سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ملتی که ۲۵ هزار قبر آماده دارد از مرگ نمی‌ترسد!...

ملتی که ۲۵ هزار قبر آماده دارد از مرگ نمی‌ترسد!

چکیده :مسئولان جمهوری اسلامی گوش هاشان را بسته اند و دهان شان را باز کرده و مدام زبان در درون آن می چرخانند. قصد دارند جهان را فتح کنند و پوزه دشمن را برخاک بمالند. آنچه مایه تاسف و حتی سرخوردگی شده، این است که، هیچکس نمی داند: چرا ما این همه دشمن داریم و چرا اصلا به چشم ما دیده نمی شود. فقط می شنویم که دشمن ما را تحریم کرد، دشمن از مانفت نمی خرد، دشمن نان و پنیر و دارو و شیرخشک به ما نمی...


میراصغر موسوی

از چه باید نوشت؟ سحن گفتن از سیاست کسالت آور شده است. چه میزان مگر می شود رو به دیوار حرف زد و انعکاس صدای خود را حتی نشنید؟!
رفتار مسئولان جمهوری اسلامی به نوعی مصداق این مثل سعدی است که می فرماید:
اینجا چه جور شهری است که سنگ ها را بسته اند و سگ ها را رها کرده اند.

مسئولان جمهوری اسلامی گوش هاشان را بسته اند و دهان شان را باز کرده و مدام زبان در درون آن می چرخانند. قصد دارند جهان را فتح کنند و پوزه دشمن را برخاک بمالند. آنچه مایه تاسف و حتی سرخوردگی شده، این است که، هیچکس نمی داند: چرا ما این همه دشمن داریم و چرا اصلا به چشم ما دیده نمی شود. فقط می شنویم که دشمن ما را تحریم کرد، دشمن از مانفت نمی خرد، دشمن نان و پنیر و دارو و شیرخشک به ما نمی فروشد.

وقتی گروهی از مردم در اعتراض به گرانی و بیکاری و فقر شدید تظاهرات اعتراضی برگزار می کنند، دشمن مسلح تیر بر بالا تنه و به خصوص بر سر معترضین می زند. از خباثت و پستی و کینه شدید دشمن بر ما، بیان همین یک نمونه کافی است:
دقیق نشانه می روند و در این کار مهارت دارند. هر چه را نشانه بروند بدون کوچکترین خطا بر هدف می زنند. معترضین آبان ماه را با همین دقت زدند. ماشین حامل سردار سلیمانی را نیز دقیق مورد هدف قرار دادند.
در تعریف دشمن چه چیزی می توان گفت که تا این اندازه رسا باشد.

سردار سلیمانی و ابومهدی را هدف قرار دارند تا ما را بترسانند، وحشت ایجاد کنند و توی دل رهبران ما را خالی کنند. ولی غلط کردند، از شدت نادانی هنوز شناخت درست از ما ندارند. فکر کردند: آنها می زنند و ما نیز تماشا می کنیم. غلط می کنند چنین تصور کنند. ما هم می زنیم.
و چه زدیم؟ با اقتدار، دقیق و به موقع. موقع شناسی از ویژگی های مهم ما است. مناسب ترین موقع را انتخاب کردیم تا دشمن تلفات ندهد. درست است رهبران و فرماندهان آنها دشمن ما هستند، اما سربازها چه گناهی کردند که در دست آنها اسیر هستند. سرباز هستند و زن و بچه و مادر و پدر چشم انتظار دارند. این ظلم است و ضد انسانی است. درست است که دشمن از این غلط ها می کند، و غلط زیادی می کند، اما ما نباید بازیچه دست دشمن شویم.

مردم باید دقت کنند تا گول دشمن را نخورند. برای شناخت دشمن بصیرت لازم است. بصیرت که باشد ریشه فتنه می خشکد. این بی بصیرت ها بودند که فتنه راه انداختند و می خواستند کشور را تحویل دشمن دهند. اما بدانند که نمی توانند چنین غلطی کنند. فتنه کردید، غلط کردید فتنه کردید. غلط می کنید فتنه می کنیم. من چشم فتنه را کور می کنم.

دشمن می خواهد شما را مرعوب کند. تیر به سر مردم در خیابان می زند. ماشین حامل نیروهای نظامی را هدف قرار می دهد، از همه اینها قصد مرعوب کردن دارد. اما شما مردم قهرمان نشان دادید، دشمن یک ابله است و از سر بلاهت شرارت می کند. از ما می کشد تا رعب ایجاد کند. چقدر بی بصیرت و نادان است که مردم ما را می خواهد با مرگ بترساند؟! برای ما مردن امر عادی است، و اصلا از چیزهای بسیار کم و حتی بی اهمیت است. در همین تشییع جنازه این همه آدم مرد، کسی را دیدید که ککش هم بگزد. همین الان که بنده با شما حرف می زنم، مسئولان فداکار بیست و پنج هزار قبر آماده کرده اند. ملتی که قبر آماده دارد از مرگ نمی ترسد.
تازه به کوری چشم دشمن بعد از تشییع جنازه چه جشن با شکوهی در کشور برپا شد. سه روز تمام جشن و شادی بود. ملت روحیه شکست ناپذیر خود را به رخ دشمن کشید. البته یک ماجرای جزئی نیز در همین بین پیش آمد که البته در تمام دنیا خطای انسانی امر پذیرفته شده ای است.

همه وظیفه دارند دشمن را رصد کنند و راه نفوذش را مسدود کنند. در همین یکی دو هفته که کار و مشغله زیاد بود و همه از شدت ایثار خسته بودند، دشمن نفوذ کرد و این ماجرای کرونا پیش آمد. با این توطئه قصد داشتند انتخابات را تحت تاثیر قرار دهند که مانند همیشه تو دهنی خوردند و انتخابات با شکوه تمام برگذار شد.
مسئولان گزارش دادند در همین تهران که مرکز توطئه و کارشکنی و مورد توجه دشمن است، نفر اول انتخابی بعد از آرای باطله از مجموع ۱۲ در صد آرا، اول شده است.

این پیروزی را نباید دست کم بگیرید. و از دشمن و توطئه هایش غافل نباشد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.