سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حمله روزنامه کیهان به جمعیت امام علی...

حمله روزنامه کیهان به جمعیت امام علی

چکیده :روزنامه کیهان، با حمله به گروه خیریه "جمعیت امام علی" و شارمین میمندی‌نژاد، موسس آن، آنها را به فعالیت علیه حکومت ایران و باورهای آن متهم کرده است. کیهان در مطلب خود جمعیت امام علی را به "ترویج خرافات، سیاه‌نمایی علیه انقلاب" و همچنین توهین به آیت‌الله روح‌الله خمینی، رهبر قبلی جمهوری اسلامی متهم کرده...


روزنامه کیهان، با حمله به گروه خیریه “جمعیت امام علی” و شارمین میمندی‌نژاد، موسس آن، آنها را به فعالیت علیه حکومت ایران و باورهای آن متهم کرده است.

کیهان در مطلب خود جمعیت امام علی را به “ترویج خرافات، سیاه‌نمایی علیه انقلاب” و همچنین توهین به آیت‌الله روح‌الله خمینی، رهبر قبلی جمهوری اسلامی متهم کرده است.

مطلب کیهان پس از آن منتشر می‌شود که گروهی از خبرنگاران و کاربران تندوری وابسته به جریان اقتدارگرا در شبکه‌های مجازی اتهام‌هایی به این جمعیت زده‌اند، تا جایی که برخی از آنها آن را با سازمان مجاهدین خلق مقایسه کرده‌اند.

جمعیت امام علی در پاسخ به این حملات گفته مسایلی چون “ترویج بهاییت، همجنسگرایی و وابستگی به خارج” برای انحراف افکار عمومی مطرح شده و این حملات “هزینه ای است که یک سازمان مردم نهاد برای حفظ استقلال باید بپردازد.”

کیهان، ابراز نگرانی کرده که داوطلبان جمعیت امام علی “در قالب گروه‌های امدادی” از “طبقات مستضعف… یارگیری” می‌کنند.

روزنامه کیهان از سایت جماران نیز انتقاد کرده که چرا سایت جماران، زیر نظر این موسسه، جوابیه جمعیت امام علی را منتشر کرده است.

این روزنامه پیشتر هم به جمعیت امام علی و شارمین میمندی‌نژاد، موسس آن، حمله کرده بود.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.