سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » وکیل سید محمد رضا خاتمی: وقت رسیدگی برای ۲۲ خرداد تعیین گردید ولی به دلایل نامعلوم ...

وکیل سید محمد رضا خاتمی: وقت رسیدگی برای ۲۲ خرداد تعیین گردید ولی به دلایل نامعلوم تغییر و برای ۲۸ خرداد ابلاغ شد

چکیده :در جلسه مورخ ۱۱ خرداد ماه وقت رسیدگی برای ۲۲ خرداد تعیین و حضوراً ابلاغ گردید ولی به دلایل نامعلوم تغییر و با ارسال اخطاریه وقت جدید برای ۲۸ خرداد ابلاغ شد. جلسه نخست رسیدگی در ۱۸ اسفند ۹۷ تشکیل نگردید و فردا سومین جلسه محاکمه خواهد بود که به موضوع رسیدگی می...


حجت کرمانی وکیل سید محمد رضا خاتمی، در گفت و با امتداد، با اشاره به اینکه دادگاه دبیر کل سابق حزب مشارکت به ۲۸ خردادماه سال جاری موکول شده گفت: جلسه چهارم رسیدگی به پرونده آقای دکتر سیدمحمدرضا خاتمی در خصوص موضوع تقلب در انتخابات ۸۸ روز سه شنبه ۲۸ خرداد ماه ساعت ۱۰صبح برگزار می‌شود.

وی افزود: در جلسه مورخ ۱۱ خرداد ماه وقت رسیدگی برای ۲۲ خرداد تعیین و حضوراً ابلاغ گردید ولی به دلایل نامعلوم تغییر و با ارسال اخطاریه وقت جدید برای ۲۸ خرداد ابلاغ شد. جلسه نخست رسیدگی در ۱۸ اسفند ۹۷ تشکیل نگردید و فردا سومین جلسه محاکمه خواهد بود که به موضوع رسیدگی می کند.

کرمانی تاکید کرد: در جلسه سوم که با حضور آقای قطبی، معاون دادستان تهران و سرپرست دادسرای رسانه به عنوان نماینده دادستان تشکیل گردید بخش دوم دفاعیات آقای دکتر سید محمدرضا خاتمی ارائه و ادامه دفاعیات به جلسه بعدی که فردا تشکیل خواهد شد، موکول گردید.

این وکیل دادگستری خاطر نشان ساخت: امیدواریم دادگاه به مانند قبل در فضایی آرام برگزار شود و با توجه به اینکه افراد زیادی از شخصیت‌های سیاسی و مسئولین سابق و اصحاب رسانه برای شرکت در جلسه قبل حضور داشتند ولی به دلیل محدودیت مکانی امکان شرکت و حضور آنها در جلسه رسیدگی فراهم نگردید تقاضا داریم ریاست محترم دادگاه تدبیری اتخاذ فرمایند تا جلسه رسیدگی در فضای بزرگتری که امکان حضور همه مراجعین وجود داشته باشد، تشکیل گردد


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.