سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ادامه‌ی بلاتکلیفی فعالین محیط زیستی بازداشت شده توسط سپاه/ محدودیت تماس‌های تلفن...

ادامه‌ی بلاتکلیفی فعالین محیط زیستی بازداشت شده توسط سپاه/ محدودیت تماس‌های تلفنی بازداشت شده ها

چکیده : سخنگوی قوه قضائیه در رابطه با آخرین وضعیت پرونده متهمان محیط زیستی مدعی شد: "این پرونده در دادگاه است و برخی از جلسات دادگاه برگزار و در ادامه مقرر شد که مراجع امنیتی و اطلاعاتی تحقیقات تکمیلی‌ را به دادگاه ارائه دهند که خوشبختانه این نظریه هفته گذشته واصل شده و با وصول این نظریه در هفته‌های آتی ادامه دادگاه برگزار...


کلمه -گروه خبر: سخنگوی قوه قضائیه در رابطه با آخرین وضعیت پرونده متهمان محیط زیستی مدعی شد: “این پرونده در دادگاه است و برخی از جلسات دادگاه برگزار و در ادامه مقرر شد که مراجع امنیتی و اطلاعاتی تحقیقات تکمیلی‌ را به دادگاه ارائه دهند که خوشبختانه این نظریه هفته گذشته واصل شده و با وصول این نظریه در هفته‌های آتی ادامه دادگاه برگزار می‌شود.”

هفته‌ی گذشته خواهر سام رجبی یکی از فعالان محیط زیستی بازداشت شده، خبر داد که برادرش در تماس تلفنی گفته است دیگر امکان تماس تلفنی ندارند و باید برای هر تماس اجازه رسمی بگیرند.

این درحالی است که پیش از این کلمه خبر داده بود که این فعالان محیط زیستی در ماه بیش از پنج تا شش دقیقه امکان ملاقات باخانواده خود ندارند و در حال حاضر امکان تماس تلفنی آنان نیز از بین رفته است.

پیش از این گفته شده بود که ادامه‌ی دادگاه این فعالان محیط زیست در خردادماه خواهد بود، اما تیر ماه به نیمه رسیده و هنوز از دادگاه آنان خبر نیست و طبق ادعای سخنگوی دستگاه قضا، هفته‌ی آینده احتمال برگزاری آن است.

مشخص نیست، چرا و به چه دلیلی آن هم در آستانه دادگاهی جدید، زندانیان محیط زیستی، از امکان تماس تلفنی با خانواده خود محروم شده اند؟ مگر چه چیزی قرار بود در این تماس ها با آنهمه تدابیر امنیتی گفته شود که این حق نیز از آنان گرفته شده است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.