سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سخن را با عمل همراه کنید؛ کارمندان بانک هم در خطرند...

سخن را با عمل همراه کنید؛ کارمندان بانک هم در خطرند

چکیده : به علت ترس از برخورد بانک امکان اعتراض نیز برای کارکنان وجود ندارد و نظارتی که می‌بایست در عمل بر تحقق نحوه تنظیم ساعات کار در اماکن و سازمان ها و موسسات دولتی و عمومی صورت گیرد ضعیف یا با اهمال همراه است که می‌تواند سلامتی شهروندان را با خطر جدی مواجه...


برغم تاکیدات مقامات عالی رتبه کشور و تاکید مرکز ملی مبارزه با کرونا مبنی بر اعطای مرخصی به کارکنان بانک ها و باز بودن شعبات به صورت شیفتی ،متاسفانه مدیران برخی از بانک ها (بر اساس اخبار دریافتی، بانک ایران زمین) کارکنان را مجبور به حضور کامل و تمام وقت بر سر کار می کنند. این مساله تا آخرین روز سال ۹۸ هم برقرار بود و در سال جدید هم بر همان روال ادامه دارد.

گفته می‌شود که گاهی ۷ نفر از کارمندان در یک شعبه کوچک بر سرکار حاضر هستند و ریسک ابتلا به ویروس کرونا را برای خود و خانواده های خود افزایش می‌دهند.

از آن سو به علت ترس از برخورد بانک امکان اعتراض نیز برای کارکنان وجود ندارد و نظارتی که می‌بایست در عمل بر تحقق نحوه تنظیم ساعات کار در اماکن و سازمان ها و موسسات دولتی و عمومی صورت گیرد ضعیف یا با اهمال همراه است که می‌تواند سلامتی شهروندان را با خطر جدی مواجه کند.

 


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.