سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تماس تلفنی پروین مخترع، مادر کوهیار گودرزی، از زندان کرمان...

تماس تلفنی پروین مخترع، مادر کوهیار گودرزی، از زندان کرمان

چکیده : پروین مخترع، مادر كوهيار گودرزی، پس از ده روز بازداشت در يك بار تماس تلفني از زندان کرمان اعلام كرده كه در این زندان در ميان زندانيان عادي با جرايمي مثل قتل و مواد مخدر نگه داری می شود.براساس خبرهای رسیده به کلمه، پروین مخترع در این تماس تلفنی که با یکی از بستگانش صحبت می کرده، گفته است که در وضعيت بهداشتي و رفاهي بسيار نامناسبي در این زندان به سر مي برد. ...


پروین مخترع، مادر كوهيار گودرزی، پس از ده روز بازداشت در يك بار تماس تلفني از زندان کرمان اعلام كرده كه در این زندان در ميان زندانيان عادي با جرايمي مثل قتل و مواد مخدر نگه داری می شود.

براساس خبرهای رسیده به کلمه، پروین مخترع در این تماس تلفنی که با یکی از بستگانش صحبت می کرده، گفته است که در وضعيت بهداشتي و رفاهي بسيار نامناسبي در این زندان به سر مي برد.

او همچنين گفته است اتهام های توهین به رهبری، تبلیغ علیه نظام و اقدام بر ضد امنیت ملی به وی تفهیم شده است.مصداق این اتهامات مصاحبه های وی عنوان شده است.مصاحبه هایی که درزمان زندانی بودن پسرش و برای اطلاع رسانی در خصوص وی انجام داده بود .او همچنين احتمال داده، كوهيار در تهران بازداشت شده و به شدت نيز درباره وضعيت پسرش ابراز نگراني كرده است .

كوهيار گودرزي، وبلاگ نویس، تك فرزند خانواده است و پدرش نيز در ايران زندگي نمي كند .او در حوادث پس از انتخابات بازداشت و به مدت یکسال را در زندان اوین گذراند.

تاكنون نتیجه پي گيري ها درباره وضعيت كوهيار گودرزي بي نتيجه بوده است .دادستاني تهران نسبت به وضعيت كوهيار گودرزي اظهار بي اطلاعي كرده و مسوولان دادستاني خطاب به دوستان كوهيار گفته اند كه هیچ دستوری برای بازداشت دوباره اين فعال حقوق بشر توسط دادستان تهران صادر نشده است .


2 پاسخ به “تماس تلفنی پروین مخترع، مادر کوهیار گودرزی، از زندان کرمان”

  1. علی گفت:

    اف برشما که شرم نمی کنید.

  2. ناشناس گفت:

    به امید ازادی کوهیار عزیز و مامانش