سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آقای خامنه‌ای؛ نقاب از چهره خود بردارید و خود مسوول ستاد مبارزه با کرونا شوید. اما&...

آقای خامنه‌ای؛ نقاب از چهره خود بردارید و خود مسوول ستاد مبارزه با کرونا شوید. اما… خود کرده را تدبیر نیست!

چکیده :در خبرها آمده بود که رهبری با تغییر ریاست ستاد مبارزه با کرونا موافقت کرده و تاکید کرده است که رییس جمهور کلید شکسته مسوول این ستاد شود تقریبا در تمامی کشورهایی که با این معظل روبرو هستند بالاترین مقام آن کشور مسوولیت مبارزه با این بیماری را دارد، ولی چرا در کشور ما شما شانه از زیر این مسولیت مهم خالی می‌کنید؟ مگر شما به اصطلاح نایب امام زمان (عج) نیستید و با ایشان رابطه ماورالطبیه...


کلمه – م.ایرانی

در خبرها آمده بود که رهبری با تغییر ریاست ستاد مبارزه با کرونا موافقت کرده و تاکید کرده است که رییس جمهور کلید شکسته مسوول این ستاد شود تقریبا در تمامی کشورهایی که با این معظل روبرو هستند بالاترین مقام آن کشور مسوولیت مبارزه با این بیماری را دارد، ولی چرا در کشور ما شما شانه از زیر این مسولیت مهم خالی می‌کنید؟ مگر شما به اصطلاح نایب امام زمان (عج) نیستید و با ایشان رابطه ماورالطبیه ندارید؟ و این باعث نخواهد شد که جهانیان هر چه زودتر توسط شما بر این بیماری مهلک غلبه کنند یا نایب امام عصر بودن کشک است؟

آقای خامنه‌ای وقت عمل است:

اینجا دیگر دولت اصلاحات نیست که با کمک سپاه چوب لای چرخ آن بگذارید و خرسند باشید که طومار اصلاحات را در ایران در هم پیچیده‌اید. اینجا انتخابات سال ۸۸ نیست که پس از تقلب گسترده برای ادامه غارت کشور معجزه هزاره سوم را دوباره از صندوق‌ها بیرون بیاورید و مردمی که بدنبال حق رای خود بودند را به خاک و خون بکشید و رهبرانشان مهندس موسوی خانم رهنورد و اقای کروبی را در حصر نگه دارید، البته حدود ۱۰ سال.

اما برجام، هرچند حدود ۱۵۰ میلیارد دلار از امریکایی‌ها گرفتید و بیشتر آن را در چاه ویل سوریه و یمن ریختید ولی تا دیدید آقای روحانی با همین کلید شکسته دارد قفل‌هایی را برای مردم باز می‌کند تا از زیر فشار سهمگین اقتصادی در آیند شما بر نتابیدید و عملا آنرا بر هم زدیدید. با اجازه ندادن به امریکا برای حضور در اقتصاد ایران علیرغم توافق اولیه، و شلیک موشک مزین شده به شعار: «اسراییل باید از بین برود» توسط سرداران بی لیاقت سپاه تا تحریم‌ها برگردد و شما بتوانید راحت حکومت کنید با عمل به وصیت شاهان قاجار: اگر می‌خواهی بر مردم این کشور حکومت کنی سعی کن آنها را گرسنه و بی‌سواد نگه داری. برای اینکه دشمنی به دشمنان دولت و ملت ایران اضافه کنید با کمک سپاه دستور حمله به سفارت عربستان سعودی را صادر کردید. و جالب اینکه از تمام استان‌ها ایادی خود را آوردید که در این عمل زشت شریک باشند. آیا تاریخ صدر اسلام را به ذهن متبادر نمی‌کند؟ لیله المبیت: شبی که حضرت علی(ع) برای حفظ جان رسول اکرم (ص) از حمله نمایندگان قبایل کفار در رختخواب ایشان خوابید. آیا ما نمی‌توانیم با عربستان روابطی در حد انگلیس و فرانسه داشته باشیم؟ مگر شما و تمام مسلمان ایران و جهان روزی حدودا ۳۰ بار به طرف خاک این کشور که خانه خدا هست رکوع و سجود نمی‌کنید؟ پس اینهمه لجاجت برای چیست؟ اگر یک رابطه حداقلی با این کشور ثروتمند داشتید دراین اوضاع تحریم‌ها و ویروس مرگبار کرونا که پزشکان و پرستاران ما بخاطر نداشتن تجهیزات ابتدایی پزشکی مثل ماسک و لباس جان خود را از دست می‌دهند نمی‌توانست کمکی بکند؟ قطعا می‌توانست اما شما فکر این روزها را نمی‌کردید والا فرمان آتش به اختیار را به ایادیتان نمی‌دادید.

آقای خامنه‌ای چرا پس از آگاهی از وجود کرونا در اوایل بهمن در کشور از قرنطینه قم جلوگیری کردید؟ چرا راهپیمایی ۲۲ بهمن و نمایش مضحک انتخابات را لغو نکردید؟ با قرنطینه قم تمام امکانات کشور را برای مردم عزیز این استان کوچک بسیج می‌کردید تا تلفات کمتر باشد و حدودا یک ماه وقت داشتید برای دیگر نقاط کشور برنامه‌ریزی کنید.

این مشتی است نمونه خروار از اعمال و دستاوردهای منفی شما در این سال‌های رهبریتان. بهتر نیست با قدری تفکر راه آشتی با مردم ستمدیده ایران و کشورهای جهان را انتخاب کنید و این فشار حداکثری را که مردم بخاطر سیاست‌های اشتباه شما تحمل می‌کنند کمی کم کنید؟ آیا فکری برای آینده مبهم این مردم ستمدیده، گرفتار و متفرق دارید؟


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.