سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تکذیب سخنان الیاس حضرتی توسط دختران میرحسین و رهنورد...

تکذیب سخنان الیاس حضرتی توسط دختران میرحسین و رهنورد

چکیده :نقل قول یکی از نمایندگان مبنی بر پیغام میرحسین موسوی از حصر نادرست است. گفته‌اند که: «هم اکنون نیروهایی که ۱۰ سال در حصر هستند پیام می‌دهند که در صحنه باشید و به نظام کمک کنید. این آخرین پیامی است که از آقای موسوی برای رئیس‌جمهور آمده است» او [میرحسین] تاکنون پیغامی نداده...


کلمه – گروه خبر: صبح روز گذشته، الیاس حضرتی، نماینده ‌تهران در صحن مجلس مدعی شد: «هم اکنون نیروهایی که ۱۰ سال در حصرند پیام می‌دهند که در صحنه باشید و به نظام کمک کنید؛ این آخرین پیامی است که از میرحسین موسوی برای رئیس‌جمهور آمده است.»

پس از انتشار این خبر زهرا و نرگس موسوی، دختران میرحسین موسوی و زهرا رهنورد به ادعای الیاس حضرتی واکنش نشان دادند.

زهرا موسوی در توییتی نوشت: “نقل قول یکی از نمایندگان مبنی بر پیغام میرحسین موسوی از حصر نادرست است. گفته‌اند که: «هم اکنون نیروهایی که ۱۰ سال در حصر هستند پیام می‌دهند که در صحنه باشید و به نظام کمک کنید. این آخرین پیامی است که از آقای موسوی برای رئیس‌جمهور آمده است» او [میرحسین] تاکنون پیغامی نداده است.”

اما اظهارات مدیر مسئول روزنامه اعتماد فقط محدود به نقل قولی خلاف واقع از محصورین نبود.حضرتی با ادبیاتی زشت در مورد استاد محمدرضا شجریان نیز سخن گفت که با واکنش افکار عمومی مواجه شد.

حضرتی در جلسه علنی مجلس گفت: “آقای شجریان در حال مردن است چه اشکالی دارد که وزیر فرهنگ و ارشاد از ایشان عیادتی بکند؟ گیرم در جایی اشتباهاتی کرده است.”

نرگس موسوی، دختر دیگر میرحسین موسوی و زهرا رهنورد نیز در واکنش به این اظهارات و خلاف گویی وی درباره موسوی نوشت: “صحبت اخیر یکی از نمایندگان، نقل قول دروغ از جانب محصورین در رابطه با پیغامی برای رئیس جمهور -که هرگز فرستاده نشده است – و استفاده از واژگان توهین‌آمیز راجع به هنرمندی بزرگ، جای تاسف و تذکر و تامل بسیار دارد…”


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.