سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تعلیق یک تشکل دانشجویی دیگر بر افتخارات وزارت علوم افزوده شد...

تعلیق یک تشکل دانشجویی دیگر بر افتخارات وزارت علوم افزوده شد

چکیده : تشکل اسلامی نسل نو دانشگاه قم که تشکلی مستقل و پویا در میان انجمن‌ها و تشکل‌های دانشجویی بود و اقدام به برپایی نشست‌ها و جلساتی در جهت افزایش آگاهی بخشی به دانشجویان و انتقاد از وضع موجود می‌کرد به اتهام انتساب عنوان «انجمن اسلامی جعلی» به مدت ۵ ماه تعلیق شد....


کلمه – گروه خبر: تشکل اسلامی نسل نو دانشگاه قم که تشکلی مستقل و پویا در میان انجمن‌ها و تشکل‌های دانشجویی بود و اقدام به برپایی نشست‌ها و جلساتی در جهت افزایش آگاهی بخشی به دانشجویان و انتقاد از وضع موجود می‌کرد به اتهام انتساب عنوان «انجمن اسلامی جعلی» به مدت ۵ ماه تعلیق شد.

از جمله موارد دیگری که این تشکل مستقل را از جانب دانشگاه مورد تهدید قرار داده، «تبلیغ و تایید سران فتنه» است که از جانب رئیس دانشگاه به این تشکل دانشجویی ابلاغ شده است.

قرار بود در دولت روحانی و بویژه وزارت علوم این دولت بساط انگ و اتهام به دانشجویان و متهم نمودن خدمتگزاران راستین کشور به سران فتنه و الفاظ بی معنایی از این قبیل کنار گذاشته شود و فضای دانشگاه امنیت و آزادی دانشجویان را تامین کند ولی کارنامه دولت روحانی از این جهت نیز همانند وجوه دیگر دارای نقاط تاریک فراوانی است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.