سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تملق های عجیب مصباح‌یزدی: فرشتگان در برابر آیت‌الله‌خامنه‌ای خضوع می‌کنند/ ۳۰س...

تملق های عجیب مصباح‌یزدی: فرشتگان در برابر آیت‌الله‌خامنه‌ای خضوع می‌کنند/ ۳۰سال رهبرانقلاب یک اشتباه نداشته‌اند

چکیده :چنین رهبری را مقایسه کنید با رئیس‌جمهور قدرتمندترین کشور دنیا که رئیس کنگره‌اش می‌گوید ترامپ حتی ارزش‌اش را ندارد که استیضاح‌اش کنیم. اما بزرگ‌ترین شخصیت‌های سیاسی دنیا می‌گویند تا ایران چنین رهبری دارد، شکست...


محمدتقی مصباح‌یزدی، مدیر موسسه امام‌خمینی در قم گفته: «بزرگ‌ترین نعمتی که خداوندداده وجود رهبری است که به بهترین شیوه، وظیفه ما در شرایط مختلف بیان می‌کند؛ پزشکان ماهر بارها اشتباه کرده‌اند اما این‌که فردی ۳۰سال در مسندی با پیچیده‌ترین مسائل رو‌به‌رو باشد و یک اشتباه هم نداشته‌باشد، جای تعجب است. آن هم در دنیایی که رهبران عالم روزانه اشتباه‌های بسیاری دارند.

چنین رهبری را مقایسه کنید با رئیس‌جمهور قدرتمندترین کشور دنیا که رئیس کنگره‌اش می‌گوید ترامپ حتی ارزش‌اش را ندارد که استیضاح‌اش کنیم. اما بزرگ‌ترین شخصیت‌های سیاسی دنیا می‌گویند تا ایران چنین رهبری دارد، شکست نمی‌خورد.

این چه نعمت عظیمی است که خدا به کشور ما داده؛ از خداوند باید عاجزانه بخواهیم توفیق شکر این نعمت‌ را به ما بدهد. چنین انسانی، فرشتگان در مقابل‌اش خضوع می‌کنند.»

پ.ن: البته می توان صدها کلمه در خصوص اشتباهات رهبری نوشت. فقط برای نمونه می توان به انتخابات سال ۸۸ و حمایت او از محمود احمدی نژاد که منجر به یک تقلب گسترده در انتخابات شد اشاره کرد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.