سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حاجتی در زندان، جایگزینش در شورای شهر شیراز؛ تاوان نماینده مردم بودن...

حاجتی در زندان، جایگزینش در شورای شهر شیراز؛ تاوان نماینده مردم بودن

چکیده : مهدی حاجتی در دوره کوتاه عضویتش در شورای شهر پیش از عزیمت به زندان سراغ پروژه‌های مهم و تخلفات سنگینی در شیراز رفت و حالا در حال هزینه دادن است. هتل آسمان شیراز که در آتش سوخت تنها یکی از تخلفات بزرگی بود که حاجتی دست روی آن گذاشت. ساخت و ساز غیر قانونی اطراف حرم شاهچراغ نیز او را با کانون‌های قدرتمندی در شیراز درگیر کرد...


مهدی حاجتی حالا دیگر یک عضو ساده در شورای شهر شیراز نیست. امروز او در حال تبدیل شدن به نماد جوانان پاکدستی است که نه با رانت و رفاقت بلکه با رای مستقیم مردم مسئولیت گرفت و با پیگیری مطالبات آنها از عهدی که با همشهریانش بست کوتاه نیامد.

در حالی این روزها برای جایگزینی فردی دیگر در شورای شهر شیراز تصمیم گیری شده که حاجتی به بهانه‌ی پیگیری وضعیت بازداشت دو بهایی بازداشت، محاکمه و سپس راهی زندان شد.

حالا به بهانه دو ماه غیبت او در شورای شهر وزارت کشور نفر سوم علی البدل شورای شیراز را به عنوان جایگزین حاجتی معرفی کرده است.

فرماندار شیراز اعلام کرده «در پی اعلام شورای شهر، فرمانداری از دومین عضو علی‌البدل این شورا برای جایگزینی دعوت کرد که وی انصراف داد و از نفر سوم که محمدتقی تذروی است دعوت و برای جایگزینی به شورای شهر شیراز معرفی شد.»

مهدی حاجتی در دوره کوتاه عضویتش در شورای شهر پیش از عزیمت به زندان سراغ پروژه‌های مهم و تخلفات سنگینی در شیراز رفت و حالا در حال هزینه دادن است. هتل آسمان شیراز که در آتش سوخت تنها یکی از تخلفات بزرگی بود که حاجتی دست روی آن گذاشت. ساخت و ساز غیر قانونی اطراف حرم شاهچراغ نیز او را با کانون‌های قدرتمندی در شیراز درگیر کرد.

حاجتی امروز تبدیل به معیاری برای نمایندگان مردم در شوراها و دیگر نهادهای انتخابی تبدیل شده است.

منبع: امتداد


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.