سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حصر میرحسین موسوی، زهرا رهنورد و مهدی کروبی به‌ طور کامل برداشته شود...
» هشدار آیت‌الله العظمی دستغیب نسبت به سلامت میرحسین موسوی

حصر میرحسین موسوی، زهرا رهنورد و مهدی کروبی به‌ طور کامل برداشته شود

چکیده : آیت‌الله العظمی سیدعلی‌محمد دستغیب در بیانیه‌ای خطاب به بزرگان، علما و مسؤولین کشور، نسبت به وضعیت سلامت میرحسین موسوی هشدار داده و رفع حصر سه محصور، میرحسین موسوی، مهدی کروبی و زهرا رهنورد را خواستار شده است....


کلمه- گروه خبر: آیت‌الله العظمی سیدعلی‌محمد دستغیب در بیانیه‌ای خطاب به بزرگان، علما و مسؤولین کشور، نسبت به وضعیت سلامت میرحسین موسوی هشدار داده و رفع حصر سه محصور، میرحسین موسوی، مهدی کروبی و زهرا رهنورد را خواستار شده است.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی
حضور محترم بزرگان، علما و مسؤولین کشور جمهوری اسلامی ایران
سلام علیکم و رحمه الله

از قرار معلوم وضع جسمانی جناب آقای میرحسین موسوی خوب نیست. سخن اینجا است: جایی‌که سعه رحمت جمهوری اسلامی ایران بر سر کشورهای مسلمان و غیرمسلمان سایه افکنده، چه شده که جناب مؤمن متقی فعّال و عضد امام امّت آقای میرحسین موسوی اینچنین مورد بی‌توجهی بلکه اهانت قرار گرفته که در شأن جمهوری اسلامی نیست، و آنچه نسبت به این بزرگوار گفته می‌شود یک اتهّام بیش نیست و چه بسا در جهت پیشبرد مقاصد شخصی باشد در حالی‌که این بزرگوار در پیشگاه ملت مقبولیّتش بسیار بالا است و می‌توان گفت که در طول این ده سال حصر ایشان انتخابات مردم به سمت نظرات وی بوده و مردم او را نخست وزیر امام امّت می‌دانند که در جمهوری اسلامی ایران و در دنیا نامش بلند است.

در صداقت ایشان همین بس که مردم را به نظام امیدوار و به استمرار خط امام توصیه کرده و یکی از پاک‌ترین اشخاص مورد نظر ملت غیور ایران می‌باشد، چقدر خوب است که مسؤولین از اشتباهات گذشته دست برداشته و به روش پیغمبر و ائمه هدیٰ علیهم‌السلام بپیوندند که بی‌گناهی این بزرگواران در طول این ده سال اظهر من الشمس است.

به امید آن روزی که حصر از این بزرگوار یعنی جناب آقای مهندس میر حسین موسوی و سرکار خانم زهرا رهنورد و جناب حجه الاسلام و المسلمین کروبی به‌طور کامل برداشته شده و شاهد آزادی زندانیان سیاسی باشیم ان شاء الله.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.