سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » عفونت زخم های نرگس محمدی پس از بازگشت به زندان...

عفونت زخم های نرگس محمدی پس از بازگشت به زندان

چکیده :زخم های عمل جراحی نرگس محمدی زندانی سیاسی، در زندان دچار عفونت شده است. نرگس محمدی پس از عمل جراحی رحم، با فشار مقامات زندان به سرعت به زندان بازگردانده شد و نتوانست مورد مداوای کامل قرار...


کلمه – گروه خبر: زخم های عمل جراحی نرگس محمدی زندانی سیاسی، در زندان دچار عفونت شده است. نرگس محمدی پس از عمل جراحی رحم، با فشار مقامات زندان به سرعت به زندان بازگردانده شد و نتوانست مورد مداوای کامل قرار گیرد.

او باید در دوران نقاهت، و پس از انجام عمل جراحی زیر نظر پزشکان آنتی بیوتیک دریافت کرده و تحت نظر می بود اما تعجیل مقامات امنیتی و قضایی برای بازگشت او به زندان سبب شد تا دوران مداوای این زندانی سیاسی کامل نشود.

به گزارش کلمه، آزمایش خون محمدی نشان داده که عفونت وارد خون وی شده است. حتی چهار روز پس از آزمایش خون نیز بهداری زندان از تجویز آنتی بیوتیک سر باز زده است. نرگس محمدی به دلیل آمبولی ریه داروهای رقیق کننده خون مانند وارفارین مصرف میکرده تا از لخته شدن خون جلوگیری شود. در عین حال، به دلیل خونریزی باید از داروهای منعقد کننده خون استفاده می کرد، و این تداخل دارویی و عدم وجود داروهای لازم در زندان و جلوگیری از معاینات ضروری سلامت وی را مورد خطر قرار داده است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.