سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پیام تشکر پدر حسین رونقی از تمام کسانی که در این ده سال فرزندش را یاری رساندند...

پیام تشکر پدر حسین رونقی از تمام کسانی که در این ده سال فرزندش را یاری رساندند

چکیده :طی این سال‌ها عزیزان بسیاری بوده‌اند که در همه حال ما را یاری و همراهی کرده‌اند تا بتوانیم آزادی فرزندمان را ببینیم، وکلای بزرگوار به ویژه آقای سعید جلیلیان، پزشکان عزیز فرزندمان و بزرگوارانی که در طول این سال‌ها برای حل پرونده همراهی کردند و عزیزان و فعالانی که گاه شبانه روز در مقابل زندان و دادسرا بنده و همسرم را همراهی کردند از آن جمله هستند. بی‍نهایت از شما مردم عزیز، که خود شرایط سخت و دشواری دارید و با این حال هم‌صدا و همراه ما بوده‌اید...


کلمه -گروه خبر: سید حسین رونقی ملکی، وبلاگ نویس منتقد و فعال حقوق بشر و آزادی بیان پس از حدود ۱۰ سال بدلیل عدم تحمل کیفر حکم آزادی خود را دریافت کرد.

به گزارش کلمه پدر حسین رونقی ملکی خطاب به کسانی که طی این ده سال او و خانواده اش را یاری رساندند می گوید:

اینجانب سید احمد رونقی ملکی پدر سید حسین رونقی ملکی، از همه هم‌وطنان داخل ایران و خارج از ایران و همه عزیزانی که طی این سال‌ها ما را تنها نگذاشتند و با بنده و خانواده‌ام همدردی و همدلی داشته‌اند که این امر منتهی به آزادی فرزندم گشته است تشکر می‌کنم.

طی این سال‌ها عزیزان بسیاری بوده‌اند که در همه حال ما را یاری و همراهی کرده‌اند تا بتوانیم آزادی فرزندمان را ببینیم، وکلای بزرگوار به ویژه آقای سعید جلیلیان، پزشکان عزیز فرزندمان و بزرگوارانی که در طول این سال‌ها برای حل پرونده همراهی کردند و عزیزان و فعالانی که گاه شبانه روز در مقابل زندان و دادسرا بنده و همسرم را همراهی کردند از آن جمله هستند. بی‍نهایت از شما مردم عزیز، که خود شرایط سخت و دشواری دارید و با این حال هم‌صدا و همراه ما بوده‌اید سپاسگزارم.

یقینا تنها آزادی فرزندم اینجانب را خوشحال نخواهد کرد بلکه زمانی خوشحال خواهم شد که کلیه زندانیان سیاسی و عقیدتی به آغوش خانواده‌شان بازگردند و شرایط بحرانی مردم و کشور بهبود پیدا کند و مردم در آرامش و شادی در کشوری که عدالت، آزادی و مردم در آن حاکم باشد بتوانند زندگی کنند. از خدای منان آزادی همه زندانیان سیاسی را میخواهم.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.