سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تسویه حساب سیاسی با زنگنه با اسم رمز «دستگاه کارتخوان»...

تسویه حساب سیاسی با زنگنه با اسم رمز «دستگاه کارتخوان»

چکیده :به نظر می رسد حامیان و شرکای دیروز بابک زنجانی خصوصا در نهادهای نظامی و امنیتی از وزیر نفت بشدت عصبانی هستند چرا که سفره نفت را جمع کرده به کاسبان تحریم اجازه نمی دهد تا به اسم دور زدن تحریم ها حساب های بانکی خود را پر کنند و برای همین نیز وزیر نفت هر روز با یک هجمه مواجه...


کلمه – گروه خبر: وزارت نفت و بیژن زنگنه هر از چند گاه با هدف تسویه حساب های سیاسی مورد هجمه بعضی افراد و نهادهای خاص قرار میگیرند که این بار هجمه با اسم رمز «کارتخوان» انجام شده است.

این چند روز جریان رسانه ای خاص که البته وابستگی آنها به نهادهای امنیتی و نظامی از جمله سپاه آشکار است، در اقدامی هماهنگ خواستار برکناری و یا استعفای زنگنه شده اند و بهانه‌شان نیز عدم دور زدن تحریم ها توسط وزیر نفت است.

به نظر می رسد حامیان و شرکای دیروز بابک زنجانی خصوصا در نهادهای نظامی و امنیتی از وزیر نفت بشدت عصبانی هستند چرا که سفره نفت را جمع کرده به کاسبان تحریم اجازه نمی دهد تا به اسم دور زدن تحریم ها حساب های بانکی خود را پر کنند و برای همین نیز وزیر نفت هر روز با یک هجمه مواجه است.

ادعای وجود دستگاه پوز (کارتخوان) در دفتر وزیر نفت آخرین پرده از سلسله هجمه هایی به شمار می رود که در سال های اخیر علیه وزارت نفت انجام شده است. به تازگی نیز یک نماینده مجلس، همان ادعا را مطرح کرد اما با این تفاوت که تعداد دستگاه های کارتخوان ادعایی خود را افزایش داده است.

این نماینده، حتی مدعی شد که بر سر این مساله وزیر نفت با وزارت اطلاعات نیز اختلافاتی پیدا کرده است که این موضوع توسط وزارت نفت تکذیب شد.

پس از تکذیب ادعاهای اخیر باید دید حمله بعدی به وزیر نفت چه خواهد بود، هرچند که به نظر می رسد تا زمانیکه زنگنه اجازه ندهد عده ای به اسم دور زدن تحریم ها کاسبی کنند هجمه ها علیه او ادامه خواهد داشت.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.