سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » ۲۰۰ میلیارد ریال بودجه فیلترینگ پایگاه‌های اینترنتی در ایران...

۲۰۰ میلیارد ریال بودجه فیلترینگ پایگاه‌های اینترنتی در ایران

چکیده :به نظر می‌رسد مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که در اجرای پروژه شبکه ملی فرهنگ در سال گذشته ناکام مانده است، این بار قصد دارد تا به بهانه ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی حرکت جدیدی را در مسدود‌سازی پایگاه‌های اینترنتی شروع...


رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: روزانه ۳ هزار تخلف در فضای مجازی کشور ثبت می‌شود.

به گزارش آنا، عیسی زارع‌پور در نشست شورای فرهنگ عمومی خراسان شمالی تصریح کرد: روزانه ۳ هزار تخلف در فضای مجازی کشور ثبت می‌شود که در صورت عدم رعایت این سایت‌ها فیلتر خواهند شد.

از سوی دیگر خبرگزاری شبستان در همین روز از اختصاص ۲۰۰ میلیارد ریال به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای این مهم خبر داد.

بر همین اساس به نظر می‌رسد مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که در اجرای پروژه شبکه ملی فرهنگ در سال گذشته ناکام مانده است، این بار قصد دارد تا به بهانه ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی حرکت جدیدی را در مسدود‌سازی پایگاه‌های اینترنتی شروع نماید.

لازم به ذکر است سایت‌های خبری تحلیلی چندی پیش در دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نسبت به برخوردهای سلبی و تهدید‌آمیز مسئولان مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال با پایگاه‌‌های اینترنتی اعتراض کرده بودند که در همین راستا مسئولیت ساماندهی کلیه پایگاه‌های اینترنتی به معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی این وزارتخانه واگذار شد اما به نظر می‌رسد مسئولان مرکز قصد دارند همچنان به ادبیات تهدید‌آمیز خود در برابر پایگاه‌های خبری ادامه دهند.


 • سبزمشهد

  پو ل وسرمایه کشور یا صرف مساعل بگیرو ببندوساختن زندانها یا صرف کارهای واهی وبیخود مانند هزینه های سنگین مبارزه با امواج ویا به خارج فرستاده میشود برای جنگ افروزی ویا اباد کردن قبرستان ها . این حکو مت جهل ونا دان ها بجای سرمایه گذاری وتولید و فرهنگ سازی علمی
  دارند کشور وانقلاب و اسلم وهمه دارای مملکت را به نا بودی میکشند .خدایا زودتر نا بودشان کن

 • ایران داد عمارلویی

  از اگاهی و فهمبدن میترسند.غافل از اینند که خداوند ما را برای دانستن و درست و راست دانستن خلق کرد.

 • ناشناس

  چه راحت بودجه را برای اعمال بیخودی و کثافت کاریهایشان و اهداف کثیفشان حیف و میل می کنند.

 • آگاهي

  یک زمانی نمی گذاشتند کسی باسواد شود بعد زمانی دیگر کتابها را آتش زدند و حالا این چنین میکنند روش همه مستبدین چنین است و نتیجه همیشه یکی است سقوط استبداد