سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سلحشوری نماینده مجلس :چرا دچار نوعی بی تفاوتی شدیم مگر سوختن یک دکه دار در تونس موج...

سلحشوری نماینده مجلس :چرا دچار نوعی بی تفاوتی شدیم مگر سوختن یک دکه دار در تونس موجب انقلاب نشد

چکیده : پروانه سلحشوری، نماینده مجلس در واکنش به خودسوزی درختری که به خاطر ورود به ورزشگاه برای تماشای فوتبال بازداشت و به شش ماه حبس محکوم شده بود، گفت: دچار نوعی بی تفاوتی و کرختی اجتماعی هستیم. این بی تفاوتی همه بار را به دوش فعالان اجتماعی، سیاسی انداخته است و آنها که تعداد زیادی هم ندارند همه بار را به دوش می کشند. متاسفانه شاهدیم که آنها هم اگر صدایشان از حد معمول بالاتر رود تحویل زندان داده می شوند و هزینه بسیاری می پردازند....


پروانه سلحشوری، نماینده مجلس در واکنش به خودسوزی درختری که به خاطر ورود به ورزشگاه برای تماشای فوتبال بازداشت و به شش ماه حبس محکوم شده بود، گفت: دچار نوعی بی تفاوتی و کرختی اجتماعی هستیم. این بی تفاوتی همه بار را به دوش فعالان اجتماعی، سیاسی انداخته است و آنها که تعداد زیادی هم ندارند همه بار را به دوش می کشند. متاسفانه شاهدیم که آنها هم اگر صدایشان از حد معمول بالاتر رود تحویل زندان داده می شوند و هزینه بسیاری می پردازند.

وی افزود: مگر سوختن یک دکه‌دار در تونس منجر به انقلاب نشد؟ پس چرا ما اینقدر نسبت به هم بی تفاوت هستیم؟ چرا وقتی این همه زنان را تحت فشار قرار می دهند، ساکت هستیم و کسی حرفی نمی زند؟

سلحشوری همچنین گفت: من نمی‌دانم چطور می توان به مسئولان کشور گفت که هیج جای دنیا این روش وجود ندارد. ۵۰ کشور مسلمان داریم و کشورهایی مثل هند که جمعیت مسلمان بسیار دارد؛ در هیچ کدام چنین سبکی پیشه نشده است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.