سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نامه امیرحسین محمدی‌فر به قاضی مقیسه: به خواسته‌هایم رسیدگی کنید در غیراینصورت ا...

نامه امیرحسین محمدی‌فر به قاضی مقیسه: به خواسته‌هایم رسیدگی کنید در غیراینصورت اعتصاب غذا می‌کنم

چکیده :به گزارش کمپین حمایت از بازداشت شدگان هفت تپه، محمدی فر در بخشی از این نامه آورده است: "نزدیک به شش ماه از بازداشت موقت من و همسرم می گذرد و بیش از پنج ماه است که مراحل بازجویی و تحقیقات تمام شده و علیرغم صدور قرار وثیقه همچنان در بازداشت موقت هستیم. در این مدت اقداماتی که از طریق خانواده ها انجاد دادیم هیچ پاسخ روشنی نداشته و ما در بلاتکلیفی...


امیرحسین محمدی فر، روزنامه نگار زندانی در نامه‌ای به قاضی مقیسه و رییس اندرزگاه چهار زندان اوین اعلام کرد که چنانچه او، ساناز الهیاری، همسرش و سایر متهمان بازداشت شده هفت تپه تا سیزدهم تیرماه سالجاری مشمول آزادی با قید وثیقه نشوند، اعتصاب غذا می‌کند.

به گزارش کمپین حمایت از بازداشت شدگان هفت تپه، محمدی فر در بخشی از این نامه آورده است: “نزدیک به شش ماه از بازداشت موقت من و همسرم می گذرد و بیش از پنج ماه است که مراحل بازجویی و تحقیقات تمام شده و علیرغم صدور قرار وثیقه همچنان در بازداشت موقت هستیم. در این مدت اقداماتی که از طریق خانواده ها انجاد دادیم هیچ پاسخ روشنی نداشته و ما در بلاتکلیفی هستیم.”

در بخش دیگری از این نامه آمده است: “من و همسرم ساناز الهیاری همزمان بازداشت شدیم و این مساله باعث مشکلات زیادی در زندگی شخصی ما از جمله اخراج از کار، قطع بیمه، کرایه معوقه مسکن و اقساط عقب افتاده چندین وام مصائب زیادی بر خانواده‌هایمان تحمیل کرده چنانچه مسئولان تا تاریخ سیزدهم تیرماه سالجاری هیچ اقدام مشخصی در این رابطه انجام ندهند، برای دفاع از حقوق خود و ساناز الهیاری در اعتراض به برخوردهایی با منشایی بالاتر از قانون، از تنها ابرازی که در دست دارم استفاده کرده و دست به امساک از خوردن غذای جامد خواهم زد، بدیهی است که تبعات این اعتصاب مستقیما متوجه مسئولان امنیتی و قضایی است.”


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.