سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » وقتی رسانه های امنیتی نمی خواهند حقیقت را قبول کنند: “به فرض تقلب باز هم تفاوتی ا...

وقتی رسانه های امنیتی نمی خواهند حقیقت را قبول کنند: “به فرض تقلب باز هم تفاوتی ایجاد نمی شود”

چکیده :به اعتماد میلیون ها ایرانی خیانت شده و باز این مساله برای عده ای مهم نیست و تلاش میکنند با فرافکنی ماجرا را وارونه نشان دهند. البته آنها حق دارند حقیقت را وارونه نشان دهند چراکه ده سال با سرکوب و زندان حصر، تلاش کردند هر صدای مخالف و معترضی را خفه کنند و امروز که بار دیگر در دادگاه خودشان، حقیقت بار دیگر آشکار شده است باید وقیحانه بگویند که حتی هشت میلیون تقلب نیز تغییری در نتیجه انتخابات نمی...


کلمه – گروه خبر: به نظر می رسد دادگاه سید محمدرضا خاتمی رسانه های امنیتی و فعالان سیاسی وابسته به جریان اقتدارگرا را آشفته کرده است. هرچند که چهره های شاخص وابسته به جریان اقتدارگرا و تمامیت خواه در دادگاه شرکت نکردند اما حتما از جزییات آن باخبر شده و برای همین نیز دست به فرا فکنی زده و با پرداختن به حواشی سعی می کنند حقیقت را وارونه جلوه دهند.

خبرگزاری فارس در مطلبی مدعی شد: “️به فرض صحت ادعای محمدرضا خاتمی اگر ۸ میلیون رای در سال ۸۸ هم تقلب شده باشد باز هم تفاوتی ایجاد نمی کند.”

در کنار این خبرگزاری عبدالرضا داوری یکی از نزدیکان محمود احمدی نژاد نیز در توییتر مدعی شد که به فرض هشت میلیون تقلب بازهم تفاوتی در نتیجه انتخابات صورت نمی گرفت و احمدی نژاد رئیس جمهور بود.

این ادعاهای خطرناک در حالی مطرح می شود که روزگاری میزان رای مردم بود و حتی جا به جایی یک رای نیز می توانست منجر به ابطال انتخابات شود. با وجود محرض بودن تقلب و تخلف در انتخابات ۸۸، حال یک بار دیگر در دادگاهی نیمه علنی، بازهم ثابت می شود که متولیان انتخابات امانت دار نبوده و حداقل تا اینجای کار با ماشین حساب مشخص شده که هشت میلیون رای وجود ندارد و مشخص نیست بر سر آن چه آمده است.

حال عده ای به جای عذرخواهی بابت ده سال سرکوب و کشتن مردم در خیابان و تاسیس کهریزک و ایجاد حصر و … مدعی هستند که با وجود هشت میلیون تقلب بازهم نتیجه انتخابات همان بود و مهم نیست. آنها توجه ندارند که نظامی که ادعای اسلامی بودن دارد و الگوی خویش را مولا علی قرار داده است نمی تواند حتی در حفظ یک رای خیانت کند، چه برسد به هشت میلیون رای. این رقم شوخی نیست، هشت میلیون رای گم یا جا به جا شده است و حال عده ای میگویند مهم نیست؟!!!

به اعتماد میلیون ها ایرانی خیانت شده و باز این مساله برای عده ای مهم نیست و تلاش میکنند با فرافکنی ماجرا را وارونه نشان دهند. البته آنها حق دارند حقیقت را وارونه نشان دهند چراکه ده سال با سرکوب و زندان حصر، تلاش کردند هر صدای مخالف و معترضی را خفه کنند و امروز که بار دیگر در دادگاه خودشان، حقیقت بار دیگر آشکار شده است باید وقیحانه بگویند که حتی هشت میلیون تقلب نیز تغییری در نتیجه انتخابات نمی داد.

وقتی صحبت از هشت میلیون رای می شود، یعنی دیگر بحث یک صندوق و دو صندوق چند حوزه نیست، یعنی بخش بزرگی از یک انتخابات زیر سوال است، هرچند که این هشت میلیون فقط جزئی از یک کل پر از غط بوده اما بازهم این ادعای غلطی است که اقتدارگرایان می کنند و فارغ از نتیجه چنین انتخاباتی باطل است و دیگر نتیجه آن مهم نیست.

ده سال از آن زمان گذشته است، دیگر نمی توان به عقب بازگشت و جلوی آن همه خسارتی که به کشور وارد شد را گرفت، اما می توان با پذیرفتن حقیقت از مردم عذرخواهی و از خانواده کشته شدگان و زندانیان سیاسی دلجویی کرد، درهای حصر را بازکرد و یک انتخابات سالم و آزاد برگزار کرد و سیاست های غلط گذشته را اصلاح کرد.

هرچند که به نظر می آید تمامی اینها خیالات خام است چرا که واکنش خبرگزاری هایی چون مشرق و فارس و چهره های سیاسی وابسته به جریان اقتدارگرا و امنیتی حاکی از این است که حقیقت مجددا انکار خواهد شد و در برهمان پاشنه قبلی خواهد چرخید.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.