سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

پرسش‌های فلسفی امیرحسین رستمی

چکیده :و خدا را صدهزار مرتبه شکر که هنوز پاسی از شب نگذشته بود بر چرخ گردون، که تمامی سوالات امیرحسین ما به شدت پاسخ داده شد و چنان یک شبه قانع شد که از گود معرکه، سیراب و بی سوال خارج گشت و حمید طالب زاده را به مدد جست و به زبان حال و قال به زمزمه درآمد که ایهالناس، چه نشستید که: همه چی آرومه، من چه قدر خوشحالم/ پیه این حرفا رو، به تنم می...


رضا رفیع

به یک بنده خدای رستم نامی گفتند که حالا واقعاً رستمی یا که میخوای ما رو بترسونی؟!…. بازیگر خوب و دوست داشتنی و رفیق، امیرحسین رستمی، در فرمول یک دوست خوش تیپم علی ضیاء(نوّرالله ضیائه!)حضور یافت و چون عرصه را آماده یافت، جوشن و کلاهخود و سپر و نیزه برداشت و رستم وار و رستمی نسب، وارد میدان شد و همچون آن “یَل ارجمند” مورد نظر حکیم ابوالقاسم فردوسی، برید و درید و شکست و ببست/ یلان را سر و سینه و پا و دست!…..جمعی بر او آفرین گفتند و گفتند: حقا که رستمی، ای امیرحسین نام آور!

و خدا را صدهزار مرتبه شکر که هنوز پاسی از شب نگذشته بود بر چرخ گردون، که تمامی سوالات امیرحسین ما به شدت پاسخ داده شد و چنان یک شبه قانع شد که از گود معرکه، سیراب و بی سوال خارج گشت و حمید طالب زاده را به مدد جست و به زبان حال و قال به زمزمه درآمد که ایهالناس، چه نشستید که: همه چی آرومه، من چه قدر خوشحالم/ پیه این حرفا رو، به تنم می مالم!…..

همیشه مدافع این دوره های فشرده و ضربتی آموزش در سه سوت و پاسخگویی به سوالات شما در یک جلسه بودم. با اختصاص کمترین وقت، به شیوه ام پی تری و فشرده، تمامی پرسش های آدم پاسخ داده می شود؛ هفت پدر کلاسهای فشرده کنکور!

(اگر پول خوبی می دادند، الان در اینجا یک تبلیغ خوب برای موسسه آموزشی گاج می رفتم. آیا شما تا کنون به گاج رفتید؟…).

باری؛ آنچه در برنامه “جعبه سیاه خبر” این نوبت آمده است و بر زبان الکن ما جاری گشته است، تماماً در همین راستاست که عرض شد. یا حداقلش فرض شد. امیدوارم که شما بینندگان عزیز و ارجمند نیز به پاسخ های سوالات خود رسیده باشید و توجیه شده باشید. به هرحال، توجیه المسائل حقیر آماده پاسخگویی به پرسش های شما دوستان پرسشگر همیشه در صحنه است. کافی است مثل مرحوم زبل خان، دست دراز کنید(دست درازی نه!) تا به پاسخ مناسب و سایز سلیقه خود دست پیدا نمایید. اگرچه گاهی اصلاً پاسخی هم نیاز نیست. یعنی خود پرسش آنقدر خواستنی است که نیازی به پاسخگویی از سوی هیچ مسوولی نیست؛ که گفته بود:

ای خواهشی که خواستنی تر ز پاسخی
با چون تو پرسشی، چه نیازی جواب را؟

والا…..با این پرسشاشون!

زین همرهان سست عناصر دلم گرفت
شیرخدا و رستم دستانم آرزوست

 

منبع: اینستاگرام نگارنده


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.