سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » کیانوش‌راد: آقای روحانی! هشدار مشاورین میرحسین موسوی را جدی بگیرید...

کیانوش‌راد: آقای روحانی! هشدار مشاورین میرحسین موسوی را جدی بگیرید

چکیده : مردم و آیندگان، فریاد عدالت خواهی و صداقت ِ مسولان ِ نظام و قوه قضاییه را در مورد مظلومان جهان چگونه باور کنند، در حالیه در خانه خویش ظلم روا می دارند.حصر با روش اسلام و سیره امامان و با قانون اساسی سازگاری ندارد. حصر اقدامی شکست خورده است . تصمیم گیران‌، از جمله ریس قوه قضاییه، منطق دوگانه در برخوردها را رها کنند. بازگشت به قانون، تنها راه رهایی کشور از معضلات فزاینده ی پیش رو است....


محمد کیانوش‌راد*

آقای روحانی محافظه کاری نکنید. هشدار مشاورین میرحسین موسوی را جدی بگیرید. حداقل بصورت علنی حرف دل مردم را بزنید.
آزادی بی قید و شرط محصورین خواسته‌ای اسلامی، ملی و همگانی است. امروز درستی سخنان و تحلیل‌ها و مواضع موسوی و کروبی بر همگان ثابت و در تاریخ ماندگار شده است.

وضعیت نگران کننده اسوه‌های ملت ، میر حسین موسوی و خانم رهنورد و مجاهدِ در بند کروبی هیچ توجیهی جز ادامه لج بازی و نگاه غیرواقع بینانه به امور کشور و حتی مصالح نظام ، را ندارد. هنگامیکه مسولان کشور، به حق ، مخالفِ محصور بودن امثال شیخ زکزاکی هستند ، اما چشمان خویش را بر ظلم آشکاربر محصورین داخل کشورمی بندند ، به‌کجا باید شکایت برد؟

مردم و آیندگان، فریاد عدالت خواهی و صداقت ِ مسولان ِ نظام و قوه قضاییه را در مورد مظلومان جهان چگونه باور کنند، در حالیه در خانه خویش ظلم روا می دارند.
حصر با روش اسلام و سیره امامان و با قانون اساسی سازگاری ندارد. حصر اقدامی شکست خورده است . تصمیم گیران‌، از جمله ریس قوه قضاییه، منطق دوگانه در برخوردها را رها کنند. بازگشت به قانون، تنها راه رهایی کشور از معضلات فزاینده ی پیش رو است.

منطق دوگانه، ثمره‌ای جز بی‌اعتمادی به شعارهای اسلامی ِمسولان نظام نخواهد داشت. موضع علنی و اقدام موثرِ شما در مورد آزادی محصورین انتظاری است که از شما می رود.

*نماینده مجلس ششم و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.