشاء الله فعالیت مجدد.
  به امید پیروزی حق بر باطل