سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » 200 میلیارد ریال بودجه فیلترینگ پایگاه‌های اینترنتی در ایران...

200 میلیارد ریال بودجه فیلترینگ پایگاه‌های اینترنتی در ایران

چکیده :به نظر می‌رسد مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که در اجرای پروژه شبکه ملی فرهنگ در سال گذشته ناکام مانده است، این بار قصد دارد تا به بهانه ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی حرکت جدیدی را در مسدود‌سازی پایگاه‌های اینترنتی شروع...


رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: روزانه 3 هزار تخلف در فضای مجازی کشور ثبت می‌شود.

به گزارش آنا، عیسی زارع‌پور در نشست شورای فرهنگ عمومی خراسان شمالی تصریح کرد: روزانه 3 هزار تخلف در فضای مجازی کشور ثبت می‌شود که در صورت عدم رعایت این سایت‌ها فیلتر خواهند شد.

از سوی دیگر خبرگزاری شبستان در همین روز از اختصاص 200 میلیارد ریال به مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای این مهم خبر داد.

بر همین اساس به نظر می‌رسد مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که در اجرای پروژه شبکه ملی فرهنگ در سال گذشته ناکام مانده است، این بار قصد دارد تا به بهانه ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی حرکت جدیدی را در مسدود‌سازی پایگاه‌های اینترنتی شروع نماید.

لازم به ذکر است سایت‌های خبری تحلیلی چندی پیش در دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نسبت به برخوردهای سلبی و تهدید‌آمیز مسئولان مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال با پایگاه‌‌های اینترنتی اعتراض کرده بودند که در همین راستا مسئولیت ساماندهی کلیه پایگاه‌های اینترنتی به معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی این وزارتخانه واگذار شد اما به نظر می‌رسد مسئولان مرکز قصد دارند همچنان به ادبیات تهدید‌آمیز خود در برابر پایگاه‌های خبری ادامه دهند.


4 پاسخ به “200 میلیارد ریال بودجه فیلترینگ پایگاه‌های اینترنتی در ایران”

 1. سبزمشهد گفت:

  پو ل وسرمايه كشور يا صرف مساعل بگيرو ببندوساختن زندانها يا صرف كارهاي واهي وبيخود مانند هزينه هاي سنگين مبارزه با امواج ويا به خارج فرستاده ميشود براي جنگ افروزي ويا اباد كردن قبرستان ها . اين حكو مت جهل ونا دان ها بجاي سرمايه گذاري وتوليد و فرهنگ سازي علمي
  دارند كشور وانقلاب و اسلم وهمه داراي مملكت را به نا بودي ميكشند .خدايا زودتر نا بودشان كن

 2. ایران داد عمارلویی گفت:

  از اگاهی و فهمبدن میترسند.غافل از اینند که خداوند ما را برای دانستن و درست و راست دانستن خلق کرد.

 3. ناشناس گفت:

  چه راحت بودجه را برای اعمال بیخودی و کثافت کاریهایشان و اهداف کثیفشان حیف و میل می کنند.

 4. آگاهي گفت:

  يك زماني نمي گذاشتند كسي باسواد شود بعد زماني ديگر كتابها را آتش زدند و حالا اين چنين ميكنند روش همه مستبدين چنين است و نتيجه هميشه يكي است سقوط استبداد