سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » کریمی قدوسی مدعی شد: اطلاعات سپاه، نوار حرف‌های خاتمی را که گفته با شاه عربستان دی...

کریمی قدوسی مدعی شد: اطلاعات سپاه، نوار حرف‌های خاتمی را که گفته با شاه عربستان دیدار کرده است را ارائه داده

چکیده :این نخستین بار نیست که افرادی چون کریمی قدوسی، سردار نقدی و ... چنین ادعاهایی را علیه چهره های ملی چون موسوی، کروبی، خاتمی، رهنورد و ...دیگران مطرح کرده و برای ادعاهای خود سند و مدرکی نیز ارائه نمی کنند و درعین حال مقامات قضایی نیز از این افراد برای اثبات ادعاها و تهمت هایشان مدرکی نخواسته و در نتیجه این افراد به تکرار ادعاهای واهی خود در سایه امنیت قضایی ادامه می...


کلمه – گروه خبر: کریمی‌قدوسی نماینده مشهد، که معمولا ادعاهای او توسط نهادها و افراد مختلف تکذیب می شود در هفتمین ‌روز مهرماه سال گذشته در توییتر، خود مدعی شده بود که سید محمد خاتمی در ایام انتخابات دهمین دوره ریاست‌جمهوری در سفری به عربستان، خواستار حمایت ملک‌ عبدالله، پادشاه این کشور از میرحسین موسوی شده است.

پس از انتشار این ادعا، دفتر خاتمی سکوت نکرد و پرونده این شکایت برای بررسی به هیات نظارت مجلس شورای اسلامی ارجاع شد و همچنین وکیل سید محمد خاتمی از کریمی قدوسی نیز شکایت کرد، هرچند که این شکایت نیز چون شکایت رئیس دولت اصلاحات از روزنامه کیهان و سردار نقدی معطل مانده و هیچ خبری از رسیدگی به آن نیست.

اما کریمی‌قدوسی دست از تکرار ادعای خود برنداشته و به گزارش اعتماد وی مجددا درباره آخرین جزییات پرونده شکایت خاتمی مدعی شده: “سند این موضوع مشخص است. یعنی صحبت‌های آقای خاتمی که این صحبت‌ها را مطرح کرده، ضبط شده است. جناب آقای سردار نقدی، مسوول فرهنگی سپاه بعد از همین توییت و مصاحبه من، مصاحبه کرد و گفت که نوار موجود است. خودش (خاتمی) بگوید چه چیزهایی گفته است!”

وی در حالی این ادعا را مجددا مطرح کرده، که پیش از این نقدی نیز چنین ادعایی را مطرح کرده بود، ادعایی که از سوی مسئولان مربوط رد شد، در عین حال سید محمدرضا خاتمی برادر رئیس دولت اصلاحات در گفت و گویی مطرح کرده بود که دیدار بین خاتمی و پادشاه عربستان در آن تاریخ صورت گرفته و از سوی رئیس دولت اصلاحات جزئیات دیدار مذکور در اختیار مقامات نظام قرار گرفته و موضوع مورد ادعای کریمی قدوسی هیچ گاه از سوی خاتمی مطرح نشده است.

این نخستین بار نیست که افرادی چون کریمی قدوسی، سردار نقدی و … چنین ادعاهایی را علیه چهره های ملی چون موسوی، کروبی، خاتمی، رهنورد و …دیگران مطرح کرده و برای ادعاهای خود سند و مدرکی نیز ارائه نمی کنند و درعین حال مقامات قضایی نیز از این افراد برای اثبات ادعاها و تهمت هایشان مدرکی نخواسته و در نتیجه این افراد به تکرار ادعاهای واهی خود در سایه امنیت قضایی ادامه می دهند.

 


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.