سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تماس تلفنی پروین مخترع، مادر کوهیار گودرزی، از زندان کرمان...

تماس تلفنی پروین مخترع، مادر کوهیار گودرزی، از زندان کرمان

چکیده : پروین مخترع، مادر كوهيار گودرزی، پس از ده روز بازداشت در يك بار تماس تلفني از زندان کرمان اعلام كرده كه در این زندان در ميان زندانيان عادي با جرايمي مثل قتل و مواد مخدر نگه داری می شود.براساس خبرهای رسیده به کلمه، پروین مخترع در این تماس تلفنی که با یکی از بستگانش صحبت می کرده، گفته است که در وضعيت بهداشتي و رفاهي بسيار نامناسبي در این زندان به سر مي برد. ...


پروین مخترع، مادر کوهیار گودرزی، پس از ده روز بازداشت در یک بار تماس تلفنی از زندان کرمان اعلام کرده که در این زندان در میان زندانیان عادی با جرایمی مثل قتل و مواد مخدر نگه داری می شود.

براساس خبرهای رسیده به کلمه، پروین مخترع در این تماس تلفنی که با یکی از بستگانش صحبت می کرده، گفته است که در وضعیت بهداشتی و رفاهی بسیار نامناسبی در این زندان به سر می برد.

او همچنین گفته است اتهام های توهین به رهبری، تبلیغ علیه نظام و اقدام بر ضد امنیت ملی به وی تفهیم شده است.مصداق این اتهامات مصاحبه های وی عنوان شده است.مصاحبه هایی که درزمان زندانی بودن پسرش و برای اطلاع رسانی در خصوص وی انجام داده بود .او همچنین احتمال داده، کوهیار در تهران بازداشت شده و به شدت نیز درباره وضعیت پسرش ابراز نگرانی کرده است .

کوهیار گودرزی، وبلاگ نویس، تک فرزند خانواده است و پدرش نیز در ایران زندگی نمی کند .او در حوادث پس از انتخابات بازداشت و به مدت یکسال را در زندان اوین گذراند.

تاکنون نتیجه پی گیری ها درباره وضعیت کوهیار گودرزی بی نتیجه بوده است .دادستانی تهران نسبت به وضعیت کوهیار گودرزی اظهار بی اطلاعی کرده و مسوولان دادستانی خطاب به دوستان کوهیار گفته اند که هیچ دستوری برای بازداشت دوباره این فعال حقوق بشر توسط دادستان تهران صادر نشده است .


  • علی

    اف برشما که شرم نمی کنید.

  • ناشناس

    به امید ازادی کوهیار عزیز و مامانش