سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بازداشت علی فرمانی، صدابردار و فیلم‌ساز جوان...

بازداشت علی فرمانی، صدابردار و فیلم‌ساز جوان

چکیده :گزارش شده است که او به دست نیروهای اطلاعات سپاه بازداشت شده و از زمان بازداشت در بازداشتگاه این نهاد امنیتی در شیراز، معروف به «پلاک ۱۰۰» نگهداری می‌شود. او از زمان بازداشت تنها دو تماس کوتاه تلفنی با خانواده‌اش داشته است. لازم به ذکر است که علی فرمانی کاندیدای جایزه‌ بهترین صدابرداری از جشنواره‌ «سینما حقیقت» در سال ۱۳۹۷...


علی فرمانی، صدابردار و فیلم‌ساز جوان اهل شیراز روز یک‌شنبه ۲۲ دی ماه بازداشت شده است. فرمانی ۳۳ ساله که به عنوان صدابردار فیلم «علی‌آقا»، ساخته‌ کامران حیدری، در سال ۲۰۱۸ میلادی نماینده‌ ایران در جشنواره‌ بین‌المللی «ایتفا» بود، برای ابراز همدردی با خانواده‌ جان‌باختگان هواپیمای اکراینی و روشن کردن شمع و ادای احترام به درگذشتگان این حادثه به معالی‌آباد شیراز رفته بود که توسط نیروهای امنیتی دستگیر شد.

گزارش شده است که او به دست نیروهای اطلاعات سپاه بازداشت شده و از زمان بازداشت در بازداشتگاه این نهاد امنیتی در شیراز، معروف به «پلاک ۱۰۰» نگهداری می‌شود. او از زمان بازداشت تنها دو تماس کوتاه تلفنی با خانواده‌اش داشته است. لازم به ذکر است که علی فرمانی کاندیدای جایزه‌ بهترین صدابرداری از جشنواره‌ «سینما حقیقت» در سال ۱۳۹۷ بود.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.